December v Krakowe - vianočné trhy

18lenussa
18. sep 2014

Objednala som ubytovanie v Krakowe. Chcela by som si rezervovať v decembri a isť aj na vianočné trhy, nejaké nákupy, kupanie. Budem rada za každý typ a radu čo pozrieť, kam sa oplatí isť. 🙂

sunshineka
19. sep 2014

jednoznacne solnu jaskynu wieliczka,vzdialena 16 km od Krakowa.potom hrad wawel.celkovo v Krakowe je nadherne,cele centrum,kym prejdes,mas co obzerat.uzasne kaviarnicky,krasna historia.my sme boli aj v nakupnom centre bonarka,to je tiez zazitok.neobisli sme ani zidovsku stvrt kazimierz.byvali sme priamo v centre mesta v apartmane.oni tam maju vela bytov,ktore prenajimaju ako apartmany za smiesne ceny.3 dni pre 2 osoby nas vysli okolo 70€.celkovo je tam velmi lacno.taxik nas vysiel do 5€ a to sme isli z centra mesta na druhy koniec mesta.odviezli sme sa aj mhd,to sme isli do bonarky.a najviac,co ma uchvatilo neskutocne mili a ochotni personal.poradili nam ako sa dostatna elektricku,kde prestupit na bus...cele dni sme chodili peso,taxikom alebo mhd.nase auto sme nepouzili.

sunshineka
19. sep 2014

@18lenussa a odporucam ist peso z centra cez park do wawelu.nadherny park

18lenussa
autor
20. sep 2014

@sunshineka dakujem. A oblečenie sa tam oplatí nakupovať?

sunshineka
20. sep 2014

@18lenussa ako kde.najviac sa oplati ist do do auchanu-tam je vsetko od oblecenia,kozmetiky,potreby do domacnosti,leroy merlin-nieco ako u nas merkury market na vyssej a lepsej urovni.ovela lacnejsie nakupis ako u nas.napr.aj v dechatlone-sportovy obchod,to je pri auchane su lacne veci.do tychto obchodov chodime do Bielsko-Biala,ale tusim,ze su aj v Krakowe hned pri Bonarke.ale aj v Bonarke som si kupila lacne veci,zalezi v ktorom obchode.a maju tam nadherne veci.napr.u nas je Bershka,ale ked uvidis veci v Bershke v Krakowe,tak odtial neodides 😀 takto je to s kazdym obchodom.nadherny vyber oblecenia.skoda,ze je Polsko tak daleko,inak by som tam chodila stale na nakupy

18lenussa
autor
22. sep 2014

@sunshineka dakujem to som rada, už sa tam teším 🙂

elis1985
30. sep 2014
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

ja som bola na víkend pre týždňom, neďaleko je Osvienčim, tam som začala a potom centrum krakova, tam je toho veľa, určite hrad a na druhom konci tržnica, hrad je veľký, keď pôjdeš aj dnu, zaberie to aj pol dňa ...určite treba ísť na viac dní, ja som bola len na 2

weroniq
7. okt 2014

Ahoj,
my sme tam boli v lete a odporúčam "projížďku" na voze ťahanom koňmi... Je to neskutočne romantické, najmä podvečer a večer, keď je tma.. Len ceny sú dosť vysoké (25 € malý okruh, 50 € veľký okruh - platí sa za koč).

ivanaxy
18. nov 2014

@sunshineka
ahoj, vieš mi odporučiť nejaky hotel, alebo ubytko v Krakove? dik

sunshineka
19. nov 2014

@ivanaxy pozri cez booking,daj hladat v centre.vyhodne su apartmanove byty.presne nazvy si nepamatam,kde sme boli ubytovani