Dovolenka na Slovensku - okrem Štúrova

obcanka123
16. mar 2015

Ahojte kočeny 🙂 Poraďte dáku dobrú destináciu (okrem Štúrova) na dovenku na Slovensku 🙂 Chceme vyskúšať čosi iné ako Štúrovo... Prípadne napíšte aj kde ste boli ubytovaní 🙂 Ďakujééém :*

evelynm
16. mar 2015

@obcanka123 , Velky Meder, hotel Orchidea. Pekne ubytovanie priamo pri kupalisku, mile mestecko, s detmi sme si kazdy vecer urobili okruznu jazdu mesteckom v takom vyletnom vlaciku 🙂

jasminet
16. mar 2015

patince, besenova...

ladyblcha
16. mar 2015

podhajska

bonaqa2013
16. mar 2015

Diakovce

obcanka123
autor
16. mar 2015

Mimo LIPTOVA poprosím,keďže som odtiaľ 🙂

dollyzv
16. mar 2015

Margita Ilona

tictactoe
16. mar 2015

A to som akurát chcela povedať liptovská Mara 🙂

katrinka8
16. mar 2015

Vysoké Tatry, Senecké jazerá... 🙂

aleka
21. mar 2015

Podhajska. tepla voda ,zimna voda, detske, plavecké bazeny, tobogany, animatori strava rozneho druhu. Ubytovava celá dedina a aj okolite dediny

stellasss
21. mar 2015

Ja som za Margitu - Ilonu v Leviciach. Boli sme tam aj minulý rok a dostali sme sa tam náhodne cez zľavový portál. Boli sme aj pri mori ale s kľudom môžem povedať že sa mi to tam viac páčilo...takže toho roku ideme iba tam 😉 Je to ideálne pre rodinky s deťmi, ešte som si neoddýchla nikde tak ako tam... Decká mali program na celý deň aj keď pršalo....

aduskalac
9. jún 2015

@stellasss a aka tam je prosim voda?je dost tepla?lebo som pozerala ze 25C co je pre mna ako neplavca malo

stellasss
9. jún 2015

@aduskalac no to ja posúdiť neviem, ja tiež nemám rada studenú vodu ale pri horúčavách mi to je jedno .... aj ja som sa kúpala. Ten stredný bazén celkom sa dalo a ten plavecký neviem, nebola som, ale určite studený...detský je vyhrievaný....a močili sa tam na krajičku aj dospelí

nikuliak
10. jún 2015

Trenčianske Teplice a Penzión Baške: http://www.booking.com/hotel/sk/baske-penzia3n....
pekne je aj v Nízkych či Vysokých Tatrách, moja srdcofka je ale Banská Štiavnica - best tu: http://www.booking.com/hotel/sk/salamandra.html...