Dovolenka s tromi deťmi v Chorvátsku

janullka
19. apr 2017

Ahojte mam na vas velku prosbu. Rozhodli sme sa ze tento rok pojdeme pozriet Chorvatsko nakolko dovolenka letecka s 3 detmi by bola zrejme uz nad limit ktory mame. Citam ze pieskova plaz v chorvatsku vyzera skor ako blatova nie pieskova tak by som vas poprosila odporucit nejake konkretne miesto mesto penzion ubytovanie kde by to bolo v hodne pre najmeniesie 20 mes.dieta.Nocny zivot viest nebudeme takze nieco skor tichsie a plaz aby nebola nejak daleko

lusy1507
19. apr 2017

Aj my ideme s malym teraz este 9mesacnym do Pully. Je tam piesocnata plaz a velmi krasne historike mesto. Osobne som tam sice nebola este ale priatel tam pravidelne chodil pred niekolkymi rokmi a velmi sa mu pacilo.

anabeth
20. apr 2017

najdu sa- napr. Omiš má takú taliansku pieskovú pláž- pomerne veľkú, aj Makarská, vlani sme boli na ostrove Krk, aj tam je piesková, - ale tam všade bude mrte ľudí, tlačia sa tam taliani, nemci, ktorí by ináč leteli ďalej a boja sa...neviem si predstaviť kde a ako daleko od mora zoženieš ubytko, je už dosť neskoro ( my sme rezervovali tohtoročnú dovolenku v 10/2016
A čím severnejšie, tým horšie s tými ľudmi

janullka
autor
20. apr 2017

Dakujem vam dufam ze sa este nieco najde. Min.rok sme ani netusili ci niekam pojdeme😁

lubina
20. apr 2017

@janullka Pula je super, je to na severe, cize si tam relativne rychlo zo SR, krasne mesto a okolie a aj ubytovanie sa da najst dobre....nam sa tam s dvomi detmi velmi pacilo, mladsia vtedy mala 2,5 roka, ked sme tam boli.

jlp
20. apr 2017

My chodime do kempu v Basko polje pri Baska vode. Je to sice vsetko do kopca a cca 10min od mora, ale do pohody. Prvykrat tam bol syn ako rocny, spal v tieni pod piniami a nevadili mu ani kamene, zbieral a hadzal si ich do vody. Chodime kazdorocne - tento rok ide len muz a svokrovci so synmi 3 a 5r a krstnatom 6r.

eliska07
20. apr 2017

@janullka Krásna piesková pláž je na ostrove RAB, časť Lopar - Rajská pláž. Je veľká, more plytučké, pre malé deti úplne ideálne, čisté a priezračné aj napriek piesku. Piesok jemný, dobrý ako v Taliansku.

My sme tam boli minulý rok prvý krát a tento rok sa tam opäť vraciame, pretože našim deťom sa tam veľmi páčilo.

janullka
autor
20. apr 2017

@jlp dakujem radsej by som nieco kde netreba autom dochadzat ale pozrieme aj tuto cast ci tam nieco najdeme

janullka
autor
20. apr 2017

@eliska07 dakujem pozrieme aj tuto cast teda vyzera zaujimavo

eliska07
21. apr 2017

@janullka Nam sa pacilo. Najma detom 😉

Boli sme v ramci ostrova aj na vylete - historicke mestecko Rab - krasne, take typicke Chorvatsko. Uzke kamenne ulicky 👍

janullka
autor
21. apr 2017

@eliska07 a k moru bolo daleko ? Aj mi mozes odporucit byvanie

sedem
21. apr 2017

Piesková pláž je v meste Nin (pri Zadare), niekto si pochvaľuje, nás až tak nenadchla, ale my celkovo piesok až tak nemusíme..výhodou pre teba by mohlo byt, že je tam straaasne dlho plytká voda...takisto Piesková pláž je v Novaliji (ostrov Pag), je tam šmykľavka v mori,ako býva na ihriskách, neplatené, WC, bar na plazi, ale ubytovanie hľadaj radšej v starej Novaliji, v novej to v noci zije (diskoteky) , ak nevadia kamienky, odporúčam Pag (hlavne mesto ostrovu Pag) hlavná pláž je kamienkova, pozvoľný vstup do mora, v mori dno pieskovo kamienkove, pri pláži tobogan (plateny), blízko plaze pekáreň, zmrzlina, reštaurácia...

eliska07
21. apr 2017

@janullka ubytko ti neporadim. My sme boli minuly rok v hoteli - Family hotel Lopar. Este tam je k tomu tusim Plaza a Veli mel.

Tento rok ideme na sukromne ubytko. Ale uz v decembri mal plne.

Nasla som si ho ale sama - cez google maps (streetview), ci ako sa to pise, som si nasla Lopar - Rajska plaz a cez to som si pozerala apt.domy blizko plaze. Potom som ich uz len pisala do googla a davalo mi ich linky. Napr. Lopar 554 a pozerala som si typ ubytovania, zariadenie a vzdialenost od mora. Je tam viacej plazi, tak by som sa drzala vzdialenosti od Rajska plaza. Tie ostatne sme neskusali, tak neviem ake su. Tato bola fakt super.

nany28
14. mar 2018

@eliska07 Ahoj Eliska, prosim ta povies mi v akom ubytku ste boli na Lopare? aj ked uz asi to bude plne podla toho co pises. Vdaka za odpoved