Dovolenka s dieťaťom na kúpalisku v Maďarsku. Kam ísť?

muskam
28. máj 2011

ahojte, mamičky prosim poradte mi nejaku dobru dovolenku v Madarsku na termalnych kupaliskach. Najlepsie by bolo niekde blizko od Vychodneho Slovenska. Predstavujem si to tak na tyzden v dobrom private, aby sa nechodilo daleko k vode a aby tam bolo aj dost chladku pre 1,5 rocne dieta. Ak ste niekde konkretne boli, rada si precitam recenzie🙂

kikina84
27. jún 2013

skus LIPOT.tam sa da prenajat aj chatka..aquapark hned vedla spojeny aj s kupelami..

froschka
27. jún 2013

@muskam www.ramadaresort.hu chodime tam kazdy rok s detmi aj bez a vzdy je tam super!!! Ci zima ci leto 🙂

gallina
27. jún 2013

Vie niekto poradiť dobré ubytovanie v Nyíregyháza - kúpele Sóstógyógyfürdő, blízko ZOO a kúpaliska? Vopred ďakujem..

dadulka20
30. jún 2013

@veronika1982 vstupne stoji 1800huf,ale mozes opustit areal len na 30min.da sa potom kupit listok na dva vstupy za den co ked potrebujes odyst s dietatom na dlhsie a stoji 2200huf,na kupku mas kopec restauracii a bufetikov ...

dadulka20
30. jún 2013

@sadomaso kemp mas aj v hajduszoboslo a v cene mas aj vstup na kupko

dadulka20
30. jún 2013

@cka mas link na ubytovanie ?

ewwe
30. jún 2013

@gallina my tam chodime pravidelne, odporucam svajczilák je to v susedstve kupelov a aquariusu, zoo je 500m, cenovo vyhodne a aj ked si vstupy kupujes na recepcii je tam zlava

zuzi0110
30. jún 2013

@ewwe aj my sme v ňom boli 🙂 super bolo a majiteľ vie po slovensky.
@gallina

ewwe
30. jún 2013

@zuzi0110 ano, velmi prijemny clovek, s mm si celkom pravidelne volavaju

gallina
30. jún 2013

@ewwe
@zuzi0110 Ďakujem pekne za info, chceli sme tam ísť ale mali voľné izby len na 3 dni, chceme ísť na dlhšie. A s hotelom Fürdőház skúsenosť nemáte? Oplatí sa ísť na viac dní? Je tam čo robiť s malými deťmi vo veku 2 a 7 rokov?
Ďakujem pekne....

ewwe
1. júl 2013

@gallina ak sa nemylim, ten furdohaz to nieje hotel a neni to klasicky penzion, na prizemi su kupele, kde chodia pacienti a izby su na poschodi, zdalo sa mi to tam dost rusne, ale dnu sme neboli, len co sme videli cez dvere, kedze aj kupele aj svajcilak a aquarius su na jednom mieste
my chodime len na tri dni, dva dni kupanie, jeden den zoo, plus ihrisko, lanovy park, clnkovanie na jazeru
3-4 najviac 5dni staci,

gallina
1. júl 2013

@ewwe ďakujem pekne, skúsime ešte niečo pohľadať.....

cka
9. júl 2013

@dadulka20 ee, nemam, nemame tam este nic pevne a pekne, co by som mohla odporucit.

dadulka20
9. júl 2013

@cka tak uz sa mi podarilo najst nieco pekne a blizko pri kupku 🙂bola som tam uz dva krat ale ubytko bolo dost daleko od kupka

marceladovalova
20. júl 2013

ahojte.... nema niekto typ na ubytovanie v sukromi v egeri ? Velmi pekne dakujem.......marceladovalova@gmail.com

11nika11
20. júl 2013

Ja odporucam Lipot,paradne kupalisko,chodime tam casto kedze to mame blizko.A u nas v Mosonmagyarovari je termalne kupalisko ale to nie je moc pre deti.Nie je tam pre ne detsky bazenik a ani ziadne atrakcie.

kristinazdenko
23. júl 2013

Ahojte nevie nam dakto poradit chceme ist s rodinkou do nyiregyhazi do zoo ale male male babetko a chcely by sme ist v zime ked bude mat pol roka a chcela som sa spytat ci sa tam da ist s kociarom

sotka
24. júl 2013

@kristinazdenko dá, my sme šli tiež a cez obed sme tam malá spinkala a poobede sme pokracovali v kupani...bolo tam kopa kocikov...a v zoo sa kocik odklada iba ked ides do oceanaria, tam ti ho zamknu...inak uplne vsade sa dostanes s kocikom

kristinazdenko
30. júl 2013

@sotka i hore ? bo pozeram ze su tam schody?

sotka
30. júl 2013

@kristinazdenko schody sú len v tom oceanáriu kde sa nejde kočíkom...ale dnu pustili kočík keď v ňom bolo veľmi malinké dieťa alebo akurát spinkalo a videla som tam aj výťah...takže určite spokojne s kočíkom....

blondiee83
30. júl 2013

@froschka Aj my chodime do Ramady - kazdy rok (niekedy aj dva krat, ked sa podari), odkedy ju otvorili. je tam uzasne. min rok sme boli ked som bola este tehotna a tento rok sa tam chystame aj s drobcom, tak sa neviem uz dockat.
Fakt kazdemu odporucam, neskutocne je tam super a hlavne je to zamerane na rodiny s detmi 🙂

kristinazdenko
1. aug 2013

a hore co su tie lanovky tak povedane dostaneme sa v pohode ?

sophie32
1. aug 2013

Deti nepatria do termalnej vody....a do sladkej vody vo verajnych bazenoch najskor po odplienkovani....

bencur
1. aug 2013

este odporucam: Eger,Egerszalok,Szilvasvarad,Lillafured.

dadka28
2. aug 2013

@ewwe ahoj..prosím ta...neviem najst nej.link na ten svajczilák...mozem ta poprosit nech pozriem...hladame ubytko...odporucas to tam aj s detmi??mam skoro rocneho a 4rocneho..neviem ci je to sukromie,ci penzion.. 😉 😉

ewwe
2. aug 2013

@dadka28 http://hotelguru.sk/svajci-lak-panzio-nyiregyha... ci odporucam s detmi? ano, vonku maju trampolinu na terase, s mliekom nieje problem ak by si chcela do flase, jedine na co pozor je siroke zabradlie, medzery medzi zabradlim, ci ako by som to napisala, najlepsie na tom je, ze mate odtialto vsade blizucko, do aquariusu prebehnes aj v plavkach a uteraku, ak tak kludne sa pytaj

dadka28
2. aug 2013

@ewwe dik krasne...a ak sa smiem opýtat,ak ti to nevadí...kolko vás vyšiel pobyt? 😉 😉

dadka28
2. aug 2013

kočky a neviete o nej.rodinnom dome na prenajom????v nyiregyhaze??