Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
katrinka8
4. jún 2018
Baby, neviete, či sa niekde na Slovensku dajú v nejakom obchode vidieť dievčenské sandále pediped, v. 33 - otvorené, rada flex. Ideálne tak Orava, Turiec, BB.... Prípadne nemáte niekto doma? Ďakujem.
Zobraz celú správu
katrinka8
1. mar 2018
Baby, nakupujete niekdo Lindex z e-shopu s tým, že platíte cez PayPal? 22-ho som robila objednávku, platil to muž cez PayPal, a prišlo mu normálne potvrdenie o tom, že peniaze sú rezervované do 08. 03. Mne zatiaľ neprišiel oznam o tom, že by som mala veci prichystané. No a včera mužovi znovu prišlo, že rezervované peniaze sú do nejakého 12. marca, či kedy - proste banka (?) drží tú sumu pre Lindex 2x. Alebo vlastne neviem teraz, či si to Lindex stiahol 2x a tam to reklamovať, alebo či PayPal to drží, či banka to poslala 2x.. Proste z toho mužovho výpisu je totálne nejasné, či tie peniaze sú len rezervované, a keď mi potvrdí Lindex prijatie platby, tak sa to celé zruší, alebo si to stiahli 2x, alebo čo.. Nemáte niekto skúsenosť, že či a kde robiť reklamáciu? Či ja v Lindexe alebo muž si to má cez PayPal riešiť? Ešte sa mi to teda nestalo... Ďakujem.
Zobraz celú správu
katrinka8
16. feb 2018
Baby, nie ste niekto v Tatrách? Alebo skôr, ako to tam je v tomto období so zjazdnosťou, resp. s údržbou ciest? Chceli by sme ísť zajtra na Hrebienok, ale muž tvrdí, že budú zlé cesty... Ďakujem.
Zobraz celú správu
katrinka8
23. nov 2017
Baby, nemáte nejaký tip na sofshellové nohavice na terajšie obdobie? Veľkosť cca 104 (väčšie určite nie). Nie vyslovene zateplené, ale len také fleesom podšité, aby zniesli aj také to behanie po snehom poprášenej tráve bez ujmy či prechod cez čľapkanicu, proste sychravé počasie? A aby ma to nezruinovalo. Našla som pár e-shopov, ale nejak neviem z niektorých popisov posúdiť, či znesú nejakú vlhkosť, ak tam nie je písaný ten vodný stĺpec.
Zobraz celú správu
katrinka8
25. máj 2017
Baby, nemáte na predaj alebo neviete, či niekto niekde neposúva knižku Tri malé bosorky v slovenčine? Je to už staršieho dáta, vyšla v r. 2006 a všade je už vypredaná. Naša Terezka si ju už 2x požičala z knižnice a chcela by ju mať doma.
Zobraz celú správu