Dovolenka na Slovensku so štvorročným dieťaťom

sid515
22. jún 2021

Ahojte baby. Prosím vás, viete mi poradiť kam na dovolenku u nás na Slovensku? Máme 4 ročné dieťa, tak žiadne Tatry, túry a hrady. Nejaký hotel s vonkajším bazénom, lehátkami, slnečníkmi, detským kútikom. Vopred ďakujem za odporúčania.

vikusjk
22. jún 2021

@sid515 ak mate radi vodu, tak Tatralandia, alebo hotel Permon, pripadne som pocula pozitivne ohlasy aj na hotel Sitno, ale nebola som tam este

hettinka
22. jún 2021

@sid515 my dme so 4-ročnou pobehali cele Tatry, je tam aj mnoho nenáročných prechádzok, lanoviek a okupat sme sa chodili do Popradu. Ubytovaní sme boli v hoteloch Sorea s bazénom, polpenziou a animáciami. Fajn je aj Liptovský Ján.
Na juhu možno Šamorín https://www.x-bionicsphere.com/zabava-relax/baz...

sid515
autor
22. jún 2021

@vikusjk
@hettinka ďakujem vám, idem to pozrieť, hľadáme niečo, odkiaľ by sme nemuseli vystrčiť päty a boli len priamo tam

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja1979
22. jún 2021

@sid515 pozri penzión Mária bodice

lucik194
22. jún 2021

hotelu permon sa oblukom pocas prazdnin vyhnite, tam je plnkaaaaa, plus prehnane ceny, v bazene jazdy den hlava na hlave

siska25
22. jún 2021

@sid515 my sme boli s detmi v hoteloch Permon, Chopok a aj Sitno. Je pravda, ze cez prazdniny bolonplno, ale nase deti si to uzili a z hotela sme ani nevysli.

filili
22. jún 2021

@sid515 pozri Hotel Chopok

didi2102
22. jún 2021

@sid515 my sme práve na šírave v termálparku a v ich 4*hotely ,sme tu s 1 a 3r detmi,poviem ti ubytko luxus , strava luxus , bazény pár metrov,večer kolotoče prechádzka super,my sme šli na 4dni s polpenziou a neobmedzeným vstupom do aquaparku za 370,manžel si dá polku preplatiť cez firmu tie rekreačné poukazy čiže úplne smiešna cena,raňajky sú bufetu,večere 3chodove,klimav v aquaparku je minimum ľudí nie ako v Tatralandia,keďže my sme z podtatier tak viem o čom hovorím

michluc
22. jún 2021

@sid515 vsetky Trinity hotel 😉

sid515
autor
23. jún 2021

@didi2102 bývam 5km odtiaľ, tak by som radšej niekde ďalej 😀 ale som rada, že sa vám tam páči 🙂

didi2102
23. jún 2021

@sid515 takto je trapas 😄 ten Liptov ako ti rádia je fajn ak vám nevadí kopec ludi,je tam plnka lebo veľa možností,ja som rada že sme tu ,oproti Tatram a Liptova tu pre nás nik nieje