Dovolenka v Chorvátsku - ostrov Rab, Lopar

andrea77
27. jún 2013

Chcela by som spýtať , či ste boli s deťmi v turist.stredisku San Marino, Hotely Plaža A Veli Mel v Chorvátsku na ostrove Rab.
Páči sa nám táto lokalila hlavne kvôli piesočnatej pláži, máme dve deti 10 a 4 roky, tak ak máte skúsenosti a boli ste tam, budem rada za info.vďaka

erika286
2. mar 2017

@frisnica26 ach tak ten nemám.

martuska2
2. mar 2017

@ponkal mozem poprosit kintakt na ten apartnan alebo stranku? Presne take zlozenie chceme ist. Dakujem

ponkal
3. mar 2017

@martuska2 byvali sme tu
https://www.lopar-sanic.com/en
chlapik ma 2 domy,kusok od seba. my sme boli v dome 518, app2.
tento rok tam ideme znovu, na 2 tyzdne.

ak mozem odporucit, skus napisat sem email info@lopar-apartments.net, maju aj ponuku na webe. napisal som im co hladam, ponukli mi. Nakoniec som vsak ten app Sanic nasiel sam, na mape http://www.map-lopar.com/ som si dom po dome pracne pozeral a hladal cez google ponuky. na mape vies mrknut cislo domu. podla toho hladaj. pre nas bola priorita blizkost plaze, kedze ta dedina lopar je roztiahnuta smerom od plaze. Dalsi problem u nas bol ten,ze sme isli 3 pary+2 deti. Sme jedna rodina, chceli sme byvat spolu, takze tiez sme mali problem najst taky apartman. vacsina ponuk su apartmeny pre 4 ososby. ak sme aj nahodou nasli dom,kde boli v ponuke 2 samostatne apartmeny, zasa to nechceli prenajat na jeden termin (bud bol jeden z nich obsadeny,alebo jednuducho domaci to maju casovo rozdelene ...app1 pondelky, app2 utorky....app3 stredy atd...)

mamicka1313
3. mar 2017

Dievčatá, môžete to skúsiť aj cez nemeckú cestovku. Ja tu práve sedím v kancelárii a čítam si koníka... a máme naozaj super ponuky na apartmány v Chorvátsku, ale vlastne aj všetky druhy dovoleniek do celého sveta. Pozrite si našu stránku www.ullmann-reisen.cz, alebo mi napíšte správu a ja Vám nezáväzne vyhľadám ponuku a odporučím destináciu. Skúste, porovnáte si ceny a budete určite prekvapené 🙂

ponkal
3. mar 2017

...a este pre lepsiu predstavu ako to tam vyzera, odporucam 360° foto na stranke http://www.rollmaps.com/home.10.html v hornom menu vybrat croatia-> RAB alebo LOPAR, prepnut na full screen.

lepsie tu http://rollmaps.com/upload/images/360/Hrvatska/...

frisnica26
3. mar 2017

@mamicka1313 dobry den prajem, mali by sme záujem o dfestináciu rab lopar oblasť. hladame dva apartmany - jeden pre mna manžela a dve deti - jedno bude mať 4 roky a to druhé dva roky - ono potrebuje len postielku tu by sme si priniesli po prípade. kuchynku, obývačku zvlášť spálnu - lebo deti potrebuju spať cez obed a my zatial môžeme byť v obývačke, nejaku terasu záhradku - na grilovačku. a kupelnu.
druhý apartmán - stačí len štúdio - pre mladý manželský pár.
chceme to mať v jednom dome - čiže oba apartmány v jednom dome.
prídeme autom .
termín 15.7 - 22.7
ja som už niečo približne našla cez chorvátov dvoch ale zdá sa mi to dosť drahé .
budem vám velmi vdačná za ponuky.

