Dovolenka v Chorvátsku s deťmi

ralka
21. apr 2012

Ahojte baby maminy poradte mi niejake pekne miesto na dovolenku chorvacku s detmi chcela by som piesocnatu plaz.Dakujem 🙂

ralka
autor
23. apr 2012

Caute baby prosim vas neviete nikto o niejakom peknom mieste v chorvacku a nepoznate aj niejake ubytko kontakt a podobne hladame piesocnatu plaz 🙂 dakujem

ralka
autor
28. máj 2012

Ahojte byby maminy prosim vas znova nepoznate niejake ubytko chorvatsku napriklad omis chceme ist s detmi preto hladame piesocnatu plaz a chceli by sme aj niejake ubytko odporucite mi nieco ale keby sme isli na blink najdeme si nieco podotikam ze mame 3deti a 6 dospelych osob

rajana
29. máj 2012

@ralka, viem ze piesocnate plaze su na ostrove RAB,my sme boli v chorvatsku 2x raz na ostrove Pag, tam bola sice strkova plaz ale detom to nevadilo /kamosova dcera aj moj syn mali 4r. a nasa mala dcera 6 tyzdnov:}/, starsie deti sa krasne zahrali, byvanie sme si nasli cez net, boli sme blizko Novalije a druhykrat sme boli priamo v Zadare, byvali sme v komplexe hotela Borik, mali sme to all inclusive, pretoze deti uz boli vasie /6r.a 2 r./ bolo super a co sa tyka plaze tu su sice tiez jemne strkove ale je tu aj umela pieskova, preto sme sem isli, no priznam sa, ze nakoniec sme stale chodili len na tu strkovu, piesok deti vobec nelakal, skor boli stale v mori alebo v bazene