Informácie o cetách na Ukrajinu.

lucann
8. aug 2019

Radi chodite na nakupy, tankovanie, alebo rekreaciu na UA? Info a vzajomna pomoc o hranicnych prechodoch a pobytoch na Ukrajine.

lucann
autor
13. sep 2019

@5533030669 jasne PHM aj nakupy.

zuzanamatko
13. sep 2019

Vyšné Nemecké tri týždne dozadu 5 hodín.

lucann
autor
13. sep 2019

@zuzanamatko tak tam by som nechcel stat 😁

galioska
13. sep 2019

@juliet86 hlavne do Ameriky sa takéto deti ,,vyvážajú,, potom na nich dokonale americké matky skúšajú rôzne pokusy, studená voda, chilli omacka do úst a iné špeciality, keď chcú deti zbaviť,,zlého ducha z domova, hnus...

5533030669
14. sep 2019

pre ´Luckyho´
Aj nákupy v dohľadnom čase budú zrejme už neekonomické...
Ešte snáď pri spojení s rekreáciou a pod.

pre ´zuzanamatko´
Práve takýmto kolónam by sme sa mali vyhýbať.
Preto sa tu snažíme o vzájomné informácie o situácii na HP - och; aby sme aspoň zhruba určili dni a hodiny, kedy sú HP voľnejšie.
Žiaľ, odozva je minimálna...
Potom sa nečudujte takýmto dlhým ČD na HP, pokiaľ sa nezaujímate o situáciu na HP!

pre ´galiosku´
Nie som si istý, či ste si zvolila práve tú správnu rubriku, či?

lucann
autor
14. sep 2019

Bolo by fajn keby ason zopar ludi prejavilo snahu o zdielanie informacii o cakani na HP V. Nemecke. Nemuseli by sme takto vystavat v kolonach ako hore na foto, v case ked je tam najviac aut. A lietat ponad hranicu v nocnych hodinach nemam chut. 🙂 Navyse je tam riziko, ze ma zostrelia.
Iba spolocnou cestou je mozne najst najvhodnejsie dni a casy prechodu touto hranicou.
Preto vyzyvam rozumnych ludi aby sa zapojili do tohoto fora a aby sme si navzajom ulahcili zivot.

ivanecka0602
14. sep 2019

Prosim su obchody na Slemencoch otvorene aj v nedelu? Pripadne cca do kolkej? Dakujem

lucann
autor
28. sep 2019

Nikto nic. Je to asi marne🤔
Kaslem to, ja v podstate za tie roky poznam priblizne vyhodne casy prechodov cez HP a kto tu chodi len citat a neprispeje tak nech cita. Moje prispevky uz tu nebudu pre citatelov. SKODA, ze nemate zaujem. Prajem vela stastia.

5533030669
29. sep 2019

Žiaľ, takí sme my Slováci, keď si nevieme vypomáhať ani v takých maličkostiach ako tu spomínané. Nech sa teda páči čakať v nekonečných kolonách.
Aj ja mám nutkanie to tiež vzdať.
Tak mi príde, že našinec sa prebudí už len v prípade vojny.
Potom bude už pozde, či?

5533030669
19. nov 2019

@5533030669
Lucky, ozvi sa mi tu, prosím.
Admin opäť vymazal viaceré naše príspevky.