Kam sa chystáte s deťmi na dovolenku 2012?

kvietocek7
13. máj 2012

Kde planujete toto leto dovolenkovat - prazdninovat s detmi.Dajte nejake tipy 🙂

kvietocek7
autor
20. máj 2012

@bibka1308 ozaj,a ako to mate zo zdravotnym poistenim - pripoistovali ste sa ci ako?

bibka1308
23. máj 2012

@kvietocek7 Poistenie sme mali v rámci dovolenky prostredníctvom CK, nijako ináč sme sa nepripoisťovali.

mirka907
23. máj 2012

Turecko a Tatry...tie musia byt tiez

katy1979
28. máj 2012

@ivkapon vidim ze si bola v hoteloch ktore sme mali vo vybere. nakoniec ideme do asterie tak dufam ze vsetko bude ako ma byt.

ivkapon
28. máj 2012

@katy1979 prajem príjemný pobyt. Určite budete spokojní.

jastrab
12. jún 2012

Prosim este referencie na EVREN BEACH, zvladneme to aj s 2,5 r. dietatom? Dakujem.

martabalalajka
21. jún 2012

@ivkapon My tiez akde idete ak smiem vediet? dakujem

ivkapon
22. jún 2012

@martabalalajka hotel Kumkoy. A vy?

martabalalajka
22. jún 2012

@ivkapon Asi uz vies🙂 dakujem za info na mamicku, poslala som jej spravu, tak snad sa mi ozve 🙂 Idete tam prvykrat? My ideme v july a prvykrat do Turecka, tak snad budeme spokoni, hlavne nech su deti zdrave...dakujem pa

ivkapon
22. jún 2012

@martabalalajka s deťmi ideme do Turecka po 3-krát, ale do toho hotela po 1x. 🙂 Neboj sa, budete spokojní. Žiadny hotel nie je super na 100 %. Stále sa niečo nájde, s čím sa človek nestotožňuje. Netreba si ale tým znechutiť dovolenku, ale treba sa tešiť z pekných a pozitívnych vecí.

martabalalajka
22. jún 2012

@ivkapon Mas pravdu, my sme pre 3 rokmi boli v Tunise...hotel mal len 3*, velmi sme sa bali co to bude,ked sme vystupili na letisku, ale musim povedat, ze to bola uzasna dovolenka, az sme sa zlostili, ze sme isli len na 8 dni...izby boli postarsie, ale ved tam sme boli akurat rano a vecr sa vyspat...jedlo bolo dobre a personal som nejak neriesila 🙂 mali sme aquapark, sukromnu plaz...Niektory co isli do inych 5* hotelov sa stazovali...my sme boli nadmieru spokojni...fakt to zalezi ako sa k tomu clovek postavy, ked chces stale sa nieco najde...My ideme len po 3x k moru, lebo sme stavali dom, zili sme v UK a na dovolenky sme chodili domov...Uzite si dovcu a potom mozes pridat recenzie 😀 pa