Chystá sa niekto teraz do Turecka?

Ahojte hľadá niekto teraz turecko v blízkej dobe? Máte nejaký typ na hotel kde ste boli spokojný? Sme 4 členná rodina

dai
14. aug 2018

@spolocenskesatynela mas tu celu skupinu s milion prispevkami ohladom dovolenky do turecka - je tam veeeela super hotelov pre deti , asi si treba specifikovat co presne chces a kolko si ochotna minut - to znacne zlimituje odporucania ktore dostanes

sisa1987
14. aug 2018

Ahoj tak my sme boli tento rok koncom juna v alanya v hoteli lonicera resort and spa a boli sme spokojny...more hned pri hoteli, teplucke, ciste a hotel mal 5* tam nebolo o com...skus pozriet...jedine co bolo troska minus ze sme prileteli do antalya a odtial trval transfer cca 70min do hotela ale zasa napr.delfinarium sme mali 5min od hotela autobusom

novana
14. aug 2018

V sobotu sme sa vrátili z Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA, vlani sme tam dovolenkovali tiež. Podľa mojich skúseností poskytujú v Turecku všetky 5*hotely dobré služby. Pre mňa je dôležité, aby bol hotel blízko letiska a na pláži. Strava je všade rovnaká. A nemusí ma pri bazéne obsluhovať čašník na kolieskových korčuliach. 😀 Popozeraj recenzie hotelov a vyber podľa svojich predstáv. Páčilo sa mi npr. aj v hoteli Venosa, no na môj vkus bola dlhá cesta z letiska.☹

sasunka
15. aug 2018

@spolocenskesatynela Melas Village, Paloma Grida Resort, Ali Bey Club Manavgat - ten ma v cene aj Aquapark ktory je hned vedla. Vsetky 3 odporucam, uzasne dovolenky.

kristina2708
15. aug 2018

Ja mám možno trošku smiešnu otázku, ale dá sa ísť do Turecka aj autobusom?

luliu
15. aug 2018

@kristina2708 teoreticky asi áno, ale podľa mňa to u nás nerobí žiadna cestovka, len letecky

novana
15. aug 2018

@kristina2708, autobusom cestovky ponúkajú len Grécko, Bulharsko, Chorvátsko a Taliansko.

saska.t
15. aug 2018

Turecko Side - Calimera Serra , pre deti a vsetky vekove Kategorie uplne uzasne ...

hellwant
15. aug 2018

boli sme prvy julovy tyzden v IC Green palace cez Koalu ,25 minut od letiska v Antalyi, uplne super len piesok je s kamenmi my sme mali 7 rocneho syna jemu to uz nevadilo ale jedlo uzasne a programy tiez, sporty vodne polo ,vodny volejbal sipky, boccia, strelba z luku,menezovaly to studentky cestovneho ruchu z ukrajiny a turecka kazdy sport mal svoj urceny cas ak ste vyhrali team dostal medaile z logom hotela. cena vtedy za 2 plus sedem rocne dieta 2919 eur. Kazdy vecer iny cirkus(africky,turecky...) v ich letnom divadle plus tobogany, minikolotoce kryty bazen s plachtou pre najmensich..atd

saska.t
16. aug 2018

@hellwant to ste boli na 8 dni? ci viac, ta cena sa mi zda na tyzden dost prehnana....

hellwant
16. aug 2018

ano 8 tak bol to jeden z lepsich hotelov a nebrali sme first minute mozno by to vyslo lacnejsie,lenze sme boli vo februari v zanzibare a mysleli sme ze uz more nie, ale 4tyzdne pred prazdninami zena zacala tutuli mutuli a dovolenka...a chlap je vtedy bezbranny😂😂....najlepsie ked medzi bazenmi roznasal na voziku sladke ceresne ci marhule.

saska.t
16. aug 2018

@hellwant tak to bolo dost drahe , boli sme tiez Ultra all inclusive , Hotel 6* more 20 m , 10 bazenov Aqua Park , animatory, nie last Minute a platili sme 2 deti, 2 dospeli 2.560€, dokonca aj 2x vylet do nemocnice 🙂

novana
16. aug 2018

@saska.t, v Side sú hotely lacnejšie, lebo je to ďaleko od Antalye. Čím bližšie k letisku, tým vyššia cena.

hellwant
16. aug 2018

@saska.t ako vravim nebol first minute ani last minute a my sme nastastie v nemocnici neboli...isto by to bolo lacnejsie cez first ci last, a videl som aj hotel za 2300 s podobnou strukturou ale dalej od antalye a ten drahsi sa mi proste viac pozdaval na fotkach a bolo to super. Bola to naj dovca zatial, jeep rafting tour sme si dali aj pod vodopadmi sne boli 15 minut lodou od hotela. Tento rok uz v decembri zajednam...chcem Sardiniu zena zas Turecko...uvidime😁

wieruska1
16. aug 2018

Letime v utorok

hellwant
16. aug 2018

@wieruska1 uzite si😉

wieruska1
16. aug 2018

@kristina2708 urcite ano s prestupmi na lunkovych autobusoch 3 smi

kristina2708
16. aug 2018

@wieruska1 ďakujem pekne, to ja tak informačne teraz sa nechystám ale v budúcnosti by som chcela a pri mojom strachu lietadlom nikdy

spolocenskesatynela
autor
16. aug 2018

@wieruska1 a do akého hotela a o kolkej letite

wieruska1
16. aug 2018

@spolocenskesatynela letime rano s hydrotourom hotel trendy lara