Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Videli ste už film Songbird? Desivá realita, ku ktorej máme už veľmi blízko? Či len sci-fi?

  Prosím, koľko platíte domový odpad na osobu? Ďakujem

  Tak a je to tu. Máme prvenstvo. Vyhláška je na svete. Učitelia, žiaci, študenti šup na testy. Časť dotknutých zatlieska, časť bude nadávať. Krásne dali na výber. Testujte sa, alebo seďte doma.
  Asi tak bude časom i očkovanie dobrovoľné. Dostaneme na výber.

  Od marca nemá SVK plán. Ak niekto vypracuje plán, v okamihu je odmietnutý a dotknutý dostane úlohu vypracovať nový plán. Kto tomuto ešte tlieska? :(

  Školákom a pedagógom prajeme, aby napriek všetkému zajtra do nového školského roku vykročili s chuťou, elánom a dobrou náladou.
  My vám doma v teplúčku budeme držať päste, aby vám stále svietil zelený semafor. ;)

  Prosím, kto má skúsenosti. Koľko približne trvá omša pred pohrebom? Ďakujem.

  Prosím, máte niekto skúsenosť s plastovou sadrou? Ďakujem

  Prosím, neviete poradiť dobrý trik, ako uchrániť sadru na ruke pri kúpaní? Či len klasika zabaliť do igelitu? Nemáte skúsenosť?

  Dnes na našej ulici prebiehala záchranná akcia mačky. Našla ju paralyzovanú staručká suseda. Vystrašená volala iného suseda. Ten naložil mačku do vedra a obehal asi 30 domov, či sa nenájde majiteľ. Bohužiaľ, či Bohu vďaka, sme sa práve vracali do školy. Okamžite sme požiadali o pomoc útulok, keďže osobne máme momentálne doma v izolácii dvoch iných najdúchov. Útulok prisľúbil veterinu, tak sused autom zaviezol mačičku do útulku, odtiaľ smer veterina. A verdikt? Mačka náboj v centre mozgu a samozrejme prišlo k najhoršiemu.
  Čiže takýto dokážu byť ľudia! V zástavbe rodinných domov niekto páli zo zbrane na nevinne zviera. :(
  Od jesene takto záhadne zmizlo niekoľko mačiek. Myslíme, že vieme, ako skončili. Nedá dobre mierená priamo do hlavy. Čo je to za človeka, ktorý toto dokáže? :(

  Kto mal úžasný nápad otvoriť nákupné centrá a nepustiť v nich klimatizáciu? :(
  Chúdence predavačky.

  Dievčatá, v ktorých mestách vám už otvorili outdoorové ihriská pre deti? Ďakujem.

  Od začiatku pandémie je internet plný príspevkov, ako si máme niečo uvedomiť, spomaliť, pomáhať si, byť pokorni. V realite si vytvárame nezmyselne tzv triednych nepriateľov. Pendleri, repatrianti, ktorí nás ohrozujú dovlečenim choroby, dôchodcovia, ktorí si dovolia ísť do obchodu mimo vyhradených hodín, ako keby si ich oni žiadali :( Rodičia, ktorým sa vraj nechce pracovať a zneužívajú očr, rodičia, ktorí nezvládajú svoje deti doma a preto kričia po otvorení škôl. Ľudia, ktorí sa boja príliš, ľudia, ktorí sa boja málo. Susedia, ktorí majú návštevy. Susedia, ktorí návštevy nemajú a striehnu za oknom na návštevy svojich susedov. A to všetko kvôli neviditeľnému virusu, ktorý sa dobre mediálne predáva, využíva, zneužíva.

  Idem si vypiť studenú raňajšiu kávu. Tak ak má zajtra nespoznáte, proste som len opeknela. ;)

  Dnešná debata 2 malých 6 ročných ateistiek. "Ja mám rada Mikuláša, Ježiška a Zubkovu vilu." "Hej, aj ja. Ježiško je super, on má rád všetky deti. Ale vlastne aj Zubkova vila, ale až keď im vypadnú zuby." A k to u si spievali Jingle bells, We wish you ..., rozbalovali vianočné darčeky, ktoré moja malá žaba predtým asi 3 hodiny balila. I to patrí k detskej bezprostrednosti a radosti z maličkostí. Napríklad, urobiť si Vianoce v marci.

  Čím je moje dieťa staršie, tým viac si uvedomujem, že pupočníková šnúra medzi matkou a dieťaťom zostáva navždy.

  Moja hlava si dnes žije svoj vlastný život minimálne 2 metre od môjho tela.

  Hráme sa s malou s pet shop zvieratkami, plná obývačka domčekov, ihrísk, obchodov pre ne, aktuálne sme s nimi boli v zábavnom parku, moji na "kolotoči", vtom zacujem malú vykrikovať:"Ja som fucker, ja som fucker!" Zdesene pozriem a ona s panacikom poskakuje po "klincovej podložke". A tak tam neposkakoval FAKIR, ale FUCKER.

  Hurá hurá, aspoň na pár dní cestuje domov moja najstaršia. Zajtra budem mať ďalšie Vianoce.

  Pozrela som si Výmenu manželiek a porevala som si.Mať veľkú rodinu je pekné,ale za akú cenu...

  Upiekli sme polovicu tortičky,zapálili polovičnú sviečku,ale naše polročné narodeniny oslavujeme naplno.Všetko najlepšie naša Bambuľka!

  Asi začnem distribuovať moje materské mliečko ako náhradu top výkonných batérií.ako inak si vysvetliť,že to moje dieťa na ňom fičí nonstop s minimom spánku?

  Dobrú nôcku.

  Dnes máme 1.meniny!Všetko najlepšie pokladík i Vám ostatným Zarám Zaruškám.

  Bľabotáme ma-ma -ma -ma.Asi tým nemyslí maminku,ale komu na tom záleží!Rozplývam sa šťastím.

  A hlavne nech v nebi nepribúdajú žiadny anjeličkovia.Nech každé dieťatko dostane šancu prežiť svoje nebo tu na Zemi v náručí milujúcej osoby.

  V novom roku prajeme tehuľkám nech je všetko ešte krajšie ako si teraz predstavujú,snažilkám nech sa im splní ich najväčší sen,a nám rodičom nech máme vždy dôvod na radosť ako teraz,keď môžeme v náručí stisnúť svoje najväčšie životné poklady.

  Občas mi je smutno,že v bežnom živote a aj tu na Koníku majú ľudia problém vyjadriť svoj opozitný názor slušne a hneď sa uchyľujú k invektívam.To nám na pojem "diskusia" nič nehovorí?

  Dnes máme smutné výročie.

  Tak pred 18rokmi som si kládla Shakespearovskú otázku:To go or not to go?Napokon som išla.A tak od vtedy kráčam životom so svojou láskou.(Popravde,občas ho za sebou vlečiem ako balvan.Ale aj tak ho ľúbim,)

  Už presne 5mesiacov si Ťa môžeme privinúť,pohladiť jemné vlásky a pusinkovať voňavú tváričku.Už 5 mesiacov robíš náš život bohatší a nádhernejší.Všetko najlepšie Zaruška!