Dobré tipy na apartmány v Chorvátsku

zelmirkalenka
11. apr 2016

Milé žienky, máte nejaký dobrý tip na ubytovanie v apartmánoch pre 5- člennú rodinu? Dá sa ubytovať aj za 50 eur/ noc ( 5 ľudí)? Ak by bol príplatok 5 eur za klímu, to by šlo. Neviem, ako je s internetom. Nie, žeby sme sme sa hrali, ale ak by bolo potrebné nejaké info, tak by sa hodil. Ďakujem za Vaše odpovede!

mirka822
12. apr 2016

Tak s přesným tipem na aparatmán nepřijdu, protože my jsme kdysi jezdili se známými do Chorvatska a když už oni jezdit nechtěli, tak jsme po nich apartmán "převzali". Když majitelka zemřela, tak jsme kontakt na dalšího provozovatele nezískali a jeli jsme tzv. na blind a dopadli jsme dobře. Jeli jsme čtyři dospělí a dvě děti a sehnali jsme slušný apartmán, ale platili jsme 12€ na osobu a noc, děti do 6 let byly zadarmo. Ale záleží na tom, kdo ten apartmán provozuje a jak si účtuje 🙂

zelmirkalenka
autor
12. apr 2016

@mirka822 Ďakujem, to je fajn cena, ak je tam aj klíma a na to máte nejaký kontakt?

mirka822
13. apr 2016

@zelmirkalenka ani nevím, jestli jsme tehdy klimu používali, všichni jsme velmi teplomilní, takže nám horko u moře nevadí 😀 Kontakt ale bohužel nemám, nějak jsme neplánovali jet znovu na stejné místo, takže jsme si kontakt ani nebrali 😒

zelmirkalenka
autor
14. apr 2016

@mirka822 Ďakujem ,ak by ste mali aj nejaký iný kontakt, bola by som rada. Vďaka!

rena40
15. apr 2016

čauko,ak by si mala záujem o ostrov Pag...minulý rok sme boli v dedinke Povljana,hned pri pieskovej pláži za 45e/noc . V tejto cene bola aj klima,wifi aj pobytová taxa.Ubytovanie jednoduché,ale super poloha...neviem,ako ste nároční 🙂

zelmirkalenka
autor
15. apr 2016

@rena40 Ďakujem, rozumiem tomu, že 45/ noc pre 4 osoby?Ak áno, je to parádna cena. My sme piati. A boli ste celý čas len na ostrove?

zelmirkalenka
autor
15. apr 2016

Inak nároční sme menej, skôr však sa chodíme aj niekde pozrieť na hist.pamiatky.

rena40
15. apr 2016

@zelmirkalenka
ano 45e 😉

zelmirkalenka
autor
15. apr 2016

@rena40 To je super, a mali aj pre 5 ubytovanie?Môžete mi , prosím , poslať kontakt? Aké ste mali počasie? Niektorí píšu, že vyššie bývajú chladné vetry a nestále počasie.Ďakujem za odpoveď!

rena40
16. apr 2016

@zelmirkalenka
píšem IP

zelmirkalenka
autor
23. apr 2016

@rena40 Ďakujeme , ale odpísal už majiteľ, že je obsadené 😢 takže hľadáme ďalej.

rena40
23. apr 2016

@zelmirkalenka
to ma mrzí... ☹

barborakr
24. apr 2016

@rena40 ahoj, prosim ta mozem ta poprosit o kontakt a nazov ubytovania? dakujem 🙂

rena40
24. apr 2016

@barborakr
poslala som IP

snezienka321
24. apr 2016

@zelmirkalenka Co sa tyka ostrovov, treba ratat aj s cenou za trajekt, kt. je nutne pouzit. Cize sice usetris za ubytko, ale cenu ti to navysi na doprave.

rena40
24. apr 2016

@snezienka321
na Pag v pohode mostom... 🙂

snezienka321
24. apr 2016

@rena40 hej? Neviem, ake su kde moznosti, viem len ze my sme tam boli asi pred 10 rokmi a isli sme trajentom.

rena40
25. apr 2016

@snezienka321
na Pag sa dá trajektom, ale aj po moste... 🙂

syja
27. apr 2016

@zelmirkalenka tu majú 4 plus 1 za 50 eur. http://www.cro-adriatic.com/99cz/0161_cz.php my sme tam boli pred pár rokmi apartmán a domáci super. Vie aj celkom obstojne slovenský. Akurat nás vrsi veľmi nenadchlo, príliš kľudne a nebolo sa tam veľmi kde prejsť a more skôr zátoka. Na druhú stranu výhodou sú nepreplnene plaze S piesocnym dňom, klud a blízko je mesto nin.

zelmirkalenka
autor
4. máj 2016

@syja ďakujem veľmi pekne za super tip, naozaj je to krásne. Škoda, že som tvoj odkaz našla až dnes. Ja som hľadala od 13.4. lebo veľa je už odsadených. Aj som našla minulý týždeň- Sukošan, ale myslím, že keby sme nemali, tak tvoj tip určite využijeme. Ešte raz ďakujem!
Ak by sa niekomu hodilo, my sme predtým boli v Brodarici pri Šibeniku, apartmán Dalmacija a boli sme veeeľmi spokojní. Domáca pani ochotná, milá, apartmán krásny a čistý, útulný.

veronka30
5. máj 2016

@zelmirkalenka prosím ťa mohli by si mi dať kontakt na ten apartmán,ja tiež hľadám pre 5 osôb a koľko vas vyšiel na noc,ďakujem pekne

janusik026
7. máj 2016

Ahojte, môžem Vám poradiť ak chcete ušetriť na cene skúste ísť v júny ušetríte čas pri cestovaní a aj apartmány sú za lepšiu cenu, v júny už tu máme leto. 🙂 V časti mesta Umag, kde žijem sú výrazne nišie ceny v júny a septembri ( je teplo, teplá voda a niesu preplnené pláže a cesty )

zelmirkalenka
autor
10. máj 2016

@veronka30 apartmán bol pre 6 osôb, tak sme platili 60 na noc , boli sme tam 5. Je to vrátane klímy, ale domáca pani nám umožnila prísť už o 10.00 a pri odchode odísť o 16.00.Posielam link
http://www.hrvatska.sk/sibenik/keranovic-apartm...
od pláže je to cca 400 m, ale peši sme to prešli za 5- 6 min- v pohode sa dá, je to v dedine, takže ok

veronka30
11. máj 2016

@zelmirkalenka DAKUJEM,už som zohnala ubytko

palesandra
18. máj 2016

kolko stupnov vzduch a vodu mate v chorvatsku koncom juna?

lastom
19. máj 2016
pandicka999
21. feb 2022

@rena40 dobrý večer, mohla by som poprosit kontakt ?