Dovolenka v Demänovskej doline

katka2511
18. feb 2014

Mamičky poraďte ubytovanie v apartmáne v Demänovskej doline, buď Vami odskúšané. Alebo tie, ktoré bývate blízko a poznáte to tam. Na internete je toho veľa, hľadáme nejaký apartmán s kuchynkou+2 izby. Plus, ak máte nejaké tipy na výlety, najmä turistika v okolí. Ďakujem.

iva87
18. feb 2014

My sme boli tu, velka spokojnost, mali sme aj kuchynku boli sme v apartmanoch, ktore su vedla penzionu, je tam viac sukromia, k dispozicii sme mali bazen, detske hojdacky, travnik pre decka na vybehanie, jacuzzi http://www.penzion-alzbeta.sk/ pochodili sme po okoli Demanovku jaskynu, Tatralandiu a prechadzky kade tade 😉

katka2511
autor
18. feb 2014

@iva87 ďakujem za odpoveď, vyzerá to pekne, pozerala som ceny 69 € mimosezóna a 79 € za noc letná sezóna pre štyri osoby? Ak sa smiem spýtať koľko ste platili za noc a na koľko osôb. ďakujem

zuzanale
18. feb 2014

@katka2511 aj my sme boli v alžbete super bolo majú aj pobytové balíčky http://www.penzion-alzbeta.sk/zima-aktualita-12... na leto tiež mávajú dá sa aj na menej dní my sme mali na 5 treba im napísať 😉

iva87
18. feb 2014

@katka2511 my sme platili cca 220 eur za 3 noci, ale to uz su 2 roky dozadu, mali sme v tom aj ranajky, viem, ze nam dali aj zlavu 😉

katka2511
autor
18. feb 2014

@zuzanale ďakujem, aj my by sme chceli na 5 nocí, asi na konci šk.roka, prelom jún/júl, asi napíšem viacerým ubytovateľom a poinformujem sa o ceny. Vy ste boli v 1 či 2 izbovom apartmáne? Ešte som pozerala apartmány a štúdiá Miroslav, nemá niekto skúsenosti? ďakujem

katka2511
autor
18. feb 2014

@iva87 ďakujem, my by sme chceli bez stravy, ako som napísala asi napíšem viacerým a zistím aktuálne ponuky. Mali ste 1 či 2 izbový? Ešte raz ďakujem za info.

zuzanale
18. feb 2014

@katka2511 my sme boli v auguste minulý rok 4noci 5 dní cena bola tuším 119€ na dospelého 79€ na dieťa a s raňajkami ... podla menu sme si ráno hlásili aj večeru ... mali sme 2 izbový bez kuchynky ale tú sme ani nepotrebovali myslím že ak si vyžiadaš s kuchynkou zabezpečia rezerváciu s kuchynkou 😉

katka2511
autor
18. feb 2014

@zuzanale ďakujem za odpoveď

iva87
18. feb 2014

@katka2511 my sme mali 1izbovy, boli sme s mm a syncekom vetdy mal len rok, tu kuchynku sme vyuzivali vlastne len kvôli nemu, aby som mu mohla uvarit nieco 😉

terezka1947
18. feb 2014

@katka2511 tak my sme zvykli chodit do hotela RAJ....ale tam asi nie su apartmany...neviem....ale bolo tam pekne,cistucko a prechadzky po okoli sa daju....aj teraz sa tam chystame s malym 2,5rocnym.....

katka2511
autor
18. feb 2014

@terezka1947, iva87 ďakujem za odpovede

katka2511
autor
18. feb 2014

@terezka1947 ten hotel raj je asi v slovenskom raji, my hľadáme niečo v Demänovskej doline. Ale aj tak ďakujem.

horana
18. feb 2014

Nam sa osvedcilo sledovat ponuky na
http://www.liptov.sk/rez/lastminute.php
na Liptove je premenlive pocasie, treba pockat tesne pred termin a podla predpovede (na tyzden dopredu je uz ako tak spolahlivy vyhlad, a vyberat si pol roka dopredu a potom trpiet komplet preprsany tyzden je nic moc) si vybrat. Cenovo sa to potom velmi oplati, zlavy su vsade znacne.
Odporucania su jedna vec, ale mame skusenost ze z roka na rok sa nieco moze ako pokazit tak aj vylepsit a co sa jednemu paci inemu vyzniet tak nemusi. Ked je apt. na internete pekne pofoteny a ma pozadovane atributy, neda sa spravit chyba. Vyber sice nie je uz kompletny, ale je tolko moznosti, ze vzdy sa nieco krasne najde, ponuka v tej oblasti vzdy prevysuje dopyt. My sme takto este nikdy nelutovali. Naposledy sme nezohnali sice v Demanovskej kde sme tiez chceli prioritne, ale na okraji LM autom par minut od Demanovskej, velka zahrada s hojdackami vsetko OK, nepamatam uz nazov. Sli sme cez ten link hore.
Je dobre pokukat aj okolite dedinky pri LM, je to vsetko relativne nakope.

