Dovolenka v Chorvátsku - pláž vhodná pre deti

lucianaaaaa
4. aug 2022

Ahojte,
vedeli by ste mi poradiť nejaké pekné miesto v Chorvátsku? - tak úplne hore niekde,
- s nejakým apartmánom pre 1 rodinu,
- pláž nie preludnena a vhodná pre deti - malé kamienky a vhodný prístup do mora..

Ďakujem za tip 🙂

nelca84
4. aug 2022

@lucianaaaaa myslis este teraz v auguste? My sme prave pri Rabaci na Istrii, ale rezervaciu som robila januar alebo februar. Tento rok je vsetko vybookovane, skus pozriet cez airbab, ci sa este najde nieco volne.

zuzkaa1991
4. aug 2022

@lucianaaaaa nin pre deti malo ludi

simona20201309
4. aug 2022

@lucianaaaaa určite Brela. Apartman si uz pohladaj sama pripadne oslov cestovku. Len daj pozor aby ste nemali okná rovno nad cestou... smetiari chodía už pred šiestou 😊

mamilia
4. aug 2022

@zuzkaa1991 ahoj boli ste aj vy v Nin?Vieš ohodnotiť? Ideme koncom augusta, uplne neplánovane sa naskytla možnosť tak ze ideme jasne 😁. Ja mam síce väčšie deti 14rocna a 10rocny dúfam ze sa nudiť nebudú 🤣

luccija
4. aug 2022

@lucianaaaaa Krk Malinska?boli tam rozne plaze poradila by som Basku, ale tam je hlava na hlave, ale vo vode piesok a hned za plazou velka promenada kde sa da najest, potulat
Cesta 7,5 hod my mame radi Krk skus pozriet este Njivice na Krku ci ine plaze odlahejsie rozne zakutia

luccija
4. aug 2022

@lucianaaaaa ale na tvojom mieste idem hore do IT Lignano mas tam viac atrakcii pre deti a co robit.A kratsia cesta

zuzkaa1991
4. aug 2022

@mamilia my sme boli v privlake len muž naisiel plaz nannete boli sme.pozriet a super ale.pre.take velke asi nie 🤣🤣🤣 my sme boli na ždrijac ale je tam nejaka ina plac kralovska ci co tam sme neboli ;) ale aj ka ždrijac boli atrakcie na mori sami piesok pri "namesti"ci co to bolo sme boli nakupovat na takej uličke restiky su tam aj kolotoče boli tam

yoxinka
4. aug 2022

@mamilia
Nin je maličká dedinka (nádherná) s krásnou promenádou, pieskovými plážami, ale pokiaľ tvoje 10 a 14 ročné deti nejako neobľubujú len tak leňošenie pri mori alebo čľapkanie sa v ňom, moc tam čo robiť nemajú. To je skôr pre malé deti, by som povedala. My sme sa tam boli kuknúť iba, celý júl sme boli v Chorvátsku a Nin sme len tak behli pozrieť. Mne sa tam veľmi inak veľmi páčilo 😉.

yoxinka
4. aug 2022

@zuzkaa1991
Z Privlaky sme sa vrátili v pondelok 😂😂😂.

stanulienkat
4. aug 2022

Aj ja odporucam Nin. Pre deti raj.

zuzkaa1991
4. aug 2022

@yoxinka zalezi v akej casti tu druhu cast ani nepoznam kde je kemp to ame boli sa prejst minuly rok ;) tento rok na nine sme boli

yoxinka
4. aug 2022

@zuzkaa1991
My sme boli uuuuuplne na konci tej promenády, časť Mletak, ešte za kempom trošku 😉. Tam hádam len domáci chodia 😂😂😂 a pár Čechov 😂

palicka
4. aug 2022

Pre malé deti Nin, ale láva časť vedľa Zatonu, nie centrálna. Väčšie deti Zaton Holiday resort

zuzkaa1991
4. aug 2022

@yoxinka my zas 1km od zatonu sme boli v tej casti a tiez nikto nikde obcas domaci sami klud preto sme.isli aj tento rok ;)

sivana09
4. aug 2022

Fazana. Pre deti ideal

mamilia
4. aug 2022

@yoxinka vďaka, určite pozrieme aj iné spomenuté pláže, aj Vir.
Moji ešte pri mori žiaľ neboli tak si myslím ze sa ocenia moje nápady

mamilia
4. aug 2022

@zuzkaa1991 okeeej. Vďaka 😁
Ved obehneme spomenute pláže a okolie 😊

carodejkadorot
4. aug 2022

my sme boli na Krku - Baška a keď si odmyslím, že staršia dcéra dostala prvý deň dovolenky kiahne bolo úžasne, cistucke more, kamienky, v mori piesok, miesto na pláži sme vždy našli bez problémov a nebolo až tak extrémne plno, nadšení sme boli, posledný deň sa okúpala aj staršia, chúďa 😁

hirjacka01
9. aug 2022

@zuzkaa1991 prosim vas nemate nahodou kontakt na nejakych domacich? chceli by sme tam ist v septembri,tak ze si vopred rezervujeme ubytko 🙂

zuzkaa1991
9. aug 2022

@hirjacka01 nemam cez booking.com a je dost volne tiez zvažujeme ist ešte v septembri