Izrael

armimi
15. jan 2013

Ahojte baby, boli ste už niektorá v Izraeli? Máte skúsenosti nejaké? Neukradne ma tam niekto ? ☹ ☹ ☹ ....Najprv by ešte nesmelo padnúť lietadlo 😀 😀 😀 .

sissy27
15. jan 2013

@armimi bola som a strašne odporúčam 😉 moja srdcovka 😉 ak chceš viac, napíš IP

stardust
15. jan 2013

odtial mam najkrajsie spomienky 😉

iv01
15. jan 2013

Nemusis sa obavat 😉

ruthke
16. jan 2013

Uzi si to. Len sa tam nevydaj.

armimi
autor
16. jan 2013

dakujem za odpovede, ste zlaté všetky 🙂 🙂 🙂

armimi
autor
16. jan 2013

@sissy27 .
ja ešte nešla lietadlom, mám z neho strach. Môžeš mi napísať viac ak sa ti bude chcieť. Neviem čo je to IP ☹ pa

sissy27
16. jan 2013

@armimi lietadlo je v pohode, stále najbezpečnejšia možnosť dopravy 😉 IP je interná pošta, dole pod každým príspevkom máš takú obáločku so šípkou, na to keď klikneš, tak dotyčnej osobe napíšeš správu, bude to len medzi vami, niečo ako klasický mail 😉

armimi
autor
16. jan 2013

@sissy27 dobre dakujem skusim ti tam napisat 🙂 🙂 🙂

sissy27
16. jan 2013

@armimi už som ťa predbehla 😉

afra
16. jan 2013

Bola som 🙂 Krasna krajina 🙂 Tiez som mala obavy a lebo skvelo 🙂 Ucila som tam par tyzdnov na univerzite v Arieli 🙂 Letu sa neboj 🙂

sarinka2012
22. jan 2014

Viem že tema je momentalne "hlucha" ale mozno si niekto všimne a poradi 🙂 Izrael je naša srdcovka,mame tam rodinu a uz sme tam stravili krasne chvile aj svadobnu cestu,ale tento rok tam letime prvykrat s dcerkou a chcela by som program prisposobit hlavne jej ;) Rodina ktoru tam mame uz ma detske casy davno za sebou 🙂 nemaju taky prehlad,takze ak mi viete ktokolvek čokolvek poradit (aquapark,zabavny park,centra,muzea pre deti..) hlavne co sa severu tyka (Haifa a okolie) budem vdacna 😉 letime az v polke juna,takze dovtedy kedykolvek reagujte na moj prispevok.