Dovolenka do Chorvátska na vlastnú päsť

henta
14. mar 2012

Ahojte ženušky...prosím vás, chodíte na dovolenku do Chorvátska?...Neviete mi poradiť ako to je ked by sme chceli ist bez agentury?...kolko stoji taka dovolenka?...Kolko stoji cesta?...ako je to so stravou?...a je chorvatsko vhodne pre 2ročne dieta?...

dusika11
9. aug 2015

@lelask minuly rok bola jedna pivaren..vraj to vlastni cech,potom jedna restika hore na poschodi kde som sa fajne najedla..ale neviem ci davaju polpenziu, a zmrzlina..a obycajny obchod,...netusim ci by tam niekde robili polpenziu

dusika11
9. aug 2015

@lelask aha a este ma napadla jedla restika za podiom vela ludi tam chodi len mne sa zdala najdrahsia

jonki
15. aug 2015

chcela som sa opytat co si myslite ze je vyhodnejsie...zabookovat ubytovanie tak tyzden pred terminom dovolenky...alebo to iste ubytovanie az na mieste? ako sa vyvyja cena....pada dalej a na mieste je to uz lacnejsie oproti ponuke tyzdne pred alebo naopak opat je to vyssie? nemate osobnu skusenost?
Teda na tento rok uz ubytko mame....ale chcela som poznat nazor skusenejsich dovolenkarov😉
Najprv sme zvazovali ist uplne na blind ale nakoniec sme nasli ubytovanie v zaujimavej zlave tak sme sa nechali zlakat.
dakujem

peneloppe
15. aug 2015

Minuly rok sme zjednali na mieste, uplne perfektny novy apartman, s vyhladom na more, bez problemov spustili ceny. Toho roku som pocula ze je to opacne ale tazko povedat. Asi zalezi od konkretnej destinacie.
Ale pre mna bolo lepsie ist na blind, lebo si vies vybrat a vidiet nieco na vlastne oci a cez fotky je velky rozdiel.
No toho roku som neriskovala lebo kazdy strasil aj ked teraz tu vidim volne apartmany.

mellani28
16. aug 2015

My sme boli tento rok v Podgore ,mali sme vopred zajednané ubytovanie,ale na dva dni sme siešte hľadali mimo nášho zajednaného ubytka,boli sme sa pýtať kade tade -dookola,ale všetko bolo obsadené hlavne dole pri mori ,hore sme moc nechceli ,ale šli sme nakoniec aj tam ,ale bohižial ten termín, čo sme boli bolo všetko komplet zajednané ,od toho 17.8 do konca mesiaca.No nakoniec sme si predĺžili pobyt v našom hoteli za sumu 50e ,čo bolo Podĺa nás super.Celkovo bolo v Podgore super ,strava ,more krásne čisté-proste nádhera,ihrisko pre deti,dlhá promenáda,mali sme aj večerný program a animatorou a aj kazdy den poobede mávali nieco ako detsky kútik ,my sme tam sedeli,alebo sme pozorovali z izby.Nam sa tam velmi pacilo.Budúci rok tam určite pôjdeme,ale asi na blind by sme skúsili,popripade cez booking.com .Tu je pár fotiek

lelask
16. aug 2015

My sme prišli do Grebastice a našli na blind úplne super ubytko.

veronka30
18. aug 2015

@mellani28 mohla by som poprosiť kontakt na majiteľa,veľmi by sme tam chceli ísť na budúci rok,tieto miesta sú veľmi pekné,koľko vas vyšla noc a koľko členov vas bolo?ďakujem veľmi pekné.

stabo
20. aug 2015

Zdravim.chcem ist do Tucepi 29.8.Cez net som si nasiel pri plazi 40euro a viac.Vaham ci to nechat na blind alebo si to radsej dohodnut cca dva dni pred odchodom cez email..Ide mi oto ci nevyboxujem lepsiu cenu na mieste. Druha vec keby som isiel na blind kedy je najlepsi cas zhanat rano. PS: neviete co stoji parkovanie ( chcel by som niekde odstavit auto pri zhanani ubytka )

chjulia
21. aug 2015

@stabo parkovne 10 kn na hodinu, najlepsie v sezone byt na mieste a zhanat rano okolo 9 hod, ale myslim ze v tvojom termine uz bude vela volneho tak je to jedno

stabo
22. aug 2015

Hmm no niesu z lacneho kraja za parkovne na hodinu.Pocitam asi tazko najdem niekde miesto napr za destinaciou.Ide o to na mieste budem cca okolo siedmej rano.Len nerozumiem ako to funguje.Lebo majitelia casto ani nepochazdzaju priamo z tucep a pytat sa na ubytko priamo dovolenkarov je asi hlupost 🙂 ako to v praxi funguje na blind ?

