Dovolenka v Egypte v Hurghade

kaja153
2. jún 2013

Ahojte baby, chcem sa opýtať či ste niektorá boli alebo akého máte skúsenosti s dovolenkou v Egypte-Hurghade? Možno ste niektorá boli konkrétne v tomto hotely kam sa chystáme http://last-minute.travelagent.sk/egypt-hurghad... napíšte mi vaše skúsenosti, dakujem

959touareg
3. jún 2013

@kaja153
dovolenka v Egypte? je ta najlepsia. odporucam. je to moja srdcovka a druhy domov. chodte tam a uvidite. hovori sa, ze tuto krajinu si clovek bud na prvykrat oblubi a stale sa bude do nej vracat, alebo znenavidi a povie si - nikdy viac. 🙂
ono radit za hotely je tam tazke, nakolko v Egypte sa to meni z mesiaca na mesiac. niekto moze ist do hotela teraz a je tam super a o mesiac je tam uz horor. tam sa to meni velmi rychlo a najma k horsiemu. takze ked ti niekto napise, ze tam bol pred rokom a uzasom sa rozplyva, tak neber to vazne, odvtedy sa to uz mohlo zmenit v danom hoteli. preto citaj cerstve recencie. aktualne a stare minimalne pol roka.
toto ti potvrdia ludia, ktori tam chodia pravidelne. povedia ti, ze naradi hodnotia , odporucaju hotely, lebo v Egypte to neplati a neda sa to. X-krat som bola svedkom, aj na vlastnej kozi aj co mi povedali ini, ze byt 2x v jednom hoteli nie je dobre a vzdy sa to meni k horsiemu tam. co po prvykrat tam bolo uzasne, po druhykrat v tom hoteli pride obrovske sklamanie.

ivetkabab
3. jún 2013

@kaja153 ak chces Egypt a dobru dovolenku,musis si zobrat kvalitny hotel a all incluiv.Bez toho to nejde....Naozaj neber 3 hviezdickovy hotel a pozeraj ci ma vlastnu plaz.To su dolezte veci.Peknu dovcu 🙂 🙂 🙂 🙂

kaja153
autor
4. jún 2013

@959touareg Prečo sa to mení k horšiemu?

kaja153
autor
4. jún 2013

@ivetkabab má 3* a aj vlastnú pláž 🙂

stanislavao
4. jún 2013

3 hviezdy v egypte neznamenaju 3 hviezdy v europe. ak idete do egypta do 3 hviezdickoveho hotela, je to ako u nas 1 hviezdickovy. ak chcete ist do egypta - co je pre mna dost nepochopitelne, lebo ta spina, boje, atentaty, nechutny arabi a pod, tak aspon 5-6 hviezdickovy hotel. vlastnu plaz ma kazdy hotel, lebo na verejnej by vam ti domorodci hnusni, spinavi nedali pokoj. ale urcite do 3 hviesdoveho hotela v egypte nechodte. je tolko inych krasnych miest na svete. preco prave egypt ? ? ? ? ani keby som tu dovolenku vyhrala, by som tam nesla.

ivetkabab
4. jún 2013

@kaja153 3 hvezdicky je malo na Egypt,vazne.To je pravda ako u nas 1 hviezdickovy.Vastnu plaz pozri aj ci nema cez cestu alebo miestnu komunikaciu.Ved je tolko last minutov teraz.Kukni CK OREX alebo CK ECOMM.mas to uz vsetko bez poplatkov a dobre ceny.Hadaj minimane 4 hviezdickovy.A teraz by som tam nesla.Je tam najteplejsie v roku az cez 45 v tieni.najlepsie je oktober a vysie az do max .maja.

959touareg
4. jún 2013

@kaja153
preco sa meni k horsiemu? no lebo tam je to tak. uz 4-5 rocny hotel je stary. oni ked zacnu prevadzkovat novy hotel, malokedy ho udrzia v takom stave aky je na zaciatku. a kedze sa tam menia turisti nonstop, izby su vyuzivane celorocne, niet divu, ze uz po 3 rokoch ked ho neopravuju tak zacina chatrat.
ale niektore hotely su aj starsie v super stave, to vsetko zavisi od manazmentu, majitela ako sa k tomu stavaju.
@stanislavao
ou, velmi silne a tvrde slova. mozno vam sa tam nepaci, vy tam ist nemusite, ale zato netreba sprotivit Egypt inym. teraz je tam uplny klud, pohoda a stat sa moze hocikde, hocico aj behom hodiny, pozrite Turecko, Bulharsko.....v Egypte je teraz fajn, teplucko, vcera bolo o 16.00hod 46 stupnov v tieni, co je neskutocne na toto rocne obdobie, more ma 28-29 stupnov, je suprove, prave sme odtial dosli, takze bat sa nemusite, kludne tam chodte kto planujete, ale upek je tam riadny. este v noci sme tam mali 35 stupnov. 😉
a v Egypte nie su 6hviezdickove hoteli ako pisete, aspon neviem o ziadnom, mozno vy ano.
treba brat 4-5 hviezd, tie su takmer na rovnakej urovni. 3-ku nikdy nie.

a 4

kaja153
autor
4. jún 2013

@959touareg No už mám vybratú aj zaplatenú 3-ku a o pláži sa nepíše či je alebo nie je vlastná. Tu je link na tú dovolenku http://last-minute.travelagent.sk/egypt-hurghad... .Čo mi hrozí ked je to 3*?

