Je lepšie v Lignane či v Bibione?

simika_hajulka
14. nov 2013

bol niekto z vás v obidvoch oblastiach?🙂 kde je krajšie, lepšie, poprípade lacnejšie?🙂... a prečo?🙂 ďakujem za odpovede🙂

lastom
10. feb 2016

Bibione 🙂

martinka041
3. máj 2016

Bibione je veru velmi krásne 🙂 už sa zase tešim

oli_
7. máj 2016
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahojte! V tomto článku sú zhrnuté top lokality pre dovolenku v taliansku s deťmi - LIgnano, Caorle, Lido di Jesolo aj Rimini.. http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-v-taliansku-autom-a-s-detmi/

frisnica26
1. mar 2017

@lubenka01 dobry, chceli by sme ísť do obalsti lignano, uviedli ste kontakt, písala som už je to aktuálne? je to slovák ktorý ma apartmány? už ste tam boli? chceli by sme ísť s dvoma malými deťmi a kmotrovcami. dakujem

frisnica26
1. mar 2017

@mircas dobry den, prosím vás a nemáte nejaký kontakt, trocha sa bojim na vlind

zdstar
1. mar 2017

@frisnica26 poslala som nejaké kontakty.. dúfam,že budete mať príjemnú dovolenku.. Lignano absolvujeme každý rok od roku 2009 🙂

lubenka01
1. mar 2017

@frisnica26 majiteľ je Talian, ale my sme boli spokojní
http://www.cossaro.it/sk/

frisnica26
1. mar 2017

@lubenka01 aha, a ja som pisala po slovensky, lebo ta stránka je po slovensky tak som si myslela že bude orzumieť, či mám napísať po anglicky?

lubenka01
2. mar 2017

@frisnica26 áno buď anglicky alebo lepšie je nemecky.

869
22. júl 2017

@sazumak nepamatate si nahodou nazov ubytovania?dakujem

uacha
22. júl 2017

My sme boli minulý rok v Lignane a bolo super. Apartmán sme mali cez booking.com, na pláži, úplne nový. Parádny výhľad na more a blízkok promenáde ale napriek tomu bol v ňom kľud. Pláže sú klasika - pre deti na člapkanie, samozrejme, plavci a dobrodruhovia si vyberú niečo iné. V meste je kopec atrakcií, zoo, rôzne parky a podobne. Určite by ste sa nenudili, naopak možno sa to niekedy za týždeň ani nedá všetko stihnúť. Večer je promenáda plná - super reštiky, zmrzka... No proste taliansko...treba dávať pozor pri výbere ubytovania na parkovanie, viem, že v Bibione je pri niektorých problém, že nemajú parkovacie miesto. To sú potom zbytočné starosti aj náklady s hľadaním miesta.

sazumak
22. júl 2017

@869 Myslím, že to bol Hotel Alex 🙂

minik
8. aug 2018

Boli sme minulý mesiac v Lignane v trojhviezdičkovom hoteli Martini. Hotel má veľmi malé rodinné izby, naozaj malé, pretože deti spali na poschodovej posteli a mali sme iba uličku medzi posteľami. Bazen a kaviaren však boli pekné. Celkovo by som už na takúto dovolenku nešla oproti dovolenke cez cestovku napr. do Turecka je to menšom pohodlí, zábave, more sme mali daleko, slnečník pridelený až v šiestom rade od mora a každy den rovnaký, čiže nie pri brehu. Mali sme polpenziu, treba ratať ze omnoho skromnejšiu a s odchodom ľudí sa iba zmenšovala ponuka. Obedy sme mali v reštauráciach , voda jedna flaša stala 3 Eur k obedu 🙂 Obed nás vyšiel v priemere na 30 - 40 Eur. Chýbala mi hudba z rezortov, kedže tu nešlo o rezort, animačný program pre deti a nás, v podstate som aspon zistila, čo preferujem. No zmrzlina bola výborna, kdekolvek sme ju kupili. Páčili sa mi Benátky, kam sme si zašli na jeden den vlakom. Ale bolo riadne horuco 🙂)