Hľadáme rodinku na spoločnú dovolenku júl - august 2017

janka1990
16. jún 2017

Dobrý deň.Sme mlada rodinka,ja priateľ a synček 5r. Hľadáme rodinku na spoločnú dovolenku ,hlavne kvôli malému aby sa nenudil.V termíne od 24. júla na 2 týždne. Nemáme ešte vybraté kam,vieme sa prispôsobiť. Sme z Košíc

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
16. jún 2017

@janka1990 hm... tato otazka teda aj mna prekvapuje - to nikoho nepoznas? Fakt na blink s barskym len aby sa maly nenudil? Preco by sa mal? A ak sa bude tak sa mu nieco stane? Moj muz vola takychto rodicov 'animatory' ... neboj, dietatu sa nic nestane a rodine tiez nic ked pojdu na dovolenku sami ...

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehuuulienka
16. jún 2017

@janka1990 aj ja si myslím,že nudiť sa nebude,bude tam kopec deti....a zbytok času mu vyplníte vy,uvidíš aký bude rad😉

yanni
16. jún 2017

Fuuuu, no toto by ma nenapadlo. A hlavne, ani by ma nenapadlo ist s nejakou inou rodinkou na dovolenku. Dovolenka (co je volny cas, kedy sa nam konecne moze aj muz cely den (a noc) venovat) patri nam ako rodine.
No a este sa nestalo, ze by sa niekto nudil. Deti si rychlo najdu "kamaratov". Ak samozrejme nejdete na opusteny ostrov.

Ak uz to bez "doprovodu" fakt nejde, popytaj sa @janka1990 radsej ludi z okolia, rodiny, ktorych poznas. Takto na blind. No ja neviem.

m_
16. jún 2017

a nehladate skor babysittig k synovi aby ste mohli mat cas na seba?🙂

yanni
16. jún 2017

@m_ tak to nech zoberu babku. A maju vybavene. hihi

m_
16. jún 2017

@yanni ta by im asi liezla do kapusty...🙂

mlil77
16. jún 2017

Zeny vy ste neskutočne sliepky...ona sa nepyta na názor, ci je to správne alebo nie. Nie všetky sliepky rovnako kotkodakaju...ked sa naučíte brat ľudí takých ako su bude svet krajší. Ale potom by sa samozrejme sliepky nudili a nemali o com kotkodákať a do koho dobat

monika15
16. jún 2017

hmmmm odvaha ale klobuk dole aby si vam ludia nahlaseny sadli 🙂

dai
16. jún 2017

@mlil77 a ty si aka sliepka? Skus aj ty brat ludi aky su a hned budes mat svet krajsi - nebudes sa nudit a nebudes musiet do nikoho dobat a kotkodakat😉

katusikkk
17. jún 2017

Ja som takto bola na dovolenke v Azii a Kube na 6 tyzdnov.6 ludi ktori sa prvy x stretli na letisku.Dokonca sme sa nikdy v zivote nevideli Dali sme sa dokopy cez internet.Najlepsia dovolenka v zivote.Takze ja na tom nic nevidim.Dnes takto funguje cely svet.Dobre ranko tym,co zaspali v case a nikdy neprekrocili strach,lebo im v tom branil vlastny tien.,,,@janka1990 Dufam,ze niekoho najdete a bude to pekna dovolenka.😉

yanni
17. jún 2017

@katusikkk preco neprekrocili strach? My lietame po svete straaasne vela. nasa ani nie dvojrocna dcera ma uz druhy pas, co ten prvy bol plny peciatok.
Ale dovolenkujeme zasadne ako rodina sami. Vzdy sa s niekym zoznamime, deti najskor.
Ono zalezi aj na tom, ako clovek tu dovolenku travi. my netrcime len v Rezorte, hoteli, na plazi. Kazdy den nieco ine.
A tiez je tu riziko, ze si hlavne dospelaci (deti väcsinou nemaju prolbem) nesadnu. Potom je cela dovca v cudu.
Hlavne ak sa takto "zbuchane" dovolenkove rodinky nastahuju spolu do nejakeho spolocneho domceka, apartmanu atd.
Pokym je to hotel so separtnymi izbami, tak ked si nesadnu, mozu si ist z cesty. ALe niekde tyzden na niekoho zazerat. No dakujem. Cela dovolenka na nic.

