Kam v Bratislave keď je vonku škaredo?

22abigail22
30. aug 2018

Dobrý deň všetkým.
Kam by ste odporúčili chodiť v Bratislave ked je vonku škaredo (napr. prší, chladno)?

beky1813
30. aug 2018

@22abigail22 pre koho? Deti? Dospely?

meluela
30. aug 2018

@22abigail22 takmer nic, zial, rodiny mozu sedet doma ak nemaju radi detske kutiky a korzovanie po nakupnych centrach. mozno kino pre starsie deti ... galerie muzea deti jednak moc nebavia a otvorene povedane nie su nic moc a staci ich vidiet razz, to uz radsej kusok dalej do viedne zajst. pre starsie deti je trebars to centrum aurelium, taktiez ale vraj v brne vo vida centre je to uplne o inom. este preplnene plavarne pripadne. skakanie do mlak je asi najvacsia zabava ked v ba prsi
detska oddelenie kniznice je este ok

beky1813
30. aug 2018

@meluela a co take pre rodiny by si prijala v dazdi?

jana_eyre
30. aug 2018

vela zavisi od veku deti.. cez zimu s detmi chodim stale von za kazdeho pocasia, ale uprimne to nebavi vzdy ani mna a ani deti, tak to chce obcas zmenu.. (mam teraz 6,5rsyna , takmer 5r slecnu a 2r syna)

vtedy ideme do prirodovedeckeho muzea, bavilo to uz aj rocneho, mne sa nezda ze to staci vidiet raz.. vzdy sme nasli zaujimavost co sme predtym nevideli.. (dobre je aj vodarenske muzeum, alebo dopravne, mestske tiez zaujme)

bibiana vystavy stale meni a zvacsa su pre deti zaujimave, takze aj to je moznost, tak isto aj v zoo sa da prejst cez zimu a zohriat sa pri terariach a v dome pre opice..

a ja osobne nezatracujem ani obchodne centra, tam sa tiez snazia vytvorit zabavu pre deti, takze pre nas je aj to moznost ako sa trocha ohriat..

keby som byvala vo viedni, aj tam to v dlhej zime bude casom obehane a okukane, hoci tam tiez chodime velmi radi a vzdy je tam co robit ci uz v zime alebo v lete..

meluela
30. aug 2018

@beky1813 poriadne technicke muzeum, celkovo viac interaktivne muzea s modernym konceptom, ktore idu dalej nez vypchata zirafa, kde si deti mozu veci fakt ohmatat a vyskusat bez toho aby po nich vykrikovala teta zo stolicky ... viac dobre vybavenych nekomercnych plavarni, materske/komunitne centrum kde netreba ist 40min dopravou a peso atd. ... hoci v dazdi to byva vsade problem
vstupne nastavene kupyschopnosti obyvatelstva a nie podla vysky v okolitych mestach a nie ze da rodina 20e len za BA hrad ... a to ze sa tam mozu ist ludia mackat prvu nedelu v mesiaci zadarmo neni zrovna argument

tyrkysova_kobyla
30. aug 2018

@jana_eyre na prirodovedecke muzeum som skoro aj zabudla, asi tam skocim, ked bude skaredo 😁

Pre deti 6+ by mohlo byt zaujimave centrum vedy Aurelium, sidlia na Jurajovom dvore.

22abigail22
autor
30. aug 2018

@beky1813 pre dospelí. Pre pár.

22abigail22
autor
30. aug 2018

@meluela potrebujem zábavu pre dospelí a nie detí.

beky1813
30. aug 2018

@meluela plavarne su problem, to tu chyba. Mne tu chybaju nejake centra/telovicne v poobednajsich hodinach pre skolkarov. Lebo matersje centra su, ale tak doobeda a pre deti do 3 rokov. A este rodinne vnutorne sportoviska a herne

22abigail22
autor
30. aug 2018

@beky1813 pre rodinu nie ale pre pár- ja a priateľ

jana_eyre
30. aug 2018

@tyrkysova_kobyla na to.zabudlo asi vela ludi, lebo sme tam takmer vzdy sami.. 😅 teda to si nestazujem, my sme tam vzdy spokojni..

inak super my zas pojdeme do aurelium ked bude zima, tam sme este neboli, dakujeme 😊

22abigail22
autor
30. aug 2018

@jana_eyre Nuž, pre detí nehľadám zábavu. Hľadám miesto pre mňa a priateľa na tento víkend (sobota).

beky1813
30. aug 2018

@22abigail22 ti sa zabavia najviac, kopec kaviarni, barov, bowling, escape room, cajovne, kino, divadlo

