Hľadáme teplé more

coookie
31. mar 2014

Dievčatá, prosím vás, poraďte nám, chceme ísť tento rok na dovolenku s našimi drobcami (2r. a 2mes.) autom - Taliansko alebo Chorvátsko. Prípadne aj inam (nie do Bulharska). Poradíte nám, kde nájdeme naozaj teplé more - aspon okolo 25st.? Lebo ked sme boli naposledy, malej bolo more v Chorvátsku (Omis) studené a nič z neho nemala. Ďakujem za každú radu 🙂

lolonka
31. mar 2014

@coookie ....ahoj ..ja som bola v Chorvátsku na viacerých miestach a všade je tam studené more..jedine nájsť niekde zátoku....my sme aj našli...ale to bolo strašné miesto.. 😀 ...tento rok ideme do Talianska na Palmovú riviéru...tak som veľmi zvedavá

coookie
autor
31. mar 2014

Ďakujem, lolonka 🙂 Ešte mi prosím napíš, kde je to strašné miesto, aby sme sa mu vyhli, keby nás naáhodou napadlo 🙂

lolonka
31. mar 2014

@coookie ....no bola to zátoka v Zatone......ono každý čaká od dovolenky niečo iné....prišli tam slováci, ktorí tam boli aj rok predtým a páčilo sa im a vrátili sa....my sme na nich pozerali s otvorenými ústami....že sa im páčilo.. 😀 😀 ...asi im stačila iba tá teplá voda...okolie bolo pre nás o ničom.. 😀 ....viem, že je nejaká zátoka v Chorvátsku tuším v Rogožnici..nájdi si na mape 😉 ...ale nebola som tam...neviem aké to tam je

sorciera24
31. mar 2014

@coookie v Chorvatksu je skoro vsade studene more, neda sa porovnat s teplotou v TAlainsku, my chodime len do IT a je vlastne jedno kam, s malym sme si oblubili Lignano, je to blizko, cista plaz, piesocek, skvele atrakcie pre deti.....a este aj lacno....rpsote to milujeme a podla mna je to najvhodnejsie pre deti

vehuhu
31. mar 2014

@coookie uuuplne ze teplucke more je na zakynthose....len tam sa velmi neda autom 🙂 ale fakt ze pre deti super...

limoncino
31. mar 2014

My chodíme na Bibione, teplé more, široké pláže. Boli s nami známi a tí chodievali do CRO a nevedeli si vynachváliť teplotu mora a že sa im málokedy stalo, aby mohli vyliezť z mora a ostať len tak stáť, pretože od mora ťahal studený vzduch.

sakura77
31. mar 2014

Z tych dvoch urco taliansko😉 bibione alebo o kusok Rimini, tam su fajn plytke plaze pre deturence. A nemas to daleko.samozrejme v sezóne nie zaciatkom juna😉

jankatrnka1
31. mar 2014

ahoj, my sme boli Taliansko, Lignano Sabiadoro, more plytke a teplééé, vobec soms a nebala o dceru, pomaly 20m mohla isť a voda malá, a vdaka tomu aj teplá, ubytovanie sa tam da zohnať aj v kludnejších častiach a kúsok od mora aj od centra, a nieje to daleko, ja som zasla za noc kym mi mala v aute spala, more čisté