Hotel Kalogria Beach Peloponez v Grécku - skúsenosti

skumavka
12. aug 2017

Ahojte. Boli ste niekto na dovolenke v tomto hoteli s deťmi? Recenzie má celkom fajn, ale aj tak by ma zaujimali vaše priame skúsenosti. Zvažujeme ho a vaše postrehy nám možno pomôžu.
Vďaka.

21091979
17. feb 2024

@patriciaa1996 neviem ci budete mat moznost si vybrat ubytovanie sama...nas automaticky vsetkych slovakov ubytovali v časti boutigue do apartmanov..nebola sanca sa ubytovat v domcekoch aj ked sme chceli....dokonca v ponuke a objednavke bolo garantovane ze vyhlad na more 😅...a mali sme vyhlad na bazen a to som bola nakoniec este rada lebo niektory mali vyhlad na parkovisko pre zamestnancov 😓...bolo to dalej od mora aj od hlavnej casti...pozitivum bolo vecer klud a vlastny bazen...

dudupc
17. feb 2024

@21091979 ja si myslím ze sne boli v domčeku preto ze mame dieťa do 2r s kocikom. Myslím ze v butique boli iba schody tak asi preto

patriciaa1996
18. feb 2024

Ďakujem vám všetkým za odpoveď 🙂 takže v tom boutique je horšie? Ak áno tak prečo? Aké sú mínusy byt ubytovaný tam? 🙂

msnesquik
18. feb 2024

@patriciaa1996 nam to vobec nevadilo, je to dalej od mora, to je jedina nevyhoda...ale kedze lietali komare, tak sa aj vecerny program posuval a v tej casti, kde su domceky minimalne do polnoci hrala hudba...v boutique bolo tichucko

didaa
18. feb 2024

@patriciaa1996 vôbec tam nebolo horšie. Tam sme boli akoby v hoteli s vlastným bazénom. K moru to bola taka menšia prechádza..my sme to ako negatívum nevnímali.