Dovolenka na Rhodose

salome123
27. nov 2023

Ahojte, je pravda, že na Rhodose je v lete chladnejšia voda a je tam veterno? Konkrétne, chystáme sa do Lindosu. Ďakujem

martinka05
27. nov 2023

boli sme 2x raz v júni to bolo more chladné a minulého roku na prelome júla a augusta a more bolo teplé, veterno tam je, ale nič hrozné

guudy
27. nov 2023

Suhlasim. V juli/auguste bude v Lindose urcite teple more. Fuka trochu, nic hrozne.

janinah
27. nov 2023

Boli sme v Pefki 4 km od lindosu a super bez vetra.male zálivy...ale na faliraki na rovnej dlhej pláži fúkalo riadne.tam sme vydržali len jeden deň.najhorsie.ze ten vietor bol brutálne teplý

zuzikak
27. nov 2023

skuste oblast Kolympia. More krasne teplucke a vietor len prijemny a mierny. Boli sme 3x a bolo uzasne.

martinka13
27. nov 2023

Podľa toho s čím porovnávaš. Oproti Cypru oveľa chladnejšie. Niekomu to vyhovuje. Niekomu menej. My sme chodievali stále na Rhodos a iné grécke ostrovy. Ja som bola vo vode len cez obed. Decká a manžel stále. Ako sme skúsili Cyprus (keď deti podrastli) tak už chodíme v lete tam.

elief
27. nov 2023

Boli sme 2x, raz v auguste, raz v júli, a teplé more, bez vetra, prvý raz Kolymbia, druhý krát Stegna, to je zátoka medzi skalami a riadne teploooo

prunee
27. nov 2023

Praveze nam Rodhos odporucili prave preto, ze tam fuka menej, boli sme tam dva roky dozadu, horuce von, poriadne teple more, bez vetra.

lilyianka
27. nov 2023

@martinka13 prosím ťa a kde presne na Cyprus chodite? My sme tento rok boli v Protaras, ale sklamaní sme boli... avšak more neskutočne krásne,to musím uznať.

martinka13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka13
28. nov 2023

@lilyianka Severný Cyprus, Bafra

lilyianka
28. nov 2023

@martinka13 severný veľmi chvália. Preto rozmýšľať ci skusit tam alebo Turecko,aj to mi väčšina odporúča.

sylvie
28. nov 2023

@lilyianka na Severnom Cypre su hotely ako v Turecku, ale ovela krajsie more. Nevyhodou na Sev.Cypre je, ze v okoli hotela vacsinou nic nie je. Ale je tam zase vacsi klud v noci.

rorino
5. dec 2023

@salome123 Lindos je krásny,jemný piesok.Boli sme začiatkom júla bolo horúco,čo mne nevadí, aj voda bola super.Ale ani kvôli nemu by som viac na Rodos nešla.

salome123
autor
5. dec 2023

@rorino prečo?

rorino
5. dec 2023

@salome123 hrozný hotel,zlá oblasť,a potom samé výhovorky Hydrotour,že sme mali upozorniť hotel,že majú špinavé zmrzlinove boxy,že majú potrhané a špinavé lehátka,a milión iných výhovoriek,proste nič tam nebolo v poriadku