Dovolenka 2015 s deťmi - Malta, Sicília, Sardínia

rikakika
24. feb 2015

Ahojte mile konice 🙂. Chcem sa spytat ake ste mali skusenosti ohladom dovolenky s detmi na Malte alebo blizkych ostrovoch ako Sicilia , Sardinia, Korzika? Ideme prvy raz s malou 2r. Na dovolenku. Poradte, napiste, pridajte fotky. Budem velmi vdacna.

mima4
24. feb 2015

@rikakika
Maltu neodporucam, je to skor dovolenka pre starsich, co chcu niekam behat, nieco vidiet..byt aktivni... minimum plazi...
Pre mna jedna z naj dovoleniek... ale fakt hodna skor pre starsich...pre manzelske dvojice, pre skupiny ludi...

natalyi
25. feb 2015

my sme boli minuly rok na malte aj so 4 rocnym synom a bolo super. byvali sme v hoteli Seabank, krasny hotel, blizko je pekna pieskova plaz s pozvolnym vstupom do mora.. Chodili sme na prechadzky do mestecka Mellieha, ktory je na kopci nad hotelom. Na vyletoch sme boli v dedine Popeye village kde sa natacal film o pepkovi namornikovi, tam sa nam velmi pacilo, lodou sme boli na ostrove Gozo a kusok od hotela je aj cerveny hrad (autobusom ste tam za 5 minut) Malta je naozaj krasna, da sa vela pochodit ale s malym dietatom je to narocnejsie.. My sme boli na 8 dni a týchto par nenarocnych vyletikov sme absolvovali uplne v pohode aj s malym. Nam sa velmi pacilo 🙂

natalyi
25. feb 2015

@rikakika keby nieco tak sa kludne pytaj 🙂

rikakika
autor
25. feb 2015

@natalyi ahoj a boli ste cez cestovku alebo sami, mam moznost bez cestovky s pomocou jedneho pana, a ten mi dal ponuku 1000€ pre dvoch s all inclusive s poistenim a uz aj dieta v tom, poslal mi ponuku na hotely, canifor ****, alebo Hotel Ambasador ***, ale nejako sa mi nepacia, tak neviem sa teraz rozhodnut, a plaze su tam ake? Pieaocne ci strkove ? A more je teple ? Mali by sme ist v auguste.

natalyi
25. feb 2015

boli sme cez cestovku. my sme boli pri piesocnatej plazi, je to vraj jedna z najkrajsich plazi na ostrove.. bola ozaj pekna, kazde rano tam upratovali.. ale nebola velka. celkovo co sa tyka plazi tak na malte nic moc.. nie je to taka typicka plazova destinacia, na maltu sa chodi skor za poznavanim krajiny. ale nam sa pacila ta na ktorej sme boli, miesto sme vzdy nasli, maly si staval hrady z piesku. cez vikend tam bolo ale dost narvane kedze je to jedna z mala piesocnatych plazi na ostrove a chodia tam aj miestni.. boli sme na prelome jul-august a more bolo fajn (cca 24stupnov), aj maly sa v pohode kupal 🙂

rikakika
autor
25. feb 2015

ahá, tak to sa mi teda moc nepáči, že tam nie sú také pláže, dakujem ti za informácie

slavkicek
25. feb 2015

@natalyi prosím ťa cez akú cestovku ste boli? pozerala som už dávnejšie tento hotel na internete a vyzerá veľmi dobre...a ak by si mi mohla napísať aj približnú cenu budem veľmi vďačná. Ďakujem

mima4
25. feb 2015

@slavkicek ja odporucam rakuske alebo nemecke cestovky. My sme sli cez Tui reisen 🙂

rikakika
autor
25. feb 2015

@mima4 určite aj cenou ale aj kvalitou sa líšia nie ?

mima4
25. feb 2015

@rikakika cena vobec nie je nejako nadhodnotena oproti slovenskym CK, ale kvalita je jednoznacne lepsia...vo vsetkom. V tych cestovkach plati "zakaznik nas pan..."

natalyi
25. feb 2015

@rikakika ako ked mate moznost ist za super cenu tak chodte. malta je velmi pekna. je tam par peknych pieskovych plazi ale urcite necakaj siroke, kilometre dlhe piesocne plaze ako napr. v turecku... zalezi aj od miesta kam idete. tie hoteli co si pisala nepoznam tak neviem posudit ako je na tom konkretnom mieste. ale malta je malinky ostrovcek, podstate vsade sa dostanete za chvilu 🙂

natalyi
25. feb 2015

@slavkicek my sme boli cez koalu a vyslo nas to pre dvoch dospelych a 4 rocne dieta 2000 eur.. podla mna dost ale tak zas hotel bol ozaj pekny, denne upratovali izby, personal mily, jedlo super velky vyber... boli sme spokojni

slavkicek
25. feb 2015

@mima4 a kolko vas to cez rakusku cestovku stalo ? Dakujem
@natalyi dakujeem

hedwa
8. aug 2015

@rikakika ahoj prosim uz ste boli na malte alebo este chystate ...totiz planujeme teraz aj my no tych tvojich 1000€ so vsetkym ma zaujalo vies mi poradit ako na to vdaka 😀

rikakika
autor
8. aug 2015

@hedwa ahooj.my sme boli na malorce nakoniec na 7 dni all inclusive, cez nemrcku ci rakusku cestovku ale sprostredkovanu cez airstop sk alebo cz, kuknisi to na googli. Bolo.to super komunikacia pravdive recenzie, a potom aj na fb- ku sa daju najst tipkovia co ti poradia kde co buknut ale to je zvacsa bez cestovky a ak ides s detmi tak to by som neriskovla dufam ze som ti pomohla ;)

hedwa
13. aug 2015

@rikakika tak nakoniec aj my ideme na malorku zatial mame len letenky 😀 😀 😀 kukam este ubytko 😵

wladka
9. feb 2016

Malta koncom marca, co myslite? Bude teplo? 🙂

eleonorcha
9. feb 2016
Používateľ eleonorcha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eleonorcha.

Malorka to je aj moj sen ale toto leto zase nic 🙂

abbey1
9. feb 2016

@wladka Vraj nie. Ja som to teraz zisťovala na máj kvôli dcére, ktorá tam ide na jazykový pobyt. V tom máji už pohoda, more ešte chladnejšie, ale v marci na kúpanie určite nie. Teda jedine pre otužilcov. 😉

wladka
9. feb 2016

@abbey1 ach...vdaka...tak nam ostavaju asi Kanarske...chcela som aj nieco ineee

lastom
10. feb 2016

tak maltu mame zmapovanu, ale co ta sardinia, my sa chystame v lete, letenky uz kupene, este potrebujeme nejake dobre tipy na ubytovanie, samozrejme pri mori. dakujem.