katka2511
autor
18. feb 2014

@horana ďakujem za odpoveď. Viem, že počasie na horách je premenlivé, minulý rok sme boli vo Vysokých Tatrách, tiež sme už tak nejak v marci hľadali ponuky, ale zajednali sme až zhruba mesiac pred termínom. Počasie vyšlo, i keď viem, že nie vždy je to tak. Keď sme odchádzali z domu bolo chladno, ale tam sa to umúdrilo. Pozriem aj ten tvoj link na zľavy. Ešte raz vďaka.

terezka1947
18. feb 2014

@katka2511 aaajjjajj,ja som si zle precitala tvoju otazku-zamenila som si jaskyne 😀

etcimovka
18. feb 2014

my sme boli v Demanovskej doline minuly rok na dovolenke ... mali sme prenajatu chatu a bolo tam uzasne ... ak by si chcela posuniem ti kontakt ... a turistika - boli sme na Chopku, pri Vrbickom plese, v Janskej doline ... a samozrejme nevynechali sme Tatralandiu 😀

katka2511
autor
18. feb 2014

@etcimovka Ak to nie je veľká chata, lebo hľadáme len pre jednu rodinu. Ďakujem

rena40
19. feb 2014

skús si pozrieť ponuku hotela FIM 😉

katka2511
autor
19. feb 2014

@rena40 pozerala som majú zaujímavé akcie, videla som, že majú aj apartmán, boli ste tam? My hľadáme skôr taký apartmán s kuchynkou, kde by sme si varili, tak uvidíme. ďakujem

rena40
19. feb 2014

katka2511
vo FIME sme boli...majú aj apartman,ale ten je za príplatok ☹
Nám sa tam páčilo,kludne by sme šli znova.Ja osobne by som radšej brala hotel ako apartman ,aj s ohladom na cenu apartmanu+ na to strava...Hotel má super bazén,hry pre deti a myslím,že super polohu,hned pod jaskynou Slobody...

rena40
19. feb 2014

...ak chceš silou mocou variť...tak pozri chaty Lúčky 😉

katka2511
autor
19. feb 2014

@rena40 hotel fim uvádzal pri tých akciových cenách celkom dole, že apartmán za príplatok 5 € /osoba, ale nad 3 osoby sa neplatí. Vieš naše deti majú 11 a 8 r., minulý rok sme boli vo Vys.Tatrách v apartmánoch Golem a takýto štýl ubyt. nám vyhovoval. Hotelová izba mi príde malá, skôr by sme brali ten apartmán, len neviem ako to mysleli s tým príplatkom. Keď tak by som im zavolala. Tie chaty lúčky to nie, to je také komunistické 😀 . Inak ďakujem za odpoveď.

rena40
19. feb 2014

@katka2511
myslím,že do tých 3 osôb deti nepočítajú 😖
Ešte je možnosť zobrať manager pobyt-len ten je drahší a v cene je tuším 6 procedúr.Ale ak by ste šli posledný týžden škol.roka,nebolo by to také drahé.Každopádne,ak máš záujem,brnkni tam...prajem šťastný výber 😎

katka2511
autor
19. feb 2014

@rena40 ďakujem

vilma75
27. feb 2014
katka2511
autor
28. feb 2014

@vilma75 dakujem za tip

katka2511
autor
28. feb 2014

nemáte niekto skúsenosti s týmto ubytovaním http://www.ubytovanienaslovensku.eu/ubytovanie-...

katka2511
autor
3. mar 2014

@zuzanale máte aj nejaké tipy na výlety, myslím najmä turistiku v jasnej a okolí. Chodili ste po okolí autom, s parkovaním je to ako, nie je problém, parkoviská sú platené? Ktorú jaskyňu sa oplatí najviac pozrieť?

zuzanale
3. mar 2014

@katka2511 naše oblúbené vrbické pleso v jasnej tam je platené parkovanie ale podarilo sa nám pri hotely na neplatené šupnúť 😅 pri jaskyni sa platí všade oplatí sa jaskyňa slobody ladová ma nejak nechytila ... inak sme boli ako každý rok obzrieť habakuky a donovaly, oravský zámok krásne je v kvačianskej doline ta je na turistiku raj, terchová ale tak my sme si výlety dali že tak hodku cesty od ubytka takže sme krúžili kade tade...

katka2511
autor
3. mar 2014

@zuzanale Ďakujem za info, skúsim popozerať ešte nejakú turistickú mapu. Oplatí sa napr. ísť lanovkou na Chopok? Pozerala som aj tú kvačiansku a prosiecku dolinu, tak uvidíme... ešte raz vďaka