Dovolenka 2018

miriamka24
26. jan 2018

Kam sa chystáte v lete na dovolenku? Zahraničie či Slovensko? Dajte dobrý tip 🙂

katchi666
26. jan 2018

Severny cyprus

166966
27. jan 2018

Dovolenka na Slovensku v obci Podhájska slovenské mŕtve more ponúkam do prenájmu apartmán

nenne27
27. jan 2018

My sme sa rozhodli ze leto nestravime tentokrat na plazi ale urobime si taky "eurotrip"autom az do Edinburgu😉

floren
27. jan 2018

Grecko Thassos

nelinka2009
28. jan 2018

Bulharsko Slnecne pobrezie a potom ranc Bobi a potom mozno este Bachledova dolina...

karkulka1
28. jan 2018

Grécko a Čechy

miricka77
28. jan 2018

Taliansko,Lido delle Nazioni

simca06022011
28. jan 2018

Balaton :D a Chorvátsko a doma 🙂

miku1
28. jan 2018

Chorvátsko 🙂

janka743
28. jan 2018

Prosiecka a Kvačianska dolina, Mlyny Oblazy, Liptov, SK

floren
29. jan 2018

Grecko

nmonikaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivankamirka
29. jan 2018

Grécko Asprovalta, august.

kikina84
2. feb 2018

Týždeň Poľsko zabavne párky,týždeň Liptov a Bachledova dolina, týždeň u dedka na strednom Slovensku a týždeň idú do tábora do nízkych Tatier z krúžku..a ešte nejaké jednodňové tábory z ďalšieho krúžku čo majú..takže leto plnohodnotné zabité 😁..a more zasa o rok..chodíme každé dva roky..na striedačku..😎

kikina84
2. feb 2018

@miriamka24 ale inak taká dobrá varianta je Bulharsko..boli sme minulý rok cez koalu na slnečnom.a našli sme perfektný hotel s aquaparkom..boli sme aj v delfinariu a na pirátskej lodí.. perfektne..😉

patrisha1991
19. feb 2018

Tento rok ideme do Bulharska naša uplne prva dovolenka s rodinou deti 2 a 4 roky a dost sa obavam toho letu,kedze som sama neletela...letime zo Sliaca....neviete mi povedat kto letel zo Sliacu ake casy odletov ste mali?dost sa obavam aby to nebolo niekedy neskoro v noci,kedze sme z Oravy aj cesta na letisko bude nieco trvat.....dakujem za kazdu odpoved 🙂

kikina84
19. feb 2018

@patrisha1991 my sme síce leteli z Ba..ale.mali sme odlet okolo 13..cesta trvá hodinku a pol.. takže pohoda s deťmi ideál 😊

patrisha1991
20. feb 2018

@kikina84 a leteli ste s deťmi?ako znášali let?

karkulka1
20. feb 2018

@patrisha1991 my sme vlani mali odlet zo Sliača o 10,55, dve hodiny pred odletom je treba byť už tam, niektorí chodili aj neskôr. Let netrval dlho cca. 1 hodinu a pol. Oficiálny prílet do Burgasu bol o 13,40 (je tam časový posun + 1 hod), ale to už sme vtedy boli na zemi a mali už aj batožinu. My sme boli milo prekvapení, malé letisko, treba si zobrať radšej niečo na jedenie a aj pitie. Oni síce potom otvorili aj taký "bar", ale výber tam bol slabý a jedlo skoro žiadne (nejaké horalky, chipsy). Ja som deťom zobrala do lietadla stniečo na prehryznutie (jedno má bezlepkovú diétu a druhé diabetes). Kedysi dával Travelservice také nechutné obložené rožky, vlani už to nebolo - mne to nechýbalo, lebo som to nejedávala ani predtým, ale treba na to myslieť, aby vám úplne neškŕkalo v bruchu.
Kam idete do Bulharska a s akou CK?
Ináč, mne sa oveľa viac páčilo na letisku na Sliači ako v Poprade (leto 2013), tam to bolo fakt vtedy veľmi stiesnené, tu som z toho mala lepší pocit.

