Hľadame rodinku na dovolenku

janka1990
29. jan 2023

Dobrý deň. Sme rodinka z
vychodneho slovenska s detmi (4,11) a hľadame rodinku(parťakov) ktora by sa k nam pridala na dovolenku. Nemuseli by sme byt spolu cely čas, ale tak deti sa pohrat, večer sadnuť na pivko 🙂 planujeme ist autom, bulharsko, grecko, taliansko nemame este zatial nič vybrate.

veronikahuli
29. jan 2023

@janka1990 Chorvátsko? 🤷🏻‍♀️

danica2711
29. jan 2023

@janka1990 sorry, ale to vážne chcete ísť na dovolenku s úplne neznámymi ľuďmi? Čo keď budete absolútne nekompatibilní? To bude dovolenka! Ak nemáte kamarátov, hádam si vystačíte aj sami, nie?

cyberk
29. jan 2023

Mne sa nahodou ten napad paci, mozno spoznate super ludi, ktori nie su tak zatrpknuti ako pani hore 🤗
Chorvatako je istota 🥳

gertrudaosem
29. jan 2023

@janka1990 to by si len tak išla s cudzími čo nevieš čo sú zac, ake majú praktiky aki sú a pôjdes s nimi aj dovolenku?? Doooobreeeeee 👍

jana_eyre_2
29. jan 2023

Ja som introvert a nikdy by som nešla na dovolenku s neznámymi, avsak si myslím že autorka sa vôbec nepytala na názory čo si ľudia myslia o takejto zdieľanej dovolenke, či som zle čítala status ? 🤪

Keď je niekto extrovert, keď nemá problém kecat s hocikým o hocičom, má takého aj partnera a deti tak to vôbec nie je zlý nápad.. veď do leta je teda riadne ďaleko.aby sa spoznali nemyslite? A ak zistia že si nerozumejú až na dovolenke veď preboha nebudú bývať v jednom apartmáne.. budú tam proste len blizko seba a robiť si vlastný program..

diaszoky
30. jan 2023

@janka1990 ani s domacimi nepojdem
Na dovolenku nieto s cudzimy klobuk dole za odvahu

amiaja
30. jan 2023

ale ved nepojdu v jednom aute, nebudu byvat v jednom apartmane 🤦‍♀️ ked si nesadnu tak sa proste nebudu stretavat a pojdu si po svojom. Ale dohodnut sa s niekym na rovnakom mieste a mat deti v podobnom veku moze byt fajn. Mozu si aj sadnut a mozu spoznat super ludi.

diaszoky
30. jan 2023

@amiaja ka chapem ale takeho nenajde asi.. ja by som proste nesla.. ludia au cudaci

ivkamt
30. jan 2023

@janka1990 my ideme asi do Talianska-Lignano, ak by sa Vám destinácia páčila, radi spoznáme nových ľudí. Predbežne by sme išli posledný augustový týždeň, ale termín si vieme aj upraviť. .

lulubinka
1. feb 2023

My sa chystáme ,tiež ešte nevieme presne destináciu, mám 2 synov (4,9). Na dovolenku plánujeme posledné 2 týždne augusta. Tiež ma to dnes napadlo že keby bol niekto ešte z svk v tom istom rezorte,tak by bolo super.

janka1990
autor
2. feb 2023

@lulubinka v podstate aj my niekedy v auguste planujeme, a mate uz aj vybrate kde? 🙂

lulubinka
2. feb 2023

@janka1990 zatiaľ nie, ale rozmýšľame nad Taliansko, Turecko, Grécko Tunisko. Chorvátsko a Bulharsko tak na poslednom mieste

janka1990
autor
4. feb 2023

@lulubinka mozme si napisat sukromne popripade FB?

lulubinka
4. feb 2023

@janka1990 jasné kľudne cez fb, je to rýchlejšie
Nájdeš ma tam pod nebom Ľubomíra Ďurčová Ťažiarová , mam tam svadobnú fotku

janka1990
autor
6. feb 2023

@lulubinka ja som Janka Dudjakova