Poznáte dobry apartmán v Chorvátsku?

natashkaa
6. feb 2011

Ahojte. Chcem sa poradit, hladam uz teraz apartmany v Chorvatsku ale velmi mi pomoze ak mi vie niekto konkretny odporucit. Chceli by sme skor v tichsej lokalite ale zas blizko miesta kde to zije nemusi byt rovno nejake velke mesto len nech sa da ist kam vecer pozriet popripade maleho niekam zobrat. Zaroven nech ma apartman skor komornejsiu rodinnu atmosferu (to znamena nie 500 ludi na plazi pred nim) a kedze s muzom potapame radi by sme skor kamienkovu plaz pripadne v nejakej peknej zatoke so skalami malemu kamene nevadia. Ak by bola moznost polpenzie bolo by to najgenialnejsie. Kludne mozete pisat tipy v ramci celeho Chorvatska na vzdialenosti nam nezalezi. Len nie ostrovy kde sa da ist len trajektom. DAKUJEEEEEEEEEEEM 🙂

jahodka35
7. feb 2011

ahoj natashkaa, my sme boli minuly rok cez cestovku ceres v primostene. kedze sme vtedy nepoznali nazov apartmanu, boli sme nuteni ist cez nich. Ubytovanie bolo nadherne, priamo na plazi, kusok do krasneho mestecka, na skok od Sibeniku alebo Trogiru, a pritom si zachovalo raz pokojneho prazdninoveho mestecka. Ked pojdete na vlastnu päst ustrite skoro 40% z ubytovania ako cez cestovku. Takze nazov apt. je Villa Koša, Primošten. ked si to das do googlu, malo by ti to najst. mali sme ten najvrchnejsi apartman, nadherny vyhlad. ak budes nieco chciet vediet, pytaj sa. ale nie cez IP, pis priamo tu v teme...

ajka72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katie1
26. feb 2011

Ahoj, my ideme vyskusat tiez Primosten, tak som zvedava 😉
jahodka35 kedze ste tam uz boli, tak mam otazku - ideme na blind a keby sme nieco nasli pri tom borovicovom polostrove (plaze mala a velka Raduca), tak do mesta (na ten druhy poloostrov) je to peso blizko?

katy1979
27. feb 2011

katie je to male mestecko takze nebudete mat problem sa dostat do mesta. nam sa v primostene pacilo.
my sme byvali kusok od vila kosa co spomina jahodka.

adka.b.
27. feb 2011

ahoj my ideme toto leto do Vrsaru hotel Funtana..50 metrov od plaze a vraj zvlast vhodne letovisko pre male deticky...tak uvidime...su tam aj apartmany,ale presne neviem..by si musela kuknut .-)

bejby29
27. feb 2011

Ja som teraz pozerala tento http://www.kinderhotels.com/de-hotels-hotel_ves...
Vyzera super a je vhodny pre deti, dokonca ma ako jediny hotel v Chorvatsku pridelenych smajlikov a to troch - zaruka kvality..

capricieux
11. mar 2011

jahodka, ja sa chcem opytat 🙂 pozerala som si tu vilu a dole je aj nejaka ranajkova miestnost, ponukaju aj stravu? len ranajky? v cenniku to nemaju, nevies ako to je?
ake su v okoli plaze? ta priamo pri vile je strkova ze? su tam aj nejake zatoky? pripadne pieskova? aka je hlboka voda? planujeme ist s malymi deckami 🙂
ak ma este nieco napadne napisem 😉
dakujem

nelynka18
11. mar 2011

ahoj....my sme boli minuly rok v omis duče v apartmane s nasim 3 rocnym synom.....bol asi 20 metrov od mora,na obed sme si nechavali vecy na plazi a nikdy nam nic nezmyzlo....apartman bol pekny,cisty s vybavenim a balkonom,vonku gril a v blizkosti restiky a krcmicky,velmi kludne miesto 🙂 a pan,ktory nas ubytoval velmi mily ponukal nas stale domacim vinkom,sunkamy no super 😉 aj omis a split su kusok autom..... len jedna nevyhoda(pre nas to vsak problem nie je) hlavna cesta hned pred ubytkom,no vobec nebol problem prejst cez nu a hluk tiez vecer nebol,nebudilo nas to lebo okna su na opacnej strane.....vrele odporucam a kto buede mat zaujem poslem cislo priamo na majitela(v poho sa dohovorite) cize to nebude cez cestovku a vide to lacnejsie 😀

bellugia
11. mar 2011

Cesta od Splitu popri pobreží a všetky možné mestečká až po Makarsku a ešte ďalej - krásne miesta, super ľudia, dobré ubytovanie na súkromí - vhodné aj pre detičky. Makarska je nádherné miesto - ale je tam veľa ľudí v sezóne - ruch - mne to vyhovovalo - a bavilo by ma to aj s bábätkom 🙂 Nemám rada samotu akoby u niekoho na záhrade. To môžem mať aj doma :D

zanika1983
23. apr 2012

ja tiez makarsku odporucam 😉 nemam sice ziadny kontakt 😒

natinecka
3. máj 2012

my sme boli minulý rok autom a ubytovanie sme si našli cez net. písala som z majiteľovým synom.
ich stránka je www.villadomara.com , ak si dáš galériu boli sme ubytovaný apartman Palma. na 7 dni nás vyšlo ubytovanie nejak cca 240 eur - 2 dospelý a 2 deti (10 , 3rokov)
vadilo iba to, že ked sme chceli isť do mesta museli sme isť autom, lebo sme boli vysoko , ale nám to vyhovovali, lebo sme sa nemuseli v tom teple trepať peši
varili sme si sami

hangd
30. máj 2012

ahojte, ja sa chcem spytat na skusenosti s ubytovanim a pobytom na riviere Crikvenica??? 😀

martina00707
1. jún 2012

My sme boli dve leta po sebe v Crikvenici a mozem povedat, ze bolo super.Za jedno je to blizsie a nechcelo sa nam ist dole na Makarsku.Isli sme na blind a ubytovanie sme nemali problem zohnat. atrakcie , plaz mestecko no prosto super odporucam 🙂

marija12345
5. feb 2016

Mám krásny byt v Chorvátsku s výhľadom na more a pláže takmer nie je doteraz k dispozícii ideálny pre deti, piesková a sljuncane.apartmani majú klimatizáciu, TV, satelit, internet ... všetko
Ak máte záujem o bližšie informácie, môžete ma kontaktovať prostredníctvom e mailu: marija.simunic1@zd.t-com.hr

markopolo
26. apr 2018

@marija12345
ahoj v akom je to mestecku dakujem

markopolo
26. apr 2018

@nelynka18 kolko ste platili za apartman a kde to presne bolo?? dakujem