Dovolenka s deťmi v Českej republiek

daldar
19. feb 2023

Ahojte,

Plánujeme skupina dovolenku v Česku s deťmi. Vedeli by ste poradiť, prosím, super lokalitu?

Cca 4-5 rodín deti cca3-5 rokov.
Chceme sa kúpa, bicyklovať kľudne zoo čokoľvek zaujímavé. Len nepoznáme tak detailne CR.
Ideál nejaká chata aj s bazénom a pod.

Potešíme sa dobrým tipom.

anesim
19. feb 2023

@daldar pozri lipno nad vltavou, je tam toho vela na ubytovanie, okolo lipna je cyklocesta, blizko je zoo hluboka + zamok, cesky krumlov, kde si mozte zapozicat lod na splavovanie vltavy, priamo na lipne je aj chodnik korunami stromov,

heidy222
19. feb 2023

Aj my ideme na Sumavu/ oblasť Lipno, raz sme tam boli na 1 deň a strašne sa nám tam páčilo, tak ideme teraz na týždeň. Presne na toto sa teším: český Krumlov, kúpanie v priehrade Lipno, túra atď
Toto je naše ubytko https://statekumedveda.cz/ubytovani/

diewcatqoo
19. feb 2023

Tiez odporucam juzne cechy. Ceske Budejovice, Cesky Krumlov, Hluboka, Lipno, Sumava. My sme tam boli s trojrocnym a spomina na to stale (ma 6). Ja milujem Cesky Krumlov, toto miesto ma pre mna este vacsie caro nez Praha. Daju sa vziat bicykle, je to tam vsetko po rovinke, cize deti budu v pohode stihat.
Pripadne odporucam juznu moravu. Mikulov, Znojmo, Palava, Vranovska priehrada, NP Podyji, blizko je Aqualand Moravia a ak by ste chceli do vacsieho mesta, tak do pol hodky odtial ste v Brne. Tiez je to rovinka, takze deti na bikoch uplne v pohode.
Potom este mi napada Vysocina - Zdar nad Sazavou, Jihlava. V blizkosti je vela roztrusenych rancov a statkov, ktore by mohli deti zaujat. V Podlesi je Pohadkova vesnice, da sa ubytovat v malych domcekoch. V Jihlave je Zoo a tusim aj nejaky aquapark.

anesim
19. feb 2023

@heidy222 my sme boli v lete, ku korunami stromov sme isli pesi, nic narocne, ale chodi tam aj lanovka al bus,
a bol tam akurat sportovy festival( byva kazdy rok) , a bol tam kazdy den program, sutaze , koncerty, - pre malych aj velkych,

tiezjedna
19. feb 2023

Krkonoše, Jizerky, Šumava, Dolní Morava, to všetko sú krásne lokality, kde nájdeš ubytovanie bez problémov a všade je krásne a plno možností na vyžitie. My milujeme Krkonoše, hlavne Špindl a okolie, do Jizerek zase vyrážame na hríby často 🙂

stormie
19. feb 2023

Jednoznacne juzne cechy Lipno a okolie ❤️ chodime tam uz roky (za rodinou) a nikdy sme sa tam nenudili bez ohladu na pocet a vek deti

drzaopica
19. feb 2023

@daldar morava

sasa1310
19. feb 2023

ja len pripomeniem, lebo väčšinou začínajúcim letom sú tu stále tie isté otázky, - deťom treba do CZ pasy alebo OP s fotkou

janinah
19. feb 2023

16-18.6. 2023 budú v c.krumlove slávnosti pětiliste rúže ,ak sa tam viete strafit s termínom,úžasný zážitok