yanni
17. jún 2017

@katusikkk este sa opytam. Bola si takto tych 6 tyzdnov s detmi? Lebo je ine takto cestovat/dovolenkovat len sama/popripade s partnerom/kamosmi atd. a je ine, ked su v "hre" aj deti. Hlavne male deti.
Dospeli sa navzajm skor prisposobia. S detmi je to uplne ine kafe. Kazda rodina ma iny system, kazde dieta je ine, podla veku ma aj rozne potreby.
Takze toto by som neporvnavala.

katusikkk
17. jún 2017

@yanni bola som na dvoch dovolenkach kde boli aj deti aj ked nie moje ,ale bratove.Asi 3 rodinky.Nikdy nebol problem.Ja celkovo v zivote vychadzam s kazdym a nemam s nikym problem.Od mala nas mama davala k detom ktore sme skor nemuseli,aby sme sa naucili vychadat s kazdym.Takze ja by som nemala problem ist s rodinou ,deckami a inou rodinou.

dai
17. jún 2017

@katusikkk zaspala dobu🙂 jemine... precestovany mam cely svet, vsade sme niekohi stretli , zoznamili sme sa... pride mi chore sa dohadovat s niekym - ty si mala mozno stastie a stale nevies ako tvoj brat s detmi do prezival kedze ty sama priznavas ze vlastnu skusenost s detmi nemas... ja len yolko ze poznam velmi malo rodin ktore su take aktivne ako nasa a ked sme na dovolenke tak si chceme uzivat - pri aktivitach vzdy najdeme sebe podobnych ale ist s niekym koho nepoznam a nasledne sa 2 tyzdne prisposobivat uplne cudzim potrebam, prip. Mat na sebe priviazaneho niekoho kto ti vobec nemusi sadnut ( tiez vychadzam s kazdym ale jasne ze niekto mi sadne viac a iny menej )... my casto chodime ma chaty s inymi rodinami ale uprimne okrem spolocnych aktivit najmenej polku pobytu ma kazdy aj vlastny program, neobmedzujeme sa navzajom...
A len priklad - moj brat chodi takto na divolenky so znamymi - cestuju po europe, amerike - prenajmu si karavany - ale teda vzdy nadava svagrina na milikn zastaviek, im sa chce nieco co inym nie - stale prisposobovanie sa etc. ... jasne ze decka si uzivaju ako tske male cigancata - polonahe z auta do auta; ani bevies kde tvoje je ale pre doapelych je to zaberak... toto nie je ich jedina dovolenka v lete cize oni to beru ze to je taky ich darcek detom, okrem tohk maju aj normalne kde idu sami a realne si oddychnu...

yanni
17. jún 2017

@dai my me taka rodina. Precestovane tiez uz vselico.😉

dai
17. jún 2017

@yanni inak najviac sa mi ratala ta veta ze clovek zaspi dobu a neprekrocu svoj tien ak si nehlada kamosov na nete🙂 tu priznavam ze som znacne zaspata kedze mam fakt vela kamaratov a znamych z realneho sveta a absolutne sa necitim odkazana na hladanie si znamych na nete:-/

yanni
17. jún 2017

@dai my me tiez "zaspati". Ono mne je napr ovela lahsie si najst priatelov a znamych z okolia, z roboty, zo skoly/skolky deti, zo sportoveho klubu ci uz z nasho s muzom alebo deti. Tiez vela znamosti a pri vela ludoch uz aj dlhorocne kamaratstva sme nadviazali pri sportovych akcia, ktorych mame za rok neurekom.
Z netu co mozem povedat, ze kamaratky, mam dve, z ktorymi som v kontakte aj osobne a aj sa navstevujeme. Inak niiiiist.

