Dovolenka na Slovensku s deťmi - poraďte 4* hotel

mtdk
18. apr 2019

Dobrý deň, poradte mi prosím hotel 4* na Slovensku s dobrým wellness pre rodinu s deťmi, mám na mysli niečo z vlastnej skúsenosti, čisté a nie veľmi staré 🙂 Vopred ďakujem za odpovede 🙂

hettinka
18. apr 2019

Sorea Trigan, Titris v Tatrach.

andula1988
18. apr 2019

@mtdk Permon alebo hotel pieris je to jeden rezort. Sluzby a wellness na 1*

ovaaa
18. apr 2019

Hotel Sitno Vyhne, krasne prostredie, park na prechadzku, hotel so vsetkym. Vnutorne a vonkajsie bazeny, tobogany,Aquapark, detsky kutik s dozorom, animacie pre deti aj dospelych, golf, jedlo fantasticke... je toho vela....urcite odporucam. V blizkosti hotela je kupalisko.

emmi101
18. apr 2019

Tiež sme boli minulý rok ale ešte v Permone, tam je to celkom fajn ale veď pozeraj cez zľavomat a uvidíš či tam niečo nájdeš ešte

darina746
18. apr 2019

Google a ides alebo ked si len cez booking najdes podla lokality alebo co, treba si nad to proste len sadnut a daju sa najst

relaxx11
18. apr 2019

Village resort Hanuliak, Belá

ciusinka
19. apr 2019

Hotel Atrium v Novom Smokovci je top 🙂

ivkus
19. apr 2019

my ideme do Tatralandie ubytovanie v bungalove a ani ten apartman neni zly aj tam sme boli

sarahj
19. apr 2019

Pozri na zľavomate alebo na CKdaka.sk či Sorger.sk - sú to online cestovné kancellárie kde by si mala nájsť aj pobyty pre rodiny či wellnes pobyty. Ak použiješ cashback portál plná peňaženka na prekliknutie do obchodu, tak môžeš z ceny ešte ušetriť 🙂

mtdk
autor
19. apr 2019

Ďakujem Vám za odpovede, pozerala som zľavové portály ale viac ma zaujíma osobná skúsenosť, pretože fotky sa väčšinou nezhodujú s realitou 🙂 ale asi to vidím tiež na Tatralandiu 🙂 aj keď recenzie na nete spomínajú vŕzgajúce postele a chlad :/

22janka1993
19. apr 2019

Minulý týždeň sme boli v Podbanskom v hotely Pieris a úplne super bolo určite sa tam ešte vrátime

loginexistuje
19. apr 2019

@mtdk tatralandia je asi najslabsia co tu bolo spominane dobry je kempinsky strbske pleso permon hotel sitno vyhne

martina_se
19. apr 2019

Ja odporúčam Hotel Ski & Wellness Residence Družba Jasná.
https://www.druzbahotel.sk

ivkus
19. apr 2019

@mtdk tak v apartmane sme mali radiator aj dole aj hore a ked som ho dala na plno tak tam bolo 26 stupnov. Postele boli dobre nevrzgali jedine vrzgala podlaha na prizemi

ivkus
19. apr 2019

@martina_se to odporucam aj ja vyborny hotel a mavaju aj animacie pre deti,vyborna strava a sluzby

petkazamborska
21. apr 2019

@mtdk odporúčam Hubert Tatranská Polianka ,koníky, zoo, wellness,kúpeľ, káva ,strava ubytko super ,na recepcii živé zajačiky, obrovská herňa pre deti detské kino

dzejn80
24. apr 2019

Permon Podbanske

mylada8
24. jún 2019

Permon Podbanske - priroda a wellness https://www.podbanskeresort.sk
Druzba v Jasnej - príroda, wellness, animácie a program pre deti www.druzbahotel.sk