959touareg
4. jún 2013

@kaja153
co vam hrozi? -sklamanie. ale mozno nie pokial ste nenarocni a idete tam po 1x. nemate s cim porovnavat.
3-ky su sluzbami slabe, hotely su uz .......no nejdem strasit. kazdopadne teraz ked sme boli, tak sme cez areal 3-ky prechadzali denne a poviem vam, ani zadarmo.
ale mozno budete spokojni. pytate sa na moj nazor - tak ho pisem. jauz sa bojim aj nieco napisat, lebo potom som ta najhorsia, co sa jej nic nepaci a tak.....kazdy sme iny. ja som asi narocnejsi dovolenkar. ale da sa vybrat aj v Egypte super hotel. z takeho sme prave dosli teraz.

959touareg
4. jún 2013

@kaja153
recenzie nan si treba precitat, su tak pol na pol. ono je to tazko. jedny kritizuju stravu ze otras, grc, vzapati iny ju chvalia tam do nebies. jedny pisu, ze more hrozne, same olejove skvrny, ufulane plavky z toho, ini ze more OK. tak si vyberte potom.
kazdopadne ked ho uz mate zaplateny, niet co riesit. treba si dovolenku uzit a hotovo. my sme uz tiez parkrat slapili vedla, pred rokom poriadne a co narobime? tohto roku nam to bolo vynahradene.
takze stastnu a prijemnu dovolenku vam zelam. 😉

isabel11163
4. jún 2013

@kaja153 prieskum si bolo treba robiť pred výberom dovolenky..ja osobne by som 3* hotel neriskovala ani omylom..tie fotky by som brala s rezervou.. aj fotky 5* hotela treba brať občas s rezervou a neveriť všetkému..dúfam že sklamanie nebude priveľké..my sa tiež chystáme v septembri na prvú dovolenku a ideme do Egypta- Hurgada..hotel sa volá Tropitel Sahl Hasheesh má 5* výborné recenzie vlastnú pláž aj keď je problém trošku s morom pre silný odliv ale stavia sa mólo takže do septembra by mal byť aj tento problém vyriešený..záleží čomu človek dáva prednosť no ja radšej čistý uprataný hotel než špinu a šváby po izbách.. dúfam že sa s takým niečím nestretneš

nelly3
4. jún 2013

my sme boli v Pyramisa Sahl Hasheesh Resort *****, je to v novej vybudovanej casti, ktora sa vola takisto - sahl hasheesh, vrelo odporucam, cisto, krasne more, bazeny, uzasne, my sme boli koncom maja (nie tento rok) a bolo teplucko aj more 😉

959touareg
5. jún 2013

@isabel11163
mas pravdu tam je velky problem so vstupom do vody, kazdopadne az postavia molo, bude to OK, len aby postavili, o tom sa spekuluje uz dlho a doteraz nic.
@nelly3
v Pyramise sme boli pri jeho otvoreni, uzasny hotel, uzasne more, voda v nom cistejsia ako doma vo vani. no bolo to uz davno, teraz sa vola inak, kupil ho Rus, teda to je to najhorsie co moze byt. v tomto hoteli uz isli recenzie dole vodou,kedze klientela je tam z 90% ruska a tym padom sluzby a vsetka uroven ide dole vodou. kde sa Rusi objavia ide to dole kopcom a najhorsia moznost je ta,ked je majitel Rus. oni sa tam potom doslova hrnu, kedze maju oproti inym narodnostiam obrovske vyhody, zlavy.
ale tento hotel ma ako jeden z mala v tejto oblasti suprovy pristup do vody, ale co z toího, ked to tam pospinili Rusi. dokonca aj pred rokom mi pisala znama co vlastni v Hurghade cestovku ze mi ho neodporuca kvoli tomuto problemu.
ale komu tato narodnost nevadi a nebude si vsimat,ze obsadili tristvrte hotela , v jedalni a vsade je po nich spust, su bezohladni a hulvati, ozieraju sa ako prasce tak OK. 🙂

isabel11163
5. jún 2013

@959touareg mólo sa už stavia,písala mi jedna kočka čo tam bola teraz v máji na dovolenke a že sa už stavalo takže do septembra to snáď bude hotové ale ako hovorím nerobí mi problém prejsť si trošku viac aby som sa do mora dostala radšej sa spoľahnem na dobrý hotel pretože predstava že by som mala mať špinavú izbu kde mi lezú šváby a neviem čo všetko ma desí 🙂

fifibela
5. jún 2013

Odporúčam hotel CARIBBEAN WORLD SOMA BAY !!!!

fifibela
5. jún 2013

3 * na Egypt je skutočne málo.... čo sa týka OREX travel, asi by som tiež riešila radšej inú cestovku.... a rovnako v Egypte je veľký rozdiel medzi 4* hotelom a 4*hotelom....dokonca sú tam aj hotely, ktoré majú iba 4* a sú kvalitnejšie hotely ako niektoé ktoré majú *5... a ešte niečo každý od dovolenky očakáva niečo iné.... a preto nie je zlá dovolenka, ale iba zle vybraná dovolenka..... :D ...