frisnica26
3. mar 2017

@mamicka1313 a ešte blízko pláže pretože mame male deti. a kuchynku potrebujeme lebo im cvhcem variť. dakujem

frisnica26
3. mar 2017

@mamicka1313 pozerala som si tu stranku, aj ked neviem po nemecky ale skôr anglicky, no chorvátsko kraju tam ako ponuku som nenašla

mamicka1313
3. mar 2017

@frisnica26
Pozriem sa na to a napisem ti 🙂 na stranke mame len priklady, nie je momentalne mozne dat tam celu nasu ponuku. Pekny den 🙂

frisnica26
3. mar 2017

@mamicka1313 ahoj, dakujem krásne, a kedy by to prosím ťa asi bolo, dik aby som vedela dať vedieť tým dvom chorvátom vieš, dakujem pekne

martuska2
3. mar 2017

@ponkal dakujem. Pozriem tie stranky

frisnica26
4. mar 2017

@mamicka1313 ahoj prosím ťa mohla by si mi nejake tie ponuky poslať? vieš aby som sa rozhodla. môj mail frisnica26@azet.sk

martuska2
4. mar 2017

@ponkal a ena bola cca kolko? Nenasla som to

frisnica26
5. mar 2017

@mamicka1313 ahoj, prosím key asi budeš posielať nejake ponuky, dakujem lenka

ponkal
5. mar 2017

@martuska2 písal som to na predchádzajúcej strane, v top sezóne prvý augustový týždeň nás to vyšlo 172€/deň za cely app pri počte 8 osôb
Tento rok ideme v júli,je to o niečo lacnejšie,presne si nepamätám

mamicka1313
6. mar 2017

@frisnica26
už na tom pracujem, cez vikend som vobec nemala cas 🙂

frisnica26
6. mar 2017

@danielatoracova ahoj, my chceme ísť teraz v lete, mame dve male deti 2 a 4 ročné. a kmotrovci idu s nami, oni chcu nočný život. my ako som vyberala najmä tu pláž, sme bez stravy. preto sa chcem opýtať je to fakt strašne umelo predraženéí na pláži aj reštiky aj atrakcie ako písala jedna mamka, ako je to prosím jedlo a ceny a je tam nejaky velky supermarket prosím vás? ja chcem občas navariť tak preto. čo všetko by ste odporúčala . dakujem kráse

katinka71
6. mar 2017

@frisnica26 my sme boli minuly rok na Lopari na Rabe,byvali sme San Marine resorte konkretne v hotely Plaza s polpenziou boli sme v juni more bolo uz teple,strava super,nocny zivot tam asi nebol bohvie co,bolo tam vela rodin s malymi detmi,detske ihriska slabota ,vtam kde je Camping boli detske atrakcie ale nevedeli co pytat za 2 okruhy autickami asi 2 e,ani na tej rajskej plazi neboli sprchy tak sme zapieskovani az do hotela isli,to mi vadilo velmi,a na plazi sme si davali obedy tak nas vyslo okolo 20e (2 dospely +dieta),inak ta polpenzia s hotelom nas vysla na 520 e na tyzden uz pre nas 3,ale nechceme sa tam uz vratit raz stacilo

frisnica26
6. mar 2017

@katinka71 juj tak 20 eur pre dne osoby obedf tak to je dosť teda. ta polpenizia je super, ja som našla bez stravy 530 eur . no a to ako pozeram už týždern tie ponuky je celkom dobra cena. radala som dať tak 400 no ale tak čo už. jedny píšu že super nočný život, vy teraz že nie, no dufam, že bude dobre, lebo kmotrovci ma prihlušia čo som to vybrala, dali výber na mna. ja chcem najmä teplu vodu a nejake tie ihriska pre deti. ale sprchy že nie su tak to je dosť zle no. a kde bol ten camping ako je rajská pláž ked na nu pozeráte je to napravo či naľavo. my sme ubytovaný tam pri tých tenisových kurtoch čiže napravo by som povedala naľavo su len nejake hole stromy - dnes som si to pozrala na 360 stupnovej mape čo tu dala jedna pani. no vyzera to dosť biedne a opusteno, dufam ,že to až take zle nebude. a chodili ste aj na nejake vylety po rabe? čo by ste odporučali ? a z tých pláži čo su pri rajskej ktorá je taka dalšia naj - napriklad aj pre tých kmotrocvo , ked nechcu velmi plytku vodu ale zaplavať si, dakuuem

