Kontakty na ubytovanie v Chorvátsku

elizabeth62
13. feb 2013

Ahojte, chcela by som vás poprosiť,ak ste boli na nejakom peknom mieste v Chorvátsku,kde sú pieskové pláže( ako Omiš,Nin, Lopar...) a máte konkrétny link na ubytovanie na súkromí ( domy,apartmány...) - sem s ním... Nechcem ani tak opisy,že na tom a tom mieste bolo dobre, hlavne sa mi jedná o linky na konkrétne ubytovanie, vhodné pre rodiny s malými deťmi...Určite okrem mňa je tu veľa mamičiek,čo chcú ísť s detičkami na pieskovú pláž, a také linky na jednom mieste by pomohli...vďaka 😉

katkaseiner
13. feb 2013

prosim hodte aj mna na kopiu...zaujima ma to tiez...dakujem

3kolka
13. feb 2013

ako linkov tu bude habadej aj diskusie sú tu už o tom,len treba zvážiť či dieťatku tá pláž bude vyhovovať moja mala rok ked sme boli v Zadare 17 km od ninu a bola to katastrofa na tom nine,toto leto mala 2roky boli sme 6km od ninu ale som sa zaprisahala že viac na pieskovú nepojdem....piesok miluje ale strašne jej vadil na pláži lebo ho mala všade...ešte že sme boli v zadare alebo v tom Vrsi,tam boli kamienky...A keď mám zhodnootť nin tak by som tam už asi nešla,nebolo tam čisté ako kedysi...strašne to skomerčnelo a čo tam bolo odpadu(aj prezervatívov)no strašné...ako ten Nin by som fakt zvážila alebo sa naň ešte popýtala...

3kolka
13. feb 2013

objednávali sme si ubytko z tejto stránky http://www.hrvatska.sk tam sú kontakty priamo na majiteľov....

aliteri
13. feb 2013

apartmánový dom v Lopare na ostrove Rab, tri hviezdičky, majiteľ Živanovič, tel. +385(0)99 213 9524, je to kontakt spred dvoch rokov, žiadny veľký luxus, ale nám sa tam páčilo

elizabeth62
autor
13. feb 2013

@aliteri a nemá ten pán aj internetovú stránku? ( pozrieť si fotky a tak...)

elizabeth62
autor
13. feb 2013

@3kolka Nin bol len príklad, ako aj Omiš( kde napr. v diskusiách často píšu,že domy sú pri rušnej ceste)... Takže konkrétne miesto si fakt musí každý zváži sám, popýtať sa v diskusiách, to máš pravdu... Ja už som tým prešla, chýbalo mi mať pokope čo najviac linkov na ubytovania,aby sa dalo vyberať 😉

poisonblu
14. feb 2013

Nam sa velmi pacilo na pagu, na severnej strane ostrova, dalej od novalje a vychyrenej plaze zrce...bolo tam vela rodin s detmi...nie je tam piesok, ale jemne kamienky...piesok mas vsade - ma obleceni, na tele, v taske... to je o nicom...

aliteri
16. feb 2013

nie, bohužiaľ, mám len vizitku s tel. číslom... ale niečo som našla, toto je ono:
http://www.lopar.sk/apartmani_lopar/pero.html

elizabeth62
autor
20. feb 2013

@poisonblu my máme piesok radi 🙂 S pieskom sa deti lepšie zahrajú,a ak len začínajú chodiť, je kvôli pádom lepši piesok ako kamene ... Na kameňoch sa nám aj zle ležalo a hlavne- veľké kamene sú často aj vo vode- dospelým sa po nich zle chodí, nieto ešte deťom 🙂 Ale ak máš aj konkrétny link,sem s ním ,možno niekomu pomôže... Môj názor 🙂

elizabeth62
autor
20. feb 2013

Fakt by som bola rada,keby ste tu pridávali len konkrétne linky na ubytovania v Chorvátsku,pri pieskových plážach vhodné pre rodiny s malými deťmi... Tém na opisy miest je tu dosť...

nataliasarron
20. jún 2013

Ahojte kočky ... nam sa podarilo v jednej sutazi vyhrat ubytovanie v chorvatsku na 7 noci, na ostrove Vir. ubytko je pre 2 dospele osoby a dieta na pristelke. My vsak mame uz dovolenku rezervovanu a tak by sme chceli aby to niekto vyuzil. Ak by ste mali zaujem viac info a foto poslem do IP ... na cene sa dohodneme 😉 Urcite budete spokojne 😵 😵

amatas
22. jún 2013

ahojte, môžem dať tipy na ubytko pri štrkových a štrkovo-piesočnatých plážach, Trogir a Kaštela

nataliasarron
20. júl 2013

Dovolenka v chorvátsku na ostrove VIR od piatku 26.7.2013 v apartmáne.

http://villa-maria-barisic.blogspot.sk/2010/04/...

Ubytovanie pre 4 osoby 😉 hľadáme parťákov - 2 osoby vlastným odvozom prípade 1 osoba s nami v aute 😉 Nemáte niekto záujem? 🙂 🙂

lada33
8. aug 2013

Prajem príjemný deň,
sledujem tu viacero diskusií ohľadne ubytovania v chorvátsku a občas sa aj ozve niekto kto ponúka resp. má možnosť dať kontakt na niekoho kto ponúka ubytovanie v tejto pre nás asi najbližšej a cenovo dostupnej destinácii. Preto sa Vás chcem opýtať, či sa tu náhodou nenájde nejaká dobrá duša ktorá by nám poskytla kontakt na ubytovanie. Čo sa týka parametrov tak ideme 3 rodiny (čo je 5 dospelých a 3 deti vo veku 6,8,9), ubytovanie by sme potrebovali na cca desať nocí od 17.8.2013. Čo sa týka miesta dovolenky tak najlepšie v okolí Vodice, Šibenik ale nebránime sa ani iným miestam. Ubytovanie by malo byť čisté a nie ďaleko od mora a určite nie cez nejakú hlavnú cestu. Ale všetko je to len o ponuke. Ak niekto môžte tak kludne aj na mail m.lacike@gmail.com. Vopred Vám ďakujem.

frisnica26
10. feb 2017

@amatas prosím ťa a čo ostrov nin neponúkate ubytovanie?

frisnica26
16. feb 2017

ahojete, hladame ubytovanie ja , môj manžel a dve male deti - jedno 4 roky a druhe bude mať dva a druhé pre moju sestru a jej manžela, môžete mi niekto pomôcť s prenáhmom niečoho za dobru cenu? dakuej