Dovolenka v Turecku

dzarika
22. jún 2023

Ahojte baby,prosím o rada pomozte mi. Odlietame zaciatkom Augusta na dovolenku do Turecka, ide s nami ešte nas syn 2 roky, letime takto prvykrat, chcem sa opýtať takéto tie sprxhove gely sampony musim mat vsetko v nadobkach alebo môžem mat aj celý sampon napríklad ,alebo toto môžem vsetko dat do prirucnej tasky do lietadla,nechcem toho veľa brat pretože viem ze tam sa da kupit hoc kde aj pre deti na plaza hracky na piseok a podobne, prosím vás poradte nejaké vychytavky a zbalit a načo nezabudnut.

bluemoon24
22. jún 2023

@dzarika do prirucni batoziny muzes dat tekutiny do 100ml nadob o max. objemu 1l na osobu, na dite se to nevztahuje. Diteti muzes na palubu vzit jidlo i piti dle potreby (bez omezeni ml), ale muzou te pozadat, abys to otevrela a zkusila (popripade nechat poslat na rozbor), tak je lepsi mit koupene tekute veci. Do podpalubi (odbavene zavazadla) muzes brat tekutiny neomezene.

kitycat
22. jún 2023

@dzarika vsak hod do celkrho kufra co len chces a necezmes to domov ked tak. Tam v rezorte to kupis s prirazkou

lauraa
22. jún 2023

Do turecka moc sprchovy gel nenosim, teda pokial nemas nejaku alergiu a pod. V hoteloch su k dispozicii, ale ano vsetko do celeho kufra, na palubu nie

denden77
22. jún 2023

ja som akurat v Turecku a smejem sa, ze nabuduce beriem len prazdny kufor 🤣 sprchac si slahni do kufra normalne cely, nie do prirucnej 🤷‍♀️😊

kacusik69
22. jún 2023

pozri si clanok u mna na profile

dzarika
autor
23. jún 2023

@kacusik69 dakujeeem pomohli ste mi !

dzarika
autor
29. jún 2023

@kacusik69 mozem sa este opytat ako to je s deodorantmi napriklad rexona, dave,mozem si zobrat alebo nie ked to nesplna ten limit 100ml

elief
29. jún 2023

@dzarika keď ich dáš do kufra, ktorý ide do podpalubia, je to ok

dzarika
autor
29. jún 2023

@elief lebo niekde pisu len ze do tych 100 ml, niekde zas ze beru cele balenia aj opalovacich kremoch aj po opalovani, tak preto neviem ako to mam chapat ked nemozeme prekrocit tych 1 liter po 100 ml, ci to sa rata iba ked to dam do prirucnej

kacusik69
29. jún 2023

@dzarika do prirucnej len 100 ml