katinka71
6. mar 2017

@frisnica26 my sme boli v meste Rab ,inak pozor na drahe parkovne doteraz mm nadava NATO,inak sme drzali iba na rajskej plazi maly si to uzivl plytku vodu a my sme mali tochu kludu,pozicali sme si vodne bicykle tak sme to vyuzili na oproti ostov,nas je zvyknuty na taliansko atrakcie na kazdom kroku tu sa nudil ,preto za nas nie,a este ten poplatok za trajekt ,ale sme radi ze sme to videli a zazili

janicheck1993
6. mar 2017

Mi sme boli v lete 2015na Rab - Lopar, cista piesková pláž,sme nenáročný takze nam ani neprekazalo,ze sme isli zapieskovany na hotel(Sahara,polpenzia,obedovali sme co sme si nakúpili na Sk 😊)...vodička krasna cista tepla ale skor pre decká,pretoze dlllho musíte hľadať hlbokú vodu,skor pre tie deti na čiapkanie,tak po zadok mne(mam 148cm) nanajvýš 😊Ale obehli sme cely ostrov a videli sme krasne miesta,spokojnost 😍Určite pojdeme znova

frisnica26
6. mar 2017

aha, takže v meste rab, a tam je aka pláž? tam je to živšie? je tam piesková pláž? tak ja som našla ubytko na tej rajskej 50 m od pláže takže parkovne bude v dome. a ako trajekt bol drahý?

frisnica26
6. mar 2017

@janicheck1993 kde bola prosím ťa taka nie plytká velmi pláž vieš pre kmotrocvo ked si budu chidieť zaplávať. a čo disko večer je tam? je tam nejaky supermarket na potraviny, vieš na grilovačku na varenie obedu, ranajky večere pečivo ta tak,

katinka71
6. mar 2017

@frisnica26 my sme sa boli iba poprechadzat v meste v kamennych ulickach a na zmzlinu,trajekt asi 20 e na jeden smer,my sme boli blizko plaze v Tom hoeli Plaza a ta polpenzia mi velmi chutila urcite miluly rok to je ok ale teraz nas maly je plavec a vyhldavame 2 m hlbku vody.potapanie a tak myslim ze sa vratime na Mali Losinj do hotela Vespera

danielatoracova
11. mar 2017

@frisnica26 ahojky. Teda my sme boli na tej rajskej plazi.No my sme.si tiez varili sami. 1x sme boli na vecery a mne sa to nezdalo drahe. Take.primerane ceny by som povedala.. samozrejme ze dost to zavisi od financnej situacie. nam sa to zdalo prijatelne.. kusok od.plaze bol taky mensi obchodik kde sa dali kupit uplne zakladne potraviny. takyCo sa tyka atrakcii pre deti tak isto drahe ako ked je jarmok v meste :D ak mozem odporucit ak pojdete na tu rajsku plaz nechodte sa previest vlacikom.. ako pre deti zazitok ze sa vezu ale cenovo podla mna dost na to ze na konecnej stanici nie je riadny obchod, jedna plaz a 2stanky predrazene. Co sa tyka disco je tam.hotel alebo.com co to je kde to naozaj zije.. plaz je super hlavne pre deti a neplavcov.. ale ak by si chceli zaplavat tak prejdu par metrov po mori a v pohode si zaplavaju

jjeanny
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jjeanny
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jjeanny
18. jan 2018

@ponkal dobrý deň, chceli by sme si rezervovať ubytko na Lopar-i ,tam,kde ste boli vy,Sanic,už som písala pánovi,potrebujeme dva app.Pytaju od nás depozit,skoro polovičku,akú máte skúsenosť? Pýtali aj od vás? Ďakujem ,boli ste aj teraz v lete 2017?

frisnica26
18. jan 2018

@jjeanny to je dosť, väčšinou pýtajú 100 eur všetci

alias313
18. jan 2018

@frisnica26
@jjeanny
My sme chodili 2 roky po sebe, platit sme mali 1000 eur a zalohu pytali 400€, poslali sme a vzdy to bolo v poriadku...