Chorvátsko - Šibenik

sssilvia
18. apr 2015

Ahojte, tento rok sa chystáme po prvý krát do chorvátska, vybrali sme oblast Šibenik, komplex Solaris, má niekto skúsenosti s týmto miestom?

alami
18. apr 2015

@sssilvia Ahoj, my sme tam strávili len jeden deň v rámci výletu. Je to nádherné miesto, aj more je tam krásne, otvorené.... deti sa vyšaleli v bazéne... Budete spokojní. 🙂

hoffka
21. apr 2015

My sme tam boli cela rodina, bolo to perfektne. Boli sme tam uz dva krat.

kuukii
21. apr 2015

Ja som bola v meste Šibeník ale to len na fakultatívnom výlete a byvali sme vo Vodiciach. Ale odporúčam je tam čo pochodiť, je tam krásne! 🙂

kuukii
21. apr 2015

A ak môžem poradiť, keď pojdete aj do mesta tak si predtým naštudujte čo tam je také zaujímavé aby ste vedeli, je to lepšie. Niektorých takéto veci nezaujímajú tak neviem ako vy 🙂

reisi
21. apr 2015

Dobre ste vybrali. Krasne more i prostredie.

sssilvia
autor
21. apr 2015

Dakujem za tipy, už pomaly pozerám čo a ako... hlavne sa mi páči celý komplex, super využitie pre rodiny , a plánujem aj výlet do Národného parku Krka, čo je len 20 km od Šibenika, nechcem len ležat na pláži 🙂

mirka414
22. apr 2015

Šibenik na konci septembra začiatok októbra? Ano či nie?

sssilvia
autor
22. apr 2015

Ideme už v polke júna 🙂

reisi
22. apr 2015

@mirka414 na prechadzky idealne. My to mame radi, take prechadzky po mesteckach ci pobehovanie po plazi. Uz je po sezone klud ale este relativne dobre funguju restiky do toho 10 ci 15 oktobra.

eva.macko
26. apr 2015

@kuukii Ja by som sa chcela opýtať ako sa bývalo vo Vodiciach (prostredie, more, ´mesto), lebo sme dlho zvažovali či priamo Šibenik, alebo to dáme len ako výlet a budeme bývať vo Vodiciach...

mirka414
27. apr 2015

@reisi ale da sa este kúpať ?

reisi
28. apr 2015

@mirka414 zalezi od pocasia, ak sa bude dat, tak jedine chvilku do vody potom rychle vysusit a obliect . Ber to , ze kupanie skor nie ako ano. Ta voda uz nebude prehriata a citit , ze prichadza jesen. Preto my uz skor prechadzky, ci brodit sa po kolena ale kupanie deti nie, iba dospeli.

kuukii
28. apr 2015

@eva.macko Nám sa vo Vodiciach nesmierne páči 🙂 chodila by som tam nonstop asi. My sme typ ľudí čo si nejako nepotrpí na luxus hotel raňajky na izbu, obed niekto nachystá to vôbec. Bývali sme v rodinom dome čo sme našli na ,, blink ,, a po každý krát super. More pekné, sú tam rôzne atrakcie po mory. Len posledne už tam chodí viac a viac ludí lebo ozaj Vodice začali byť vymakané. Promenáda=večerný život, jednoducho to tam žije. Pouličný umelci, nákupy, kaviarne je tam všetko. Dokonca aj tržnica. Keď môžem poradiť najlepšie mi máme taký stred pri čom sa držíme je hotel PUNTA. a okolo toho bývame. A poviem Ti že keď pojdete pri mory pešo buď do lavej strany od Punta prídete na časť Srima alebo na pravú stranu mestečko/časť Tribujn. 🙂. Fakt pre mňa sú Vodice TOP 🙂

kuukii
28. apr 2015

A je tam aj veľa potravín, čo je fakt super keď si varíte 🙂

1martinka12
13. júl 2015

Ahojte chceme ist do šibeníku buduci tyzden a chcem sa opytat ze ako to tam je stymi plazami, lebo som citala ze v solarise je plaz mate stym skusenosti?

larnaca
13. júl 2015

@sssilvia skvelééé,hlavne pre deti

kuukii
13. júl 2015

@1martinka12 veľmi rada by som poradila ale tam sme neboli tak vôbec neviem.

hoffka
14. júl 2015

solaris ma vlastnu plaz pred kazdym hotelom, pred hotelom jure je umelo vytvorena pieskova, ale taky hrubsi piesok

sssilvia
autor
14. júl 2015

tak my sme už po dovolenke , naozaj v šibenik - solaris možem len odporúčam, bolo perfektne... krásne prostredie, všade čisto, nekonečne dlhá promenáda pri pláži, pláž je rozmanitá, každý si nájde to,čo mu vyhovuje... more krásne tyrkysové, služby na úrovni.. určite sa tam ešte vrátime.. a historický Šibenik je tiež úžasný, stihli sme aj plánovaný výlet do Krky, takže som spokojná 🙂

jarusik79
19. júl 2015

V akom hotely ste boli ak sa mozem opytat dakujem?? 🙂 😉 😉
@sssilvia

sssilvia
autor
20. júl 2015

@jarusik79 mali sme prenajatý mobilný dom... 🙂