Kanárske ostrovy

kopka27
5. jún 2018
kopka27
autor
5. jún 2018

Ahojte, riesime dofcu s priatelom a celkom sa nam pozdravanu Kanarske. Vedeli by ste mi povedat orientacnu cenu...pojdeme len svaja takze nam uplne vyhovuje nejaky last minute, zaplatim a cestujem. Ziadne velke planovanie a rezervacia vopred. Vsade mi vyskakuju zatial ceny okolo 1400/osoba, co je dost. Kolko vas vysla cca dovolenka, ktoru ste kupili pocas leta?+info o konkretnej destinacii. Vdaka

annamari4
5. jún 2018

Ja som bola na kanaroch-grand canaria a veľké sklamanie, čo sa služieb týka a úplne tam zdochol pes,je to asi 6rokov dozadu , možno má niekto aktuálnejšie info,cenu si nepamätám ale kupovali sme to v UK aj sme odtiaľ leteli,ceny majú lepšie, keď človek vychyta tak za bagatel,boli sme tam v októbri a počasie aspoň super 👌

wladka
5. jún 2018

Gran canaria v maji 400€ maspalomas, AI, htl 3*...
Fuerteventura v januari 270€, Calleta de fuste, polpenzia, htl 4*
Tenerife v juni 400€, Puerto de la cruz, AI, 3*,

larosabigi
5. jún 2018

@annamari4 no neviem či zdochol pes? Boli ste pozrieť celý ostrov ? No keď ste boli v jednom meste tak samozrejme.
Ja som bola viac krát na Gran Canaria a nemyslím že tam zdochol pes, v celom Chorvátsku zdochol pes...
Bola som, kúpili sme zvlášť letenky a zvlášť ubytko. Cena pre jedného do 500 eur závisí od letenky. Prenajali sme si auto pochodili celý ostrov,hlavne mesto, pláže, každý deň niečo, chodili sme minimálne na 12 dní. Podľa toho kto má aké nároky, ja by som zase v živote neisla Egypt,Tunisko ...zavretá v jednom hotely na jednej pláži. Ak mi deti podrastu určite pôjdeme aj s nimi.

annamari4
5. jún 2018

@larosabigi áno aj my sme si prenajali auto 😉 bola som aj v Egypte aj v new Yorku,v Madride a za mňa na gran canarii zdochol pes 😉

lenkaerika
5. jún 2018

Tenerife, Best hotel tenerife, 4* hotel all incl., bohatý hotelový program, 8 noci, let z/do Londýna, cca 900 libier na osobu, cena plati rovnaká aj za dieťa. Ideme v auguste. Slovenske cestovky tento hotel myslím ani neponúkajú, ale rakúske áno, aktuálna cena z Viedne co som pozerala je na úrovni cca 1400 eur na osobu.

larosabigi
5. jún 2018

@annamari4 tak ono porovnávať New York a Madrid s Gran Canaria sa nedá. A každý není tak náročný.

miriam11
5. jún 2018

@kopka27 Popozeraj rakuske cestovky. Su lacnejsie a hotely, ktore vybavuju su spickove, kdekolvek sa vyberies. Cez slovensku cestovku uz nechodim ani na krok. Je mi luto, ale casto maju slovaci najhorsie vybavenia izieb v totoznych hoteloch.

vladinka
6. jún 2018

@annamari4 suhlasim, ja som bola na grand canarii aj fuerteventura..a za mna teda nic moc, ale je to cca 8 rokov dozadu..skor tak pre dochodcov mi to prislo...

annamari4
6. jún 2018

@vladinka to som presne ešte chcela dodať že už let sa nám nezdal lebo lietadlo plne dôchodcov,a tam tiež všade.

kiwi3
6. jún 2018

@kopka27 ja som tiez za to, ze kanarske su len taka nafuknuta bublina. napriklad s blizkou madeirou sa to neda vobec porovnavat, to je jeden krasny ostrov. cize aby ste fakt neboli sklamani

arcanne2
6. jún 2018

My sme boli na Tenerife na svadobnej ceste 2 roky dozadu, stalo nás to okolo 2000e na 15 dní,All inclusive. Kupovali sme v auguste a leteli sme v druhej polovici septembra.Za nás najlepsia dovolenka, sluzby super,ostrov krasny,bolo kde chodit a pre mňa asi najvacsia výhoda bolo prijemne pocasie, okolo 30 st.,,cize žiadne horucavy.este sa tam urcite chceme vratit ;)

alus33
6. jún 2018

Ahoj, my sme boli minuly rok v juni na Tenerife, nádhera, boli sme velmi spokojní. Prenajali sme si aj auto a pojazdili ostrov.