katusikkk
17. jún 2017

Su ludi ktori dokazu byt s kazdym zadobre,ludia ktori maju fakt problem s niekym vychadzat a potom ludia ,ktori nedokazu zit ani sami so sebou.Takze ked niekto nema problem ist s inou rodinou nech ide.Este ze je ta sloboda😉

ema234
17. jún 2017

@janka1990 hahahaha

mlil77
17. jún 2017

@dai co k tomu dodať, hus zagágala 🙂

dai
17. jún 2017

@mlil77 co k tomu dodat, hus zagagala 🙂

dominika6
17. jún 2017

Boli sme na dovolenke aj takym stylom ze sme sa 4 rodiny zoznamili na mieste...vsetci sme mali po 2 dve deti cca v rovnakom veku...bolo v pohode no cert nechcel deti sa skupinkovali kebo si navzajom az tak nesadli...
Mali sme aj spolocne veceri aj aktivity..no po par dnoch si kazdy robil co chcel lebo vycakavanie sa navzajom a nik nevedel kde je ten druhy...nas prestalo rychlo bavit...

Boli sme na dovolenke aj so znamymi..
Tam sme sa spoznali s dalsimi rodinami...
Tiez bolo super a tiez aj spolocne aktivity aj vecere...

Chcem povedat...
Kazda skusenost je dobra..
Len kazdy je inej povahy a davat si inzeraty na spolocnu dovolenku je posledny zufaly level...

To pojdem radsej sama a uzijem si to s detmi...

janka1990
autor
17. jún 2017

Dakujem za odpovede ...nebudem to radsej komentovat.Ak nemate zaujem poprosim vytvorte si vlastnu diskusiu.A pr

janka1990
autor
17. jún 2017

A pre zaujmavost.Mame kopu znamych ale nemozu si to financne dovolit.Tak preto sme to skusali tak,a videla som aj na inych forach ze takto hladaju a nikto ich neobvinoval ze su zufali atd.

dai
17. jún 2017

@janka1990 janka - mam tiez 5rocneho - vietnam je pre vas ok?

dai
17. jún 2017

@janka1990 pozri... nikto ta neoznacil za zufalu - skor ta opacna strana tu bola dourazana ako sloepky ci zaspata doba a pod. ... akurat he divne ze sa neviete s vyberom prisposobit tym znamym ale si myslis ze uplne cydzim sa prisposobis... nenapisala si nic o vas, vasich zalubach, type dovolenky ci financnym moznostiam a cakas ze sa ti niekto ozve?

sardinka32
17. jún 2017

@janka1990 Uz tu na fore hladala jedna zena krstneho rodica pre svoje dieta, bezne tu hladaju kamosky na kocikovanie, cvicenie, kavickovanie a podobne. Osobne sa cudujem, ze tu niekto riesi Tvoje pohnutky. Ked nechce ist, naco tu prispieva a Teba presviedca, ze to nemas robit. Ked si to sem napisala, isto si si to premyslela a mas na to svoje dovody.

dai
17. jún 2017

@sardinka32 a tebe to vsetko pride normalne? Hladat krstneho ( co ma byt najblozsi clovek pre teba pre dieta, tvoj zastupca vo vychove keby sa ti nieco stalo) na nete? Fakt sa ti to nezda divne? Kavickovanie a kocikovanie je ine - tam si s tym clovrkom chvilu- nesadne ti na druhy den s nim nie si... dovolenka je uz ale trosku iny level - 2 tyzdne v obmedzenom priestore s niekym...
Sa ospravedlnujem ze sa aj zamyslam nad zmyslom otazky a len mechanicky neodpovedam - robim to vzdy ked mi nieco nedava zmysel 😉
Inak sa mi rata kolki sa autorky zastali ale nejak jej nikto neodpoveda...