Čo nezabudnúť vziať na dovolenku s deťmi?

phoebee1
21. jún 2013

O tyzden ideme 1x s malymi detmi k moru a nechcem na nic zabudnut. Ideme autom do Chorvatska na Istriu. Uvitam vsetky tipy, co nezabudnut (ake lieky, co do auta na cestu...). Dakujem

anuska74
21. jún 2013

napr.http://www.skrz.sk/co-si-zbalit-na-cestu--...
A tak neviem ako malé máš deti, ročné satčia hračky, inak spí, 3 ročné napr. DVD do auta, alebo aj tablet náš by sa zahral.

stanislavao
21. jún 2013

Enterol na hnacku, kvapky do oci, do nosa, paralen, nezabudnut odpudzovat komarov do elektriky, sprej po opalovani Pantenol, sprej na opalovanie OF 50,

sympa1
21. jún 2013

najprv kynedril ...dalej paralen od tepoloty, hylak od hnacky a crevnych problemov, cierne uhlie ( pre isotou...nejaky grcajuci virus aby nezasiahol) framykoin do oci, lekarnicku s naplastami, kremy na opalovanie a tiez panthenol po opalovani a pri nahodnom spaleni ( cim viac % panthenolu bude obsahovat tym lepsie)...dalej ma z liekov nic nepada..my sme mali len toto...ked idete autom neajke prenosne DVD s rozpravkami...hracky do ruky...omalovanky farbicky...

amatas
22. jún 2013

Všetkým maminkám odporúčam tento rok repelent v sprayi a minimálne jeden alebo dva odpudzovače do elektriky, podľa toho v koľkých izbách bývate. Celú jar a začiatok leta pršalo a teraz máme kopec komárov, pozor komáre štípu ja cez deň, keď dáte dieťatko spať. No a samozrejme fenistil, ktorý je super pri uhryznutí akýmkoľvek hmyzom. Všetkým prajem peknú dovolenku!

sense
22. jún 2013

...ja by som ti odporucila hlavne nejake cestovne poistenie....pre kazdy pripad nakolko vela ludi co chodia na dovolenku autom na nieco take zabuda....tipy ake lieky a co do auta uz bolo spomenute hore...