Dovolenka na Slovensku alebo v zahraničí?

janka17081980
31. jan 2012

ahojte, mam dve deti, 4 a 2,5 r. a uvazujem nad letnou dovolenkou... velmi by som chcela ist k moru, ale autom a od toho ma znami odhovaraju, lebo deti su male. chcela som ist do chorvatka. alebo je lepsie dovolenkovat na SR? niekde ako Sturovo? dakujem za nazory

briketa
1. feb 2012

Ked pojdes na noc deti ti cestu prespia. Podla mna more a ine podnebie, ina krajina a kultura je lepsie ako Sturovo.

jaminama
1. feb 2012

..presne ako píše briketa, deti cestu prespia a je to úplne iné 🙂 . Minulý rok sme boli v Chorvátsku (deti 2 a 4r.) a detičky boli také dobré, že ani doma také nebývajú 🙂 . Dúfam, že nám to vyjde a dostaneme sa niekde aj tento rok 😉

zu2za3na
1. feb 2012

Deti omnoho lepšie zvládajú cestovanie ako dospelí...oni sa vedia tak pekne poskladať či už na sedadle v aute, autobuse alebo v lietadle 🙂 horšie je to s dospelými, preto ja už uprednostňujem leteckú dopravu...dovolenka k moru by bola výhodnejšia pretože teraz cestovky ponúkajú zájazdy kde to majú deti do troch rokov úplne zdarma, takže aj letenky by ťa vyšli lacnejšie. Auto je podľa mňa riziko, vždy sa budeš báť či sa niekde po ceste nepokazí alebo či vám ho v zahraničí neukradnú... čo sa týka dovolenky na Slovenku tie sú stále v kurze, ale vieš more je more a keď ho detičky ešte nevideli budú hrozne nadšené 🙂 a myslím, že aj ty

tatiana7
21. feb 2012

Podte s nami a uzite si vesely rodinny vikend, organizujeme zazitkove rodinne pobyty so sasom Jasom, s baby plavanim a s programom o rozpravke. info:rodinnevikendysk 🙂