Išli by ste do Chorvátska autom bez klimatizácie?

zuzanaca
23. júl 2010

Poprosím o Váš názor, alebo skúsenosti, aké máte s cestou autom bez klimatizácie do chorvátska 🙂 . Áno, alebo nie? Ďakujem.

hrozienko11
12. aug 2010

nesla by som ani len do mesta. nie zeby som bola pohodlna,ale ked ja mam problem sadnut do normalneho autobusu,vsetko musi mat klimu. aj ked mam zdravotne problemy,tak pri tej klime mam aspon istotu,ze nejaku dobu v tom aute vydrzim. a to,ze sa predtym v pohode cestovalo aj bez nej. jasne,pokial ste nemali problemy stylom,ze ste sa nevedeli dockat ako zastavi auto po 100 metroch,lebo vas naplo. takze ja som zarucene za klimu,je to vzdy taka istota,da sa to zapnut,ked treba.

salma22
13. aug 2010

ano sla ,a preco nie... my klimu nemame a na dlhsie trasy mame otvorene okna, a ked je zima mame zapnute kurenie 🙂 mala nam v aute vzdy zaspi (rada sa vozi v aute) a prestavky sa robit vzdy daju 😀

standa82
13. aug 2010

My sme boli tento rok a bez klímy. A prečo, lebo ja som hneď fufňavá, nechcemn to v aute. A zvládli sme to. 🙂

zuzkat1
13. aug 2010

@zuzanaca s malym dietatom iste nie... my pouzivame klimu aj na kratke trasy,lebo v aute je milion stupnov a ked otvoris okno je prievan co pre dieta nie je dobre...takze mame klimu na takych 25 stupnov aby ten rozdiel medzi autom a okolim nebol taky velky a je to pohoda🙂

mirka907
13. aug 2010

My sme isli, avsak do Talianska. Cestou tam sme sli v noci, takze pohoda, no naspat cez den to bol des a hroza. Malu sme radsej supli k nasim do auta s klimou, no a my s manzelom sme mali co robit v tej horucave. Ale zas sme boli dohodnuti, ze ak by nesla k nasim, tak pojdeme aj domov az vecer.

macka01
14. aug 2010

samozrejme sa dá aj bez klímy,vlani sme tak boli,no museli sme podchvíľou otvarať okno a zasa bol hluk v aute.Toto leto sme boli s klímou a neporovnatelné,to pochopíš až ked vyskúšaš,No čo už asi patrím k tým viac preprtkaným,čo chcú využívať moderný svet

katka512
14. aug 2010

Nehrozi!!!!

majka35
14. aug 2010

ani za svet 😕

tinika
15. aug 2010

na noc bez klimi asi hej a nazor ze niekedy sme nemali klimu a vydrzali sme beriem ale prečo sa potom hovori ze sa klima otepluje? je určite teplejsie leto ako pred 10 rokmi

mateson
16. aug 2010

já ne ale znám kopec lidí co chodí. Ale neumím si predstavit zustat s malým dítetem v zácpe v aute bez klímy.