Dovolenka - Chorvátsko, Bulharsko, Grécko

amazonka02
28. jún 2023

Ahojteee, vedeli by ste poradiť nejaké dovolenkové destinácie kde sa vám páčilo a zároveň vás to finančne nezruinovalo? :D 🙂

tiezjedna
28. jún 2023

@amazonka02 všade nájdeš krásne miesta (z týchto troch je ale určite na poslednom mieste Bulharsko). Záleží či pre deti, alebo pre dvoch, či váľačka alebo aktívna dovolenka...

ninusa221
28. jún 2023

@amazonka02
Za mňa Bulharsko 1
Grécko 2
Chorvátsko 3 ( tam už nikdy nepôjdem- Makarska)

kvietok173
28. jún 2023

@ninusa221 prečo Makaraska nie?

ninusa221
28. jún 2023

@kvietok173 predražene, mala pláž studené more všetko do kopca z dovolenky som prišla unavená nie oddýchnutá

kalen0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalen0
28. jún 2023

@kalen0 samozrejme, v Bulharsku to s cenami záleží od lokality. Veľké letoviská ako Nesebar, Pomorie, Zlaté piesky sú výrazne drahšie - aj ubytko, reštiky, atrakcie pre deti, bary na pláži,.. Naopak, Primorsko, Sozopol a okolité mestá sú cenovo priateľské.

tamtamka26
28. jún 2023

v Bulharsku je najkrajšie (aj najčistejšie more) Primorsko.

kalen0
28. jún 2023

@ninusa221 ja som tam nadávala denno denne na kamennú pláž, mať topánky do mora pre mňa neznamená dovolenka, boli tam riadne šutre a more tiež za mňa studené

tiezjedna
28. jún 2023

@kvietok173 Makarska je jedna z nahorších lokalít, ktorú si v Chorvátku môžeš vybrať 🙂 Poznám x krajších a zďaleka nie tak exponovaných

tykat
28. jún 2023

@kalen0 presne, ako u nas na Kosariskach (strkovisko).
Ja milujem piesok takze
- Bulharsko - krasne pieskove plaze a lacnejsie
- Grecko - viac sa mi paci priroda, lepsie sluzby, plaze piesok ale aj velke kamene, pripadne strk
- Chorvatsko - urcite nie ako dovolenka pri mori, skor na turistiku a k moru len sem tam sa omocit, a je najdrahsie

Keby malo Grecko take pieskove plaze ako Bulharsko tak je uplna topka.

ninusa221
28. jún 2023

@kalen0 presne aj ja odreté nohy otras každý deň som nadávala ako chorá vrana a v prepočte čo sme tam minuli na jedlo sme mohli ležať niekde v Turecku utra all inclusive v nádhernom rezorte..

kalen0
28. jún 2023

@tiezjedna Bulharsko je pre deti úplne top.. Aspoň sa vyhrajú v piesku, hrady z kameňov by sa im ťažšie stavali 🙂 a Bulharsko je aj na ležanie, no zároveň je to krajina, ktorá má krásne miesta, ktoré sa oplatí vidieť.. pozrite si napr. hrad Ravadinovo, historické mesto Nesebar, taktiež Sozopol, je tam mnoho aquaparkov, ktoré rodičov nezruinujú a mnoho ďalších.. stačí popozerať na google🙂

michelle567
28. jún 2023

My ideme Bulharsko, raz sme už boli Primorsko, teraz ideme na Slnečné pobrežie

tiezjedna
28. jún 2023

@kalen0 tam všade sme boli, mám porovnanie, preto píšem, že za mna Bulharsko nič moc. A posledné tri roky, čo sú mladšie deti už väčšie, tak jedine loď. Chorvátsko z lode je top👌

tykat
28. jún 2023

@ninusa221 Turecko je uplny ideal 👍 - plaze, sluzby, ceny
Akurat ze kym tam bude Erdogan tak pre mna neprijatelne ist tam na dovolenku.

oliverceky
28. jún 2023

@tykat prečo nie kvôli Erdoganovi?

tykat
28. jún 2023

@oliverceky nic hrozne, osobne dovody (antipatia k nemu), inak je Turecko fakt ideal

ninusa221
28. jún 2023

@tykat ideme prvý krát tento rok tak som zvedavá