Najhorší je ten prvý let kvôli tomu strachu, skutočne sa netreba ničoho báť, každý ďalší let je už super, človek vie, čo ho čaká a vie v tom už aj lepšie chodiť. 🙂

karkulka1
20. feb 2018

@patrisha1991 a ešte som Ti zabudla napísať, že som synovi kúpila tie ovocné výživy v sáčkoch (sunar, hipp atď), aby mal aj niečo tekutejšie, lebo vodu vo fľaši si nemôžeš zobrať so sebou do lietadla. Dá sa kúpiť v tom bare.
Aj keď teraz neviem, ako je to pri malom dieťati, asi veci súvisiace s dojčenskou výživou sa môžu brať, ale to by ti vedel poradiť niekto skúsenejší. Moji boli už veľkí (11,12).

adriannasvk
20. feb 2018

Spominate tu casto Bulharsko🙂 viete mi aj odporucit nejaky dobry hotel,vhodny pre 2 a 3 rocne deti? Aby tam bolo aj nejake detske ihrisko,all inclusive by bolo fajn🙂 dakujem.
Ja som si minuly rok este netrufla s detmi ist,nakoniec dostali kiahne😁tak sme boli na Podhajskej a bolo nam tam super,dobra cen,ubytko,v areali bazen,detske ihrisko takze na kupalisko sme sli len raz,inak sme sa chodili radsej prejst,na kupalisku hlava na hlave,sli sme skoro rano a aj to bol problem najst normalne miesto🙂 alw detom sa tam velmi pacili smykacky a celkovo ta detska cast bola paradna. Boli sme v zoo v spisskej,uplna parada,vela detskych ihrisiek,vozik kde deti sedeli takze ziadne nosenie na rukach(keby boli v kazdej zoo🙂) boli sme aj v kontaktnej v LM,tam chodime kazdy rok,detom sa tam velmi paci,pripadne chodime na Skliarovo(cast Detva) jeden pan tam ma taky "penzionik" prerobeny rd ale je tam tak ticho,velka zahrada,ohnisko,priroda,urcite aj tento rok tam pojdeme,prijala by som tam nejaku smykacku ale deti sa vybehali aj tak,pripadne sme sli do mesta a tam su ihriska niektore celkom k svetu🙂

karkulka1
20. feb 2018

@adriannasvk nám sa páčilo tu https://www.fifo.sk/letne-dovolenky/letna-dovol...
Ihrisko tam bolo také maličké, možno na webe nájdeš aj iné fotky.

patrisha1991
20. feb 2018

@karkulka1 ideme na hotel Belitsa jedna rodinka nám ho odporučila ,že boli tam už tri roky po sebe a spokojný boli aj čo sa týka okolo deti. Cez globtour letíme že majú aj fajn delegátku tak dúfam že nebudeme sklamaný keďže je to prvý krát 🙂 hlavne o deti sa mi jedná aby bolo všetko OK.
A odlet z Bulharska ste mali kedy?
Kedy ste asi vedeli časy letov?
Dúfam že syn bude môcť mať aspoň fľašku lebo to je zavyslak a počula som že je to aj dobre proti zalahnutiu v ušiach.
A mali ste auto na parkovisku celú dovolenku?
Dúfam že let bude niekedy v denných hodinách lebo nám bude len 2 hodiny trvať cesta na letisko z oravy,aj to bol dôvod výberu letiska že je to najbližšie a že nieje veľké letisko ,vraj najlepšie pri cestovaní s deťmi🙂

lucien2
25. feb 2018

@kikina84 môžem sa opýtať aký to bol hotel? dakujem

kikina84
26. feb 2018

@lucien2 kotva

nelinka2009
26. feb 2018

@kikina84 tam ideme tak dufam, ze bude super

kikina84
28. feb 2018

@patrisha1991 let v pohode..je to krátky let takze paráda..😉

katarina680
1. máj 2018

My ideme v júni na Thassos. Prvá spoločná dovolenka pri mori. Nevieme sa dockat. Deti (4,1).

20mysicka12
1. máj 2018

My ideme do Egypta, pre mňa je top.

bruna38
1. máj 2018

@166966 Dobry vecer mozem dostat viac info?Dakujem