Čo si nenechať újsť v Prahe?

maba
18. aug 2014

Dievčatá,ktoré ste boli v Prahe,alebo tam žijete,poraďte mi čo si určite nenechať újsť v Prahe...?Zajtra cestujem s 12-ročnou dcérkou.Ubytované budeme v Botel Racek
na Podolském nábřeží .

dominix
18. aug 2014

Ahoj, no podla toho, ci ste tam uz niekedy boli a nieco videli, ak nie tak je tam toho dost co vidiet🙂 Klasika - Staromak, Vaclavak, hrad, Petrin (bud lanovkou alebo peso, hore je pekne detske ihrisko), ZOO - to je i na cely den, ked bude pekne pocasie, tak Zlute Lazne (to mate pri Podoli, pri Vltave), Branik - tam je tiez krasne detske ihrisko s horolezeckymi stenami a pod. ...

andybay1
18. aug 2014

Ahoj, my sme tohtoročnú Veľkú noc strávili v Prahe a najviac zo všetkého sa nám páčila plavba loďou po Vltave - pozri na webe Pražské Benátky - odporúčam 🙂, Slovanský ostrov na Žofíne, Vyšehrad, Tancujúci dom, na Celetnej ulici blízko Staromáku je múzeum voskových figurín, na hrade ak by slečnu zaujala výmena stráže
( o 12:00 ), aj jazda Metrom bola zážitkom....
Samozrejme klasické turistami navštevované miesta majú svoje čaro- išla by som tam hneď 🙂, hlavne nech sa vydarí počasie...

liz_lemon
18. aug 2014

Muzeum komunizmu http://www.muzeumkomunismu.cz/
muzea voskovych figurin

orlik4
18. aug 2014

s dietatom by som sla isto do ZOO. je skvela, je to celodenny vylet. dalej Petrin - tam je aj hvezdaren, tak na vecer pozerat hviezdy. mozno este plavba lodou. ostatne veci najdes na nete, treba si len vybrat. je toho priserne vela. urcite by som tam naplanovala aj nejaku kulturu v podobe divadla, muzikalu alebo daco obdobne

d_anica
18. aug 2014

@maba Ja odporúčam Zoo + Botanická záhrada, ale je to fakt na celý deň. Taktiež okruh po Starom meste, Malá Strana, Kampa je tam nádherne. Vyliezť na Petřínsku vežu + Hradčany. A Vyšehrad, to máte aj blízko ubytovania. Dá sa tam uchodiť k smrti 🙂

sintra
18. aug 2014

@liz_lemon 12 rocne dievca urcite oceni navstevu muzea komunizmu 😀

liz_lemon
18. aug 2014

@sintra a preco nie? je to zaujimave, su tam realne vyobrazene rozne miestnosti, ako skola a pod.

lenca13
18. aug 2014

@maba urcite Krizikovu fontanu nasa 7 rocna dcera z nej bola unesena 🙂