Dovolenka 2022 s 5 ročným a 5 mesačným dieťaťom

mon1806
18. feb 2022

Baby poraďte prosím , zháňam dovolenku už na leto no skôr ma koniec leta koniec augusta a začiatok septembra ale dosť ma odrádza Slovensko lebo nič som tu absolútne nenašla mám doma 5 ročného plus v apríli sa nám narodi bábätko čiže cez dovolenku bude mať cca 5 mesiacov netuším ale či to je vhodné ísť k moru ale otázka znie poznáte niečo naozaj super na Slovensku čo neolutujeme a nemusím tam hlavne variť !??? Lebo keď mám dať ako moja kolegyňa pred rokom 1500 eur za dofcu na Slovensku pre 4 s polpenziou a všetko si museli platiť tak radšej pôjdem niekde k moru na All inclusive nás vyšlo napr pred rokom Mallorca 2000 eur ale mali sme kľud a komfort ak máte nejaké rady sem s nimi vdaka

holmlea
18. feb 2022

@mon1806 Ahoj, aj ja čakám v apríli 🙂. Starší dvaja majú 6 a 3 a už piaty rok po sebe sa chystáme na dovolenku k moru. Chodíme samostatne lietadlom a ubytko si rezervujeme cez Airbnb tam, kde nám to s deťmi vyhovuje. Tento rok plánujeme Siciliu koncom augusta. A áno, mám z toho aj stres, ale manžel veľmi potrebuje dovolenku a doteraz sme sa vždy mali úžasne 🙂

suzy29
14. mar 2022

S malými deťmi je super dovolenka v Taliansku , neviem ako to je teraz s cenami , ale v Lignane sú skvele pláže. S ročným sme boli napr aj v Bulharsku , čo je dosť dostupné cenovo , konkrétne v Primosku , južná pláž je krásna s pozvoľným vstupom do mora. Ja osobne by som napr neriešila s malým dieťaťom grécke ostrovy , dosť nepríjemný vietor , a s takým plážovým stanom je to potom na nervy 😉