Dominikánska republika

misar421
14. sep 2023

Ahojte chceli by sme ísť s mužom v decembri na dovolenku do Dominikánskej republiky. Aké je tam počasie v decembri? A neviete mi prosím poradiť nejaký dobrý hotel 5* ? Chceli by sme mat súkromie a nie moc hluku. Ďakujem každému za radu 🙂
Pekný večer

martinmmartin
14. sep 2023

Jednoznacne kukajte adults only hotely ( alebo adult casti hotelov) Trosicku drahsie ale sa tam odfiltruju velkorodiny spolurekreantov co ti dokazu komplet pokazit dovolenku uz iba svojou existenciou

misar421
autor
14. sep 2023

@martinmmartin Ďakujem veľmi pekne🙂 Radšej nech to je drahšie ale za ten kľud to bude stáť🙂

pimpulka
14. sep 2023

@misar421 ak chces cenovo dostupnu adults only cast hotela, tak odporucam catalonia royal bavaro, punta cana- osobna skusenost🙂

jajanka31
16. sep 2023

@misar421 ja som bola v decembri na kube aj v thajsku a viem si predstavit aj krajsie pocasie konkretne na kube dost fukalo a 2 tyzden aj prsalo. V dominikanskej som bola v marci a to bolo top pocasie. Asi nikde som tak teplu vodu nezazila.

familytravel
18. sep 2023

December je v Dominikánskej začiatok sezóny, ktorá trvá od decembra do apríla. Takže počasie by malo byť ok.
Čo sa týka hotela, vyberujte Adults Only. A v decembri je možné letieť už aj z Bratislavy, to asi už viete (letí sa Bratislava - medzipristátie Praha - Dominikánska a rovnako naspäť). V Prahe sa z lietadla nevystupuje.

jaja20
25. sep 2023

Pozri hotely v oblasti Bayahibe,tam je krajšie more,bez rias.
My ideme v decembri do Viva Wyndham Dominicus Palace. Padla mi do oka aj Catalonia Bayahibe, ale keďže to bude už naša tretia dovolenka tohto roku, musela som sa uskromniť 😅

romanh1
2. jan 2024

@familytravel
@jaja20 Dobrý deň.
Ideme do toho istého hotela.
Môžete odporučiť?

jaja20
2. jan 2024

@romanh1 Dobrý deň, áno, hotel je skvelý. Práve včera večer som pridala recenziu s fotkami do skupiny Cestujeme na dovolenku k moru.
Ak chcete, pridám vás tam. Môžete sa inšpirovať aj na ďalšie dovolenky 🙂

romanh1
3. jan 2024

@jaja20 môžete ma pridať

romanh1
3. jan 2024

@jaja20 kde nájdem tu skupinu?

jaja20
3. jan 2024

@romanh1 Pridala som vás 🙂

romanh1
3. jan 2024

@jaja20 viete mi povedať čo je izba superior?

jaja20
3. jan 2024

@romanh1 My sme mali superior, pozerali ste moju recenziu? Mám tam fotky.

dmonik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
m.a.r.t.i.n.a
31. jan 2024

Ahoj,
neviem či ste už dovču absolvovali ale my sme sa teraz vo štvrtok vrátili . Boli sme v Bayahibe v Hoteli Dreams Dominicus La Romana***** a boli sme veľmi spokojní. Nádherná čistá pláž s tyrkysovým morom, ubytovanie parádne, hlavne postel, obrovská, pohodlná. Leteli sme z BA, boli sme 16dní (aj s letmi). ☀️🌴🐚

dmonik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja20
31. jan 2024

@dmonik Prepáčte, že som neodpísala, ale až teraz som sa vrátila z práce, a vidím, že ste už našli moju recenziu 🙂

dmonik
1. feb 2024

@jaja20 Áno už sme sa dopátrali k Vašej recenzii ďakujem🙂

gurags
3. mar 2024

@m.a.r.t.i.n.a prosím Vás koľko trval transfer z letiska? Plánujem Dominikánska na apríl a neviem sa rozhodnúť či zostať hore alebo ísť na juh. Cestujem zo 6 ročnou dcérou, tak to chcem mať na pohodu. Čítala som ,že punta cana má riasy, čo si mám pod tým predstaviť, že sa nedá ísť vôbec do mora? Lebo my zasa bazény neplánujeme využívať, chceme sa kúpať hlavne v mori. Ďakujem

jaja20
3. mar 2024

@gurags Ak môžem ja odpovedať,tak transfer trval do 2 hodín. Punta Cana je na tej strane,kde je Atlantický oceán a Sargasove more,tak odtiaľ je tam naplavenych veľa rias. Bayahibe je pri Karibskom mori, takže tam je to krajšie, preto sme si vybrali túto časť.

m.a.r.t.i.n.a
3. mar 2024

@gurags Presne tak, Bayahibe je omnoho krajšie, pretože Karibské more. My sme žiadne riasy nemali . Tyrkysove more. Transfer trval tuším 1,5hodiny

gurags
3. mar 2024

@m.a.r.t.i.n.a @jaja20 ďakujem, prosím Vás a ktorý hotel z ponuky Kartágo, Fisher by ste mi odporučili, nech je to dobrý pomer ceny a kvality a nech je pri hoteli dosť zelene a paliem 😊 a hlavne pekná pláž.

gurags
3. mar 2024

@m.a.r.t.i.n.a transfer bol organizovaný autobusom alebo nejakými taxíkmi?

jaja20
3. mar 2024

@gurags Ako som už spomínala vyššie,my sme boli vo Viv Wyndham Dominicus Beach & Palace s Fischerom. Transfer bol autobusom. Písala som aj recenziu s fotkami v skupine Cestujeme na dovolenku k moru.

m.a.r.t.i.n.a
4. mar 2024

@gurags Hotel, v ktorom sme byvali je spomenuty vyssie pri mojich fotkach. Transfer bol zabezpeceny ako vsetko cestovkou. Islo sa busom

dmonik
8. mar 2024

@jaja20 Aké počasie je tam večer prosím Vás? Nie je chladno? Ideme o týždeň a nevieme,čo si zobrať so sebou na oblečenie.

jaja20
8. mar 2024

@dmonik My sme boli v decembri a v noci bolo teplo,minimálne 23 stupňov. Ale strašne vysoká vlhkosť vzduchu,okolo 76% .

dmonik
9. mar 2024

@jaja20 Ďakujem pekne za odpoveď a boli ste aj na výletoch? Viete odporučiť cez koho by sme mohli kúpiť výlety?Cez cestovku je to raz tak drahé.

jaja20
9. mar 2024

@dmonik Určite nekupujte od delegáta. Ako som písala v recenzii,tak u nás v hoteli bol stánok,kde predávali všetky možné výlety. My sme boli na tej Saone. Okrem toho sa dalo ísť aj k vodopádom, do národného parku, potápať, pozerať veľryby, na ostrov Catalina a na exkurzie do výrobní rumu a cigár. Možno aj vo vašom hoteli budú toto ponúkať.

m.a.r.t.i.n.a
9. mar 2024

@dmonik My sme si všetky výlety kúpili u delegáta. Áno, bolo to drahšie ale zase boli sme len čisto slovensko-česká skupinka s českým sprievodcom. Spokojnosť