22abigail22
autor
30. aug 2018

@beky1813 na bowling by som išla. Viete odporučiť? V kine sme stále. Divadlo a ani bar priateľa nebaví.

beky1813
30. aug 2018

@22abigail22 petrzalka na super bowling. A nabuduce treba byt konkretnejsia

jana_eyre
30. aug 2018

@22abigail22 jaaaj, no tak to mi nenapadlo.. 😉 no ak to este nie je cez zimu, ale teraz v lete, to mozete cokolvek aj vonku - tu dazd je malokedy taky, ze sa neda byt vonku..

ked je tak mrchavo, ale nefuka milujeme aj horsky park, len tak sa prejst, odital na slavin.. ale my sme tzv " prechadzaci" aj s detmi, casto nam stacia prechadzky a obcas nieco vidiet, deti sa zahraju na ihrisku.. takze co take konkretne tento vikend poradit neviem.. kamvbratialave.sk urcite poradi co take pre vasu cielovu skupinu ak chcete nejaky program..

tyrkysova_kobyla
30. aug 2018

@jana_eyre ja som tam bola len raz ked bola noc muzei, musim zopakovat 😁
V Aureliu sa vam bude pacit, ak mate aspon troska radi fyziku, ale aj bez toho je to celkom fascinujuce

22abigail22
autor
30. aug 2018

@beky1813 To by šlo. Dakujem za radu. A áno, zabudla som spomenúť, že chcem niečo pre dospelí a nie rodina/deti.

dai
30. aug 2018

@22abigail22 bowling mas v petrzalke a na vypadovke z mesta... skuste tie escape roomy ak vas bavi nieco take - v petrzalke je strasidelny, v centre su fajne aj na patronke - my chodime z prace casto... inak tam chodim aj s detmi - pre zeny co hladaju aktivity s detmi😉
Mozes vybehnut do ufa , zatial je este magio plaz otvorena, mozte ist na kone v slavii, vlacikom sa prejst po meste...

A pre ostatnych - s detmi v dazdi - su tu lezecke steny, napr. Vertigo, kidshouse , jumping arena, pre mensie deti telocvicne kde sa da s nimi cvicit, plavecka akademia ma bazeny so slanou vodou, okrem plavarni sa da plavat v centrale, relaxe, v hoteloch...

beky1813
30. aug 2018

@dai kde su telocvicne pre mensie deti? Inac skoda, ze vsetko je viacmenej situovane pre obyvatelov Ruzinova a tej strany. V okoli Dubravky, Devinskej je toho stale strasne malo

beky1813
30. aug 2018

@22abigail22 a ved tento vikend nema byt chladno. To by bola skoda byt vo vnutri. Su tu pekne prechadzky

22abigail22
autor
30. aug 2018

@jana_eyre ak by nepršlo tak by sa ešte dalo ísť niekde pekne na prechádzku.

meluela
30. aug 2018

@22abigail22 jaaj, tak to je ine ... v sng je teraz filla-fulla vystava, tam by som asi sla kebyze mam zazrakom u niekoho deti a musim ostat v ba .. este nejake dobre jedlo (hoci to je v ba vcelku problem) a potom by som si uzivala klud doma 😀

dai
30. aug 2018

@beky1813 napr. Little gym... v devinskej ma plavecka akademia asi najkrajsi a najvacsi bazen - ja som tam kedysi chodila z vrakune

zic
30. aug 2018

escape rooms nie su zle... nedavno odskusane

beky1813
30. aug 2018

@dai little gym nema len kurzy? Vidis, v Devinskej som stale v bazene nebola. Odradza ma ten manual zakazov a pokynov, ze ani neviem, co mozem zobrat a co nie

dai
30. aug 2018

@meluela dobreho jedla je kopu v ba😉 aktualne vyborne varia aj na magio plazi, v eurovei je kopa fakt dobrych restauracii, v dunajskom pivovari sa da ( na lodi ) , na hviezdoslavovom su tiez dobre, my sme vybornu objavili aj v slnecniciach - a s detskym kutikom 😉

dai
30. aug 2018

@beky1813 uprimne neviem - my sme boli kurz plus sme tam mali oslavu...

22abigail22
autor
30. aug 2018

@zic Ale lepšie sa tam chodí ako skupina a nie len dvaja.

beky1813
30. aug 2018

@dai akurat pozeram, len kurzy. Ja by som prijala miesto bez kurzov, kde sa mozu deti vybehat, vyskusat rozne cvicebne prvky