bizuka
22. aug 2015

@mellani28 aj my sme tam boli v ten termín,,,,aj na rok sa tam vraciame....

peneloppe
22. aug 2015

@stabo

My sme isli do turickeho centra, najdi si vopred na nete kde je v danom meste a tam sa zastav, oni by mali mat zoznam volnych apartmanov. My sme takto nasli do pol hodinky

ajkava
22. aug 2015

@stabo v takom termíne určite s apartmánmi už problém nebude. Boli sme viackrát v tak neskorom termíne a miesta bolo až-až. Väčšinou ľudia už sú doma a decká pripravujú do školy.

stabo
22. aug 2015

dakujem. Je lepsie si cez net dohodnut cenu alebo na mieste tkz. zmluvat ? ako som pisal u mora 40euro.My prideme dvaja na miesto v sobotu 29.8 rano do Tučep .

peneloppe
22. aug 2015

Na mieste lepsie, zjednas zlavu, zvlast teraz ku koncu sezony. A ked ste len dvaja, nemas sa coho obavat aj ked ta cena 40 Eur je dobra.

chjulia
22. aug 2015

@stabo s tým parkovným je to v tej oblasti bieda, veľmi málo miest, hlavne v sezóne je to katastrofa a myslím, že je ešte OK, že máš cenu za hodinu, lebo napr. sme bol v Brele a tam pýtali 80 kn za parkovanie a bolo im jedno na ako dlho, nakoniec sme zjednali 50 kn a to sme tam boli dve hodiny

Čo sa týka tých voľných apartmánov, tak buď pred domom vyvesia tabuľku "free" alebo niektorý nahlasujú do tých agentúr ráno, keď sa im uvoľní - tak nám to hovorili tento rok v HR domáci.......... no a potom nejaký aj stoja okolo cesty, ............. takže treba sa ráno prejsť a popozerať - i keď o 7 ráno bude ešte "mŕtvo" a keď sa vám nič nezapáči tak počkať kým otvoria v agentúre a opýtať sa tam

ajkava
22. aug 2015

@stabo voľného podľa mňa bude dosť. A keď budeš na mieste vyberať, máš viac možností. Obzrieš a ak ti nebude vyhovovať, ideš inde.

eliska13
24. aug 2015

@stabo isla by som na blind domaci casto spustia z ceny, ked uz maju potencionalneho zakaznika

peta2999
24. aug 2015

@mellani28 Ahoj a v ktorom hotely ste boli,my sme boli minulý rok tiež v podgore,a bolo super len teraz sa bojím isť s malou tak dole.

dusika11
29. aug 2015

ahojte pozrela som si primosten boli sme v grebastici..samozrejme chcela s nami ist svagrina a samozrejme ze to nebol dobry napad 😝 pretoze ja sa vyhybam rusnym centram ona chcela nieco rusnejsie..hladam palze s postupnym vchodom do mora..a aona vlny...nuz bolo to zaujimave
ale moj poznatok obavy na slovensku ze je chorvatsko plne sposobilo podstatne menej turistov...v biograde domaci mali hlavu v smutku ze tak slabu sezonu este nemali..je pravda ze styri dni obcas prsalo...ale potom prislo teplo...a satle som videla domacich posedavat s napisom apartman...co pred tym nebolo..
primosten je rusny isteze vyhovuje mladym a tak...ale podla mna je cena za parkovanie..teda 10 kun za hodku a ak ste tam cely tyzden pre mna nepripustna..ak ma clovek apartman tak nema vzdy parking..osobne som bola pred primostenom v kempingu sa mi zdali velke vlny skaly a jezkovia ze vraj na poloostrove je lepsie
navstivila som pri siobeniku solaris ...no hotely su pekne ale uprava palzi odrb..vysypali tam akoze piesok..tak tri metre pri mori..a dalej take sutre ...svagor si skoro zlomil nohu..no teda tak to reklamuju a plaz..plna sutrov.......a v katalogu to vyzera urcite perfektne..na ubytku som ocenila sietky na oknach....ale aj tak tie komare boli vsade.....
cestou domov sme sa zastavili v senj...no neviem..pekne mestecko ale plaz ..zase sutre..alebo kamene..dost velke..keby aspon tie drobne kamienky..ale je pravda ze som bola len na plazi pri karavanoch
grebastica..bola ok...postupny vstup do mora cista a tepla voda-.-.len neviem ci by sa to niekomu pacilo...pretoze nie je otvorene more je to zatoka...nam sa pacilo a je tam aj klud..a postupny vchod do mora..tohto roku mali slabu sezonu..bolo velmi malo ludi.......ked sme tam boli my

