Do Bulharska s trojročným synom

ivanava21
8. apr 2018

Ahojte prosím poraďte mi ak máte vlastné skúsenosti 😊. Chceli by sme ísť do Bulharska , s 3rocnym synom ale neviem kam. Niekde kde nie je moc rušno ale ani mŕtvo, pekná pláž , pri ubytovaní vonkajší bazén... Nejaké detské atrakcie, ihriská... Ďakujem 😊

minuskad
8. apr 2018

ja odporucam obzor 🙂

nitusiak
8. apr 2018

Presne, aj ja by som pre dieťa odporúčala Obzor. Je tam veľký park s atrakciami pre deti, veľká pláž, "zábavné parky" dva - tj. kolotoče, šmýkačky, skákacie hrady. Keby idem s dieťaťom, tak jedine tam 🙂

nitusiak
8. apr 2018

Okrem toho býva celé leto festival na amfiteátri, poníky, požičovňa malých lodiek, autíčka. 🙂

eeffka
8. apr 2018

Za mna tiez obzor prijemne je tam. Na slnecnom jak u salenych

ariana_30
9. apr 2018

no my tiez zvazujeme tento rok BG letecky..all in. A kt. htl. odporucate?

ariana_30
9. apr 2018

@eeffka prosim Ta co sa týka letoviska tak je to take kludne menej ludi?vhodne pre deti?Bola som iba na Juznom pobrezi Slnecne, Primorsko, Kiten, Sozopol, Carevo...atd. tak nepoznem to tam...transfer je hodku z Varny?dakujem

eeffka
9. apr 2018

@ariana_30 transfer som mala z Burgasu do hodinky, ale vo Varne sme boli v delfinariu asi 50min sme sli autom
Hotel velmi prijemny, program super, plaz je ohradena treba na nu dojst nie je priamo na plazi hotel ( 2ha rada) ale boli sme velmi spokojni, mensia mala 5r min rok
jedlo , animacie vsetko super
Stredisko je take kludnejsie, na slnecnom to je zverinec, a my sme si pozicali auto za 25e a isli jeden den do Delfinaria na vylet ( bolo pod mrakom)

ivanava21
autor
10. apr 2018

Ďakujem za rady😊popozeram teda dnes večer😉

ivanava21
autor
10. apr 2018

@nitusiak ďakujem😊

ivanava21
autor
10. apr 2018

@nitusiak a ubytovanie nejaké viete odporučiť?

nitusiak
11. apr 2018

@ivanava21 my sme chodili len k domacim, ziaden hotel, len prazdninovy dom, penzion. Hotel by som odporucila Helios Beach, je na plazi, ma aj bazeny, blizko vsade 🙂 alebo Obozr Beach rezort. Ostatne ako casablanca su dost daleko od parku, hoci je tam taky mini aquapark a pekna plaz 🙂

jarka52
25. apr 2018

Ahojte rodinky, ak ešte nie ste rozhodnutí pre stredisko, tak Vám môžem poradiť vhodné pre rodiny s deťmi blízučko pláže.

aliamatko
26. apr 2018

@jarka52 kde konkretne? dakujem

bettyb
4. júl 2018

Ahojte, deti nám ochoreli, mali sme letieť 7.7. do Bulharska, takže mám na predaj buď celú dovolenku na 14 dní alebo len spiatočné letenky pre 4 osoby, Viedeň-Varna-Viedeň. Letenky by stáli okolo 1000 € so všetkými poplatkami na 4 osoby - je to jedno, či deti alebo dospelý. Alebo celá dovolenka aj s letenkami s polpenziou priamo na pláži 2530 € komplet na 14 dní. Keď niekto má záujem prosím zavolajte, nemám čas sledovať internet: 0903 912 763 Prílet 21.7.2018