Patince - wellness hotel

2xmama
6. jún 2016

Dobrý deň, prosím Vás, boli ste v Patinciach ubytovaný vo Wellness hotely v lete? Podľa fotiek vyzerá, že vonku sú iba dva bazény, ale v informáciách o bazénoch majú uvedené, že je k dispozícii viacero vonkajších bazénov s tobogánmi. Tie som našla v areáli kúpaliska v Patinciach, spolu s nejakými vodnými atrakciami pre deti, ale to je asi niekde inde, nie priamo pri hotely. Nevie mi prosím niekto dať bližšie informácie? Ďakujem veľmi pekne.

madame_s
6. jún 2016

Patince majú 2 vlastné vonkajšie bazény, kam majú vstup iba tí, ktorí majú zaplatený vstup. Sú oddelené plotom. Za týmto plotom sú ďalšie bazény, do ktorých už majú vstup všetci, ktorí sú v Patinciach v areáli a ty tiež prejdeš len turniketom a môžeš sa pridať...takže bazénov je dosť, ale výhradný VIP prístup k dvom z nich majú tí, ktorý majú platný vstup z Patince wellness hotela

katkup
6. jún 2016

Prave sme dosli z pobytu v tomto hoteli. Aj mimo hotelovi navstevnici mozu vyuzivat vodny svet hotela, ale samozreje za poplatok. Su k dispozicii vnutorne a aj vonkajsie bazeny. Von je detsky bazenik a potom bazen pre vacsicch aj s velky toboganom. Taktiez von je pramen termalnej vody 🙂 K dispozicii aj pieskovisko, trampoliny, lehatka, bufety....
Hotel ma 4*, ale podla mna to tam funguje tak na bulharsky sposob :( mna osobne tento hotel vobec neoslovil...
V Patinciach myslim, ze su este 2 bazeny vonkajsie k dispozicii pre verejnost - nemam odskusane, ale spominali na hoteli.

janyka
6. jún 2016

My sme boli v Patinciach minulý september a nám sa veľmi páčilo. Vonku v areáli sa nachádzajú dva bazény, ktoré patria hotelu a za plotom je normálne verejné kúpalisko, kde majú tiež dva bazény, ale tie už hotelu nepatria. Sú to dve rôzne zariadenia, oddelené plotom

2xmama
autor
8. jún 2016

@janyka A prosím Vás, vstup na to verejné kúpalisko sa platí zvášť? Keďže tobogány a nejaké detské atrakcie sú zrejme len na tom verejnom kúpalisku. Ďakujem.

nyusika
12. júl 2016

Viete mi napisat, ci maju hostia ubytovani vo wellness hoteli k dispozicii plazove osusky ?
a ci je na izbe fen 🙂

dakujem

vvia
12. júl 2016

@katkup rovnaky nazor. Ja som ostala sklamana z ubytovania i stravy. Welnes ok a animatorsky program super. Za nas: nevhystame sa tam viac ubytovat. Aspon prezatial

katyt
12. júl 2016

A teplota vody v bazénoch je asi koľko stupňov? Lebo ja som počula, ze voda je dosť studená.

vvia
12. júl 2016

@katyt voda je dost tepla

2xmama
autor
15. júl 2016

Fén je na izbe, dospelí majú k dispozícii župany, osušiek a uterákov sme dostali kopu, voda teplučká, nám sa páčilo, dokonale sme si oddýchli, ochotný personál, animátori pre deti super, výborná strava...

mmmonika
24. júl 2020

Neboli ste niekto ako to tam vyzerá teraz?

madono
24. júl 2020

@mmmonika boli sme vlani a teraz ideme 16.8. 🌝

mmmonika
24. júl 2020

@madono Zabaví sa tam pubertiak?

madono
24. júl 2020

@mmmonika animácie sú skôr pre mladšie deti, ale v bare je bowling, šípky, stolný futbal + vonku beach volejbal, tenis. Hotel je prepojeny s kúpaliskom kde sú tobogany.

mmmonika
24. júl 2020

@madono Ďakujem. Idem pozrieť vyhovujúci termín.