stabo
29. aug 2015

Takze sme tu .ubytovaniev Tučepoch hned vedla Maliny.nakoniec som si to potvrdil dva dni pred odjazdom.A pri vykladani auta ma oslovili dvaja dovolenkari ci neviem ci maju volne ubytko.Som rad ze sme to nakoniec zajednali lebo nocna jazda hruza. Niekde u Gospicu hmla jak mlieko takze po dialnici 30 - 40 km rychlost.

jonki
30. aug 2015

@stabo aj ked sme sli mi tak mlieko vsafe a zrazu kolona a havarka..... Ubytkp som tiez nakoniec bookla tyzden prrd odchodom... ale tersz uz viem ze to nebolo nutne, vsafe su volne apartm.

mellani28
31. aug 2015

@veronka30 Ahoj.My sme boli cez tuto stranku http://europrojektdz.com/europrojekt/ dospela osoba 8dni 350e a dieťa 159 mali sme v tom plnú penziu,program pre deti poobede a večer pre vätšie deti bola aj turistika+nejaký program,a aj večer ich animátori brali do Tučepi,Do Podgory a tak a rano bývala jóga s pani Dr.ja som sa zúčastnila len raz nakoľko to bolo pre mňa veľmi skoro 🙂. A zabudla som napísať je to hlavne ozdravný pobyt.

mellani28
31. aug 2015

@veronka30 a v mesiaci august bola cena za apartmán 30e na noc

zuzkap221
21. feb 2016

neviete mi poradit niejaku stranku na ubytovanie v chorvátsku resp.pakostane.dakujem

jonki
21. feb 2016

@zuzkap221 APARTMANI-KUĆE ZA ODMOR-SOBE na FB a IZNAJMLJIVANJE kuća, stanova, apartmana i soba (IKSAIS) na FB ta druha by mala byt pokracovanim minulorocnej skupiny ( LJETO 2015. Apartmani i sobe,iznajmljivanje ) cez nu som hladala ubytovanie.

lulu2014
29. feb 2016

@mellani28 dobrý večer. Môžem sa spýtať ako ďaleko bolo je na pláž? Takú peknú normálnu pre malé dieťa? A boli aj klimatizované izby? A taj z ich strany celodenný program alebo si robíte čo chcete? A jedlo sa kde podáva? Ak vás neotravujem .... ďakujem za odpoveď. 🙂 luba

stanulienkat
21. mar 2016

PROSIIIM baby o info, chystame sa so 4 rocnou dcerkou v lete do Chorvatska. Chceme bud Nin, Vir, Zaton, Privlaka.. Ak ma niekto skusenost, alebo vedomost-da sa ist na blind v 6,7,8 mesiaci? Najdeme na sukromi ubytko? A v akej cene? Ocenim aj vlsatne nazory, skusenosti....Dakujem

mellani28
21. mar 2016

@lulu2014 dobry den.My sme boli cca 5min od pláže .Pred ubytovaním sme mali menší prístav to bolo super maly sa tam vzdy po ceste hral a ked nakladali a vykladali lode ,tak to sme tam stali aj 1/2hodku,to sa mu strasne pacilo.a hned kúsoček bola plaz kamienkova pozvolný vstup ,okolo lavičky ,sprcha,kúsoček cca 2min hned bol taky menší bar.Okolo nas chodil vlacik a mal tam hned aj zastávku .A od našeho ubytovania sa tiahla dlha promenáda ,dalej bolo mestečko Chaklia a tam bol božský kľud ,malo ludi,tam sme chodili na ryby,mali sme tam aj znamych tak sme boli parx pozriet.Jedlo sa podávalo na terase.Bolo tam asi 8stolov.My sme maly svoj program rano raňajky (pred nimi bývala jóga,popripade turistika).My sme sa nezucastnovali bolo to pre nas velmi skoro.A rano Na plazi sa hrali animatori s detmi Na tej plati hned pri nas,potom obed poobede byvali hrochy a to sa animators hrali s detmi a vymyslali I'm Na hodku program.Potom plaz tam sa tiez hrali a vecer zase vecera a program Na plazi kazdy vecer hodku az dve.Nam sa velmi pacilo.Ak najdem este fotky dalsie tak prihodim.