Dovolenka s 1,5 ročným - Primosten, Zadar, Rabac

alien2603
8. apr 2014

Ahojte, chystame sa na dovolenku do Chorvatska...tak max do 800km od BA. Uz som z toho hladania zufala, sama nepoznam vyssie spominane oblasti a tak neviem, ktora by bola vhodnejsia a v ktorej treba hladat ubytko. Rada uvitam vase postrehy, skusenosti a pod...

nikolet_89
8. apr 2014

@alien2603 ahoj my ideme z 2,5 rocnou a ja budem cca v 26tt do Gradacu chodime kazdy rok okrem minuleho, tento ideme cez tuto cestovku
http://ckorion.sk/

something
8. apr 2014

@alien2603 my sme boli s rocnym v meduline, je to hned na zaciatku, nie velmi daleko, voda po kolena, piesok...spokojnost velka

marka11
8. apr 2014

Rozhodne by som doporučila Primošten, je to nádherná časť Jadranu. My sme tam boli už 3-krát. Majú tam krásne upravenú pláž od Veľkej Raduče po Malú Raduču.

syja
8. apr 2014

@alien2603 ja mam osobnu skisenost s rabacom konkretne hotel girandela a boli sme spokojni.destinacia kludnejsia plaze mensie ale pekne ubytovanie pekne strava fantasticka kazdy vecer detske disco potom program pre dospelych.obchodik priamo v areali hotela,cez rabac chodi turisticky vlacik.proste spokojnost.v zadare sa mi pacilo mesto zadar pamiatky a atmosfera ale more az tak velmi nie.

alca123
8. apr 2014

Primošten...nádherný. Boli sme min. rok ...rok predtým Gradac.. Primošten je bližšie čo je lepšie s malým dieťaťom...a mestecko úzasne,romantické... pláže pozvolné, velké (len teda ziadny piesok, ale to násmu malemu nevadilo...rád hádze kamene do vody 😀 ) ...vzadu za plázou krásny háj. S malým sme ani nechodili na obed na ubytko... Spal pekne v plázovom stane v tieni v hájiku 😉 Do Primoštenu sa urcite ešte vrátime. Boli sme na súkromí ale ak chcete hotel tak je tam jeden taký velký komplex hned pri plázi...co sme sa bavili s ludmi tak vraj ziadny luxus ale zas cisté to tam bolo a si celkom chválili.

alien2603
autor
8. apr 2014

@alca123 ahoj, ďakujem za odporúčanie 🙂 a nevieš náhodou este toho ubytka na súkromí?

alien2603
autor
8. apr 2014

@marka11 boli ste na súkromí?

alca123
8. apr 2014

@alien2603 my sme boli tu http://www.sjor.adria385.com/ mali sme ten apt. 4+1 ...max. spokojnosť. len teda to ubytko je síce blízko pláze ..ale my sme chodili k vzdialenejsej plázi - na malu/velku Raduču...ale zas nebolo to daleko v pohode prechádzka. Nám vyhovovalo ze to bolo mimo hlavnej cesty...a mimo ulice kde boli stánky, restiky a tak...proste aby sme mali vecer klud kvoli detom..
Inak pre predstavu ak budete hladat ubytko tak tu je mapa http://holiday-croatia-rogoznica.com/images/AC ... na tom poloostrove kde je napísané "hotel" tak cele okolo sú krásne pláze (na vela fotkách sú este kamené útesy ale v skutočnosti už sú tam pekné kamienkové pláze). To nase ubytko pre predstavu bolo zhruba tam ako je číslo 17 to spodne pri mori 😉

alien2603
autor
9. apr 2014

@alca123 ďakujem pekne, idem to mrknut 🙂

lucy1001
11. apr 2014

Mne sa to zdá dosť ďaleko. Ja tiež hľadám niečo na leto, ale malý má iba rok, tak určite nechcem ísť ďalej ako po Zadar. Fain dovolenku sme mali na ostrove Krk, na Baške. Pokojné miesto, úžasná vôňa levandule vo vzduchu, ubytko na súkromí ďalej od pláže ... večer to na pláži žilo - reštiky, stánky ... ubytovanie v pokojnej časti ... super dovolenka ... pláž široká ... kamienky aj piesok ... prechádzka do lesa veľmi príjemná ... žiadne veľké cesty ... ako na dedine ... lekár, obchod ... všetko po ruke 🙂

muska
14. apr 2014

suhlasim s predchadzajucimi odporucaniami - ked mala dcerka 2 roky, boli sme v Primostene, a urcite by som sa tam rada vratila - krasne mestecko s kamennymi uzkymi ulickami, plaz dostatocne siroka, da sa skryt pred slnkom v tieni borovic a vecer sa da ist poprechadzat do mesta, na zmrzku a tak.

reisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jojo76
17. apr 2014

pag, hotel Pagus... boli sme pred dvoma rokmi tento rok ideme znova 🙂

alien2603
autor
5. máj 2014

Ahojte, chystame sa do apartmanov Villa Maria...Mate s nimi niekto skusenosti? Je to vhodne aj pre rodiny s detmi? Dakujem za vase postrehy 🙂

mysenac
29. júl 2014

@alien2603 Ahoj, chcem sa opýtať, či ste boli v tom Primoštene a teda konkrétne v apartmánoch Villa Maria - tiež uvažujeme nad chorvátskom koncom augusta a pri hľadaní ubytka na nete sme narazili na tieto apartmány a vyzerajú dobre (vybavením aj cenou 🙂 Ďakujem za odpoveď

miriamkela
12. máj 2016

v pripade ak niekoho zaujima ubytovanie na ostrove vir - dovolenka - apartmany cez slovenku ktora tu žije , kludne napiste IP - spravu alebo email miriam.kelecic@gmail.com 🙂

womankc
12. máj 2016

@alien2603
@mysenac
konkrétne v týchto apartmánoch som nebola , my sme boli ubytovaní v apartmáne Adrian na ulici, Raduča, je to cca 3 minúty od pláže. Primošten je krásne miesto a aj vhodné pre rodiny , celkovo pekné prostredie , tento apartmán, čo máte vytypovaný je ale tak ďalej od pláží v centre mesta ak Vám toto nevadí. inak na pláži priamo dobré možnosti na jedenie + celkom slušný konzum každý deň dlho otvorený, aj pekárne sú tam dve .......... a krásna stará časť na večerné prechádzky , tam často bývajú aj nejaké tie kultúrne akcie

tibo33
7. jún 2016

@womankc
Zdravim, vedeli by ste mi poradit, potreboval by som som zohnat v Primostene ubytovanie pre 8 ludi, idealne niekde v blizkosti centra a plaze. Najlepsie ak mate priamy kontakt na majitelov za nejaku rozumnu cenu, tak max do 20-25€ pripadne menej za osobu za noc. Za odpoved vopred pekne dakujem ;)

womankc
13. jún 2016

@tibo33 skúste našich domácich
apartman adrian
Raduča 34
Primošten mail apartman.adrian@gmail.com
tel.. +385(0)995014186

je to dobré miesto , 5 min. k pláži ,majú tam dva veľké apartmány oba majú tuším 4 dvojposteľovky + kúpeľna + kuchyňa + terasový balkón veľký - stredný apartmán je krásne urobený nový, horný je stále taký starý , ale tak fungovalo všetko
a na prízemí majú ešte jeden malý apartmán pre cca 5 osôb pekne tiež prerobený

ešte potom mám adresu na cestovnú agentúru , čo je ponad tento dom a kde sme získali kontakt na týchto našich domácich možno by Vám vedeli pomôcť
DALTOURS
www.daltours.com
Sabina Erak
Dalmatinska ul. tel +385 22571572 alebo 571
daltours@si.t-com.hr

hettinka
13. jún 2016

ostrov Krk, letovisko Baška ... osobne mám oestovanú so 16-mes. synom v hoteli Corinthia, ktorý je celý bezbariérový a baby friendly. S kočíkom sme chodili z izby až na pláž a aj večer tam je čo robiť .

sidielkom
14. jún 2016

Prosim vas, kto ste boli v Primostene, je toto ubytovanie podla mapy niekde pri rusnej ceste? A ako daleko je to od tych krajsich plazi? Dakujem velmi pekne.
http://www.apartmanija.hr/apartmani/primosten/a...
(na konci stranky je mapa)

@womankc
@reisi
@muska
@alca123

womankc
14. jún 2016

@sidielkom toto ubytovanie je nad hlavnou cestou podľa mapy , nie úplne na nej , takže by to nemuselo byť zlé , ale budte cez ňu prechádzať na pláž, to máte najbližšie na centrálnu pláž Malá raduča ... to je tá krajšia pláž a po pravej strane sú také nerušnejšie pláže ako je ul raduča / tam sme boli my ubytovaní , ale to ubytko máte dosť až tak v centre,ako na pláž to nie je až tak ďaleko , ale budte sa trepať cez mesto , potom ulice Porat a Jelačiča sú pre mňa osobne také tie rušnejšie viac v centre a je tam aj veľa áut až pri pláži priamo ....

buvadlo13
12. jan 2017

@womankc keď ste získali kontakt na ubytovanie najskôr cez tú agentúru Daltours, tak bol rozdiel v cene cez agentúru a -priamo u majiteľa? Alebo to bolo rovanké? Ďakujem 🙂

lea231
12. jan 2017

Ahoj, s detmi urcite odporucam areal rezortu Zaton Holiday Resort ...je to pri Zadare (16km pred). Boli sme tam 3x, rozne typy ubytovania, odporucam 4*apartmany.Su moderne a priestranne s velkou terasou. Cenovo nie najlacnejsie. Treba pozriet stranku www.zaton.hr Pre deti ako stvorene (pieskova plaz, pozvolny vstup, animacie,bazeny,koniky, v lese, vlacik po rezorte, motokary, vela restik,...).Boli sme tam najprv 2, o rok s 13 mes.synom-na plazi sa naucil chodit a na dalsi rok s 5 mesacnym aj.

womankc
19. jan 2017

@buvadlo13 no mne sa zdá že hej, ale bolo to už pár rokov dozadu a ešte sme sa rozrátavali s ostatnými , tak presne si už sumu nepamätám. nebol to zas až tak veľký rozdiel, ale bol .... ale zato boli fakt ochotní

miriamkela
19. jan 2017

https://www.facebook.com/apartmanivirkelecic

moj dom a ine v ponuke tu kuknite kočky ktore ešte neviete kam na dovolenku
Miriam