959touareg
5. jún 2013

@fifibela
presne ako pisete, nam sa tiez castokrat lepsie osvedcili 4 hviezdy ako 5 hviezdy. vzdy pisem, ze 4. a 5. su tak na rovnakej urovni. 3 hviezda je uz obrovsky skok, ale smerom dole.
aj teraz sme ku moru chodili cez 3-ku hotel, cez areal a poviem vam, hrozne, ani zadarmo by som tam nebyvala. ako v Rumunsku za tvrdeho socializmu. to za trest by som tam posielala ludi do toho hotela.
a 3-ky su povacsinou take. ☹

v Caribbeane sme boli taktiez 2 mesiace po jeho otvoreni, takze vtedy bol hotel krasny, vsetko nove. prostredie, areal uzasne, hoci sluzby a personal uz vtedy dost haproval. pripisovali sme to tomu,ze este je to v zaciatku a nevedia co a ako. bohuzial po 2-och rokoch sme stretli v inom hoteli niektorych ich zamestnancov , to bola riadna nahoda a pri kecani a zvitani sa s nimi sme sa dozvedeli, ze takmer vsetci odtial utekaju. zly a neschopny manazment, bordel. ale to sa tammeni casto a pravidelne.
teraz uz opat tam zauradovali Rusi a sluzby, kvalita hotela ide rychlym padom dole, hotel ma uz vela negat. recenzii. ☹

mirka199
29. júl 2013

Ahoj Kajka chcem sa ťa spýtať ako bolo na dovolenke? lebo mi by sme mali ist presne do toho isteho hotela. a dalsi problem je terajsie nepokoje v egypte fakt neviem ako to mam riesit

janka1995
30. júl 2013

Tiez by ma zaujimalo ako to vyzera v Hurgade momentalne?Vie niekto? ☹

stanislavao
14. aug 2013

ako mozete ist na dovolenku do krajiny, kde par km od vas sa zabijaju ludia a nikdy nevie, kedy niekto zabuje aj vas?
http://www.topky.sk/cl/11/1358453/Masaker-v-Egy...

kaja153
autor
22. máj 2014

@mirka199 ahoj, asi píšem trochu neskoro, ale bolo suprovo 🙂 Sklamanie vôbec žiadne, hotel mal 3 či koľko pláži. Nepokoje boli a urobili nám aj trochu strach lebo vypukli akurát v noci deň pred našim odletom domov, ale našťastie sme živí a zdraví všetci. Tebe bolo ako?

jankaborka
28. máj 2014

@kaja153 ahoj,mozem sa spytat ako bolo nakoniec na tej ovolenke v Egypte,co ta tu baby odhovarali od toho 3 * hotela,,,???diiiki za info,Jana

kaja153
autor
29. máj 2014

@jankaborka ahoj, sklamanie vôbec žiadne, hotel mal 3 či koľko pláži bolo tak manozaj super. Milí recepční, personál, strava, každý deň bola discotéka, každý piatok sme vonku grilovali no pecka 🙂

lencika
31. máj 2014

moji susedia chodia trikrat do roka a ti si to nevedia vynachvalit ze by inde ani nesli, ale vzdy to musi byt viac hviezdickovy hotel

maria1989
4. jún 2014

@lencika to sa neboja teraz ísť do Egypta?

alenanr
16. jún 2014

určite jeden z najoblubenejších je tento
http://edovolenky.sk/zajazd/hotel-siva-grand-be...
na ten nedopustiš, dlhodobo oblubeny, fajne služby a dobre aj pre deti
🙂 fakt ideálny pre deti, určite pozri.

elenapol2
17. jún 2014

dobrý večer,ak by ste chceli, obratte sa na mna, mam cestovnu agenturu, pomožem,poradim,vybavim a maminky z konika maju zlavu 🙂
elena
www.aztravel.sk

kamil29
16. feb 2015

My sa chystáme v júni do Egypta do hotela Jaz Aquamarine Resort ***** , recenzie boli z veľkej väčšiny výborne a vlastnia to Nemci tak snáď to bude OK 🙂

pijakova
10. máj 2017

My odjiždime koncem kvetna do Marsa Alam Conorde Beatch5 má nekdo skušenosti?

nufina1
13. júl 2017

@pijakova mozem sa opytat, ako sa vam pacilo v Egypte? Dakujem