Dovolenka s 3,5 a 1,5 ročným dieťaťom

tatya
14. máj 2014

Precitala som kopec prispevkov, ale radu pre mna som nenasla 😒 Mame 2 deticky, 3,5 a 1,5 rocne. Chceme ist na dovolenku k moru, letecky, all inclusive a aspon na 10 noci... na prelome jun/jul aby tam uz bola voda dost tepla na kupanie pre deti... a chceme pozvolnu piesocnu plaz a pri hoteli detsky bazen s nejakymi atrakciami, smyklavky, mozno maly tobogan, ale nie do metrovej vody, su to este krpci 🙂 a este aj nieco na hranie "na suchu" ako hojdacky, preliezky a smykacku... a za to vsetko sme ochotni zaplatit max. 2000 euro... bohuzial nic, co by splnalo vsetky poziadavky som zatial nenasla, ked, tak velmi drahe... no a nechceme ist na europsku pevninu, teda Chorvatsko, Bulharsko, Taliansko ani Grecko nie... a nechceme ani Egypt a Tunisko... ostrovy mozu byt vsetky a mozno Turecko? najde sa niekto, kto niekde videl hotel, co by splnal vsetky nase poziadavky? velmi pekne dakujem za vsetky odpovede 🙂

mon84
14. máj 2014

My sme boli v r.2012 v Alcudia Garden na Malorke. Akurat hotelovy bazen nema vodne atrakcie. Aquapark bol par stovak metrov od hotela, ale neboli sme tam. Boli sme velmi spokojni s plazou a morom. Asi tak 10m od brehu mala krpana vodu tak po kolienka🙂. Urcite tam este pojdeme, ak vychytame nejaky dobry LM🙂