Dovolenka na Kanárskych ostrovoch s deťmi

quetka
28. aug 2012

Ahojte, chystame sa na nasu prvu dovolenku k moru aj s detmi. Chceme ist na Kanarske ostrovy, no nevieme sa rozhodnut, ktory ostrov aka destinacia a hotel. Viete mi zhura poradit kam sa mame vybrat ? Budem rada za akekolvek odpovede. dakujem

motylik0904
28. aug 2012

My sme boli na ostrove Fuerteventura, a bolo tam dobre..............Hotel Jandía , kúsok od hotela je malá zoologická záhrada. Na ostrove sa ešte nachádza aqa park, na druhom konci ostrova je Oasis park, porzi si na internete, pre deti ako stvorené....... vrelo odporúčam 🙂)))

sympa1
28. aug 2012

ja len tak zo skusenosti mojej sestry ktora bola na fuerteventure v july...je tam dost veterno..vecer potrebovali aj hruby sveter..more je ladove skoro..cize sa kupali len v bazene

lilysk
29. aug 2012

Ahoj .Co ti mozem len a len odporucit je hotel Costa Meloneras v Maspalomas -to je na ostrove Gran Canaria .
http://www.lopesan.com/en/hotel-lopesan-costa-m...

Hotel je velky a ma spustu bazenov -vela aj pre deti -je to taky rodinny hotel a ma obrovsku zahradu 🙂
Hned za hotelom je taka nakupna pasaz -uzasna s promenadou a pieskova plaz neviem kolko km ,ale dlllllha a hlavne cista ,takze si mozes pol dna sediet pri bazene a poobede pri mori a vecer sa prechadzan na promenade -dat si nieco na veceru -kazdy vecer bol nejaky program ,ziva hudba ...proste pohodicka . Ja som sa tam 3 krat vratila tak sa mi tam pacilo ...a to moj manzel o mne hovori ,ze super ,extra narocna zenska 🙂)) Zima nam nebola ani raz ,ale jasne ,ze vecer ked fuka od mora a je trochu vlhkost tak treba nieco na seba ,ale to vsade podla mna je tak ked sedis 5 m od mora 🙂)Tak dufam ,ze ti to pomohlo 🙂Zelam krasnu dovolenku !

quetka
autor
29. aug 2012

dik pekne, hotel az tak nerozhoduje, skor chcem vybrat ostrov a okolie 🙂 este skusim pohladat po nete, len tych diskusii okolo kanarskych s detmi je menej...

lilysk
29. aug 2012

Gran Canaria je podla mna najkrajsi ostrov - dokonca asi aj krajsi ako Tenerife 🙂

http://www.world-guides.com/images/spain/canary...

Kamoska bola s detmi na Lanzarote a hovorila ,ze neskutocna nuda tam bola ...ze take skalnate a nemali co robit ,takze toto by som neriesila .Fuerteventura neviem ,ale to mozes ist na vylet lodou z Gran Canaria 🙂)
Popozeraj-podla mna na Kanaroch je dobre vsade 🙂))))........ale hotel je tiez dost dolezity ,lebo v malych hoteloch je jeden bazen a vacsinou nie pre deti ,ale tu je ich niekolko len pre deti .