Grécke ostrovy - apartmán/štúdio letecky

Vacsinou na dovolenky chodievaju ludia ktory na to maju (letecky + 4* hotel) a potom ostatni (vlastnym autom + vlastna strava) Kedze my ideme 3+1 musim pozerat na malu a tak ideme letecky a kedze vela hotelov vobec neubytuje 3+1 tak chcem studio s kuchynkou,stravu by sme skor riesili v Greckych tavernach, marketoch a tak, vraj su cenovo ok. Dalsie minus, sme z Kosic a odlety v septembri nula bodov (zopar hotelov s otrasnymi recenziami) takze rozmyslam o odlete z Ostravy co je len 4 h vlakom a odlety su cez den. Do BA je 6 h vlakom a odlety su extremne, to by bolo komplikovane...

Mate niekto skusenost a viete mi doporucit cestovku a miesto kde ste boli spokojni ? Vychodny Rodos, Zakhyntos, ci Kreta... ? Blizko pieskovej plaze v kludnejsom letovisku.Alebo sa mi oplati vziat lacny All inslusive? Ideme za greckym jedlom a nie spagetami a varenym masom kazdy den 😖 Pozeram INVIA.SK uz treti den a neviem..Fischer ma tiez par ok ponuk ale "len kilometer" od plaze. Nasla som dobre ohlasy na apartmany anna na Krete ale tam je to bez stravy z BA za 1800 Eur. To sa mi zda vela na to ze odlet je koncom septembra a bez stravy. Chcem to kupit pre mamku a surodencov ako darcek cize to zacvakam sama, nepozeram na kazde euro ale chcem aby sa dobre citili a mna netrafilo z vypisu uctu 😀

DAKUJEM 🙂