Kanárske ostrovy s bábätkom

31. okt 2022

Ahojte, zaujimalo by ma ci ste niekto navstivili kanarske ostrovy(Lanzarote) s mensim babatkom 3-9m ? Zaujimalo by ma ako je to tam s taxikmi a dostupnostou sedaciek(vajicok) pre tak male babatko ? Alebo ste pouzivali autobusy na presun ?Nerada by som este aj vajce vlacila koli tomu ze sa par krat odvezieme taxikom.

maranco
31. okt 2022

Ak máte v skupine vodiča, môžeš zvážiť si prenájom vozidla cez cicar, ponúkajú vybrať si aj Child seat (0-18kg). Tak budete nezávislý a prejdete si celý ostrov.

autor
31. okt 2022

@maranco lenze to sa nam neoplati, chceme ist na dlhsie a to by nas vysiel prenajom viac ako samotna dovolenka...preto budeme len obcasne vyuzivat taxik- teda ak sa vobec bude dat koli tej autosedacke

syyykorka
31. okt 2022

K detskej letenke si mozes zobrat 2 veci: bud kocik, autosedacku alebo postielku. Odporucam zobrat si aj tu autosedacku a nemusis sa nikoho doprosovat a zhanat. Zisti si presne u leteckej spolocnosti

chupakabra
31. okt 2022

Tiež odporúčam prenajať auto, nie je to ani zďaleka také drahé. Hlavne keď tam chcete ostať dlhšie . A v akej časti plánujete ostať? Lebo dostupnosť autobusu a už vôbec taxíkom je nie všade perfektná.

autor
31. okt 2022

@syyykorka pisem ze nechcem brat este aj vajce ku kociku navyse, len koli tomu ze sa par krat odvezieme taxikom. Nemam 10 ruk 🙂 Otazka neznela ci mam brat autosedacku alebo nie...

autor
31. okt 2022

@chupakabra proste neoplati sa nam auto poziciavat na 2 mesiace ked s nim pojdeme mozno 2 krat za tyzden niekde .... chceme byt niekde kde sa da chodit na prechadzky po okoli s kocikom , len vypadnut z tejto zimy na SK 🙂

chupakabra
31. okt 2022

Tak to potom jednoznačne iba juh ostrova keď chcete ísť do tepla a hlavne sa treba pripravit na vietor nie len príjemny vánok. Autobusy tam jazdia aj taxi ale hlavne v okolo Puerto del Carmen alebo Arecife. Ale zas sa treba pripravit , že ich je pomenej.

autor
1. nov 2022

@chupakabra ten vietor ma zaujal, vobec ma nenapadlo ze tam viac fuka...citam ze 15km/h je priemer ale neviem si predstavit ako je to pocitovo...je to taky silnejsi vanok, alebo skor vietor ? :D to sa mi teda moc nepaci...

chupakabra
1. nov 2022

Hlavne cez zimné obdobie dosť fúka , občas sa stane že je bezvetrie ale to som tam zažila v priebehu polroka asi 2x iba , voda je studená , keďže je to oceán , ja som sa odvážila iba fakt v teple dni. Vietor určite viac ako 15km/h aj okolo 30km/h treba rátať. Fuerteventura je určite veternejsia ale Lanzarote je tiež dobrá káva 😁👌. V podstate je tam taká tepla jar stále nie leto.

maranco
24. nov 2022

Únik pred zimou za necelú stovku. Čím lákajú najobľúbenejšie z Kanárskych ostrovov?
https://www.aktuality.sk/clanok/tMeJA2Z/