Dubai - antibiotiká na cestu

25. apr 2024

Dievky, cestujeme na dovolenku do Dubaja ale ja som ochorela a ked tam pojdeme tak este budem musiet uzivat par dni atb. Myslite ze to bude velky problem preniest? Nemate skusenosti?

zuzinka888
25. apr 2024

V povodnom baleni, nie. To by ludia ktory uzivaju lieky kazdy den boli "odsudeny len na svoju dedinu".

autor
25. apr 2024

@zuzinka888 len ci nebudem potrebovat nejake potvrdenie od lekarky alebo tak...lebo to uz asi nestiham vybavit

laurita285
25. apr 2024

Nie nič nepotrebuješ a každému to bude srdečne jedno, ani brvov nik nemihne

autor
25. apr 2024

@laurita285 takze mate ale s tym priamo skusenosti?

sherynkamalinka
25. apr 2024

lieky nekontroluju

luliu
25. apr 2024

Ľudia bežne užívajú lieky, takéto veci nikto neriesi

melanta
25. apr 2024

Ak ti to pomôže, hoci fakt sú tvoje obavy úplne mimo priemernej logiky, áno, viac krát som letela do Dubaja či iných miest v rámci Blízkeho východu s atb, vždy mám dokonca v kabelke sprej na astmu. Do Dubaja som letela s atb minimálne 3x. A budeš asi prekvapená podľa tvojej logiky, ale ak ochorie človek v Dubaji, bežne tam atb predpisujú.

lakebabe
25. apr 2024

Všade kde som kedy letela do Európy aj do arabských krajín nikdy nikde neriešili lieky a že ich teda prevážam dosť, na astmu , na reumu atb vždy mám lieky a inhalatory aj v príručnej bez krabiciek a každému to je jedno

gemerka17
25. apr 2024

Precestovala som veľa krajín letecky. Krížom krážom hore dole, vzdielene destinacie. Vždy berieme dostatok liekov aj v kufri aj v príručnej batozine. Antibiotiká sú samozrejmost. Nikto nám nikdy nekontroloval lieky a ani som taký prípad nezachytila. Čiže tvoje obavy sú zbytočné. Lieky, ktoré potrebuješ užívať si zober na palubu lietadla.

mamina7070
25. apr 2024

nic nepotrebujes ani povodne balenie do priesvitneho sacku daj