Kde dovolenkovať s deťmi na Slovensku?

natalka1919
14. júl 2022

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť, kde na Slovensku by sa oplatilo dovolenkovať s deťmi? Niekde, kde by sa deti dobre cítili, boli možnosti a aktivity pre ne, najlepšie, keby bolo aj nejaké kúpalisko, voda, pláž v okolí. Trochu, ako keby človek bol niekde pri mori🙂. Mate nejaké tipy, nápady? V auguste chceme ísť do zahraničia, ale chceli by sme na týždeň vybehnúť aj niekde na Slovensko. Ďakujem

zmrzlinka2021
14. júl 2022

@natalka1919 Viem ze sa pytas na Slovensko, ale ked spominas "tuzbu mora", fakt ti odporucam Balaton - takmer morska cista az gycovita voda, idealna pre deti, pieskove plaze. Urcite lacnejsie ako slovensko a fakt krasa, vela aktivity aj tam.

ewka9
14. júl 2022

Senecké jazerá

julianabelakova
14. júl 2022

@natalka1919 Sturovo

johanajakub
14. júl 2022

@zmrzlinka2021 Ahoj, prosim ta vies aj odporucit nejake konkretne miesto, ubytovanie na Balatone? Nikdy sme neboli, ale tiez ma to laka, nie je to tak daleko od nas ako k moru. Dakujem velmi pekne 🙂

zmrzlinka2021
14. júl 2022

@johanajakub
Siofok je krasny.
Mna balaton fakt ocaril a da sa tam robit aj spustu vyletov, napr. na tihany...trajekt.
A je to vyslovne "na skok" od Bratislavy

mimi3008
14. júl 2022

Teply vrch

krisbar
14. júl 2022

Hrabovo

kika831
14. júl 2022

@zmrzlinka2021 teraz som citala ze Balaton ma problem s premnozenymi riadami ci co- tak mozno prv treba overit aj toto.

sona96
14. júl 2022

@johanajakub @zmrzlinka2021 baby, Balaton tento rok určite nie. Sú tam brutálne premnožené sinice. Dokonca hlavný hygienik zvažoval, že sa na celom Balatone zákaze tento rok kúpanie (čo samozrejme neprešlo, lebo väčšina miest okolo Balatonu žije len z turizmu). Ak sa tomu viete vyhnúť, tento rok tam nejazdite, aby ste si zbytočné problémy neprivodili. A to na som tiež veľký fanúšik Balatonu, ale tento rok radšej nie.

raszuz
14. júl 2022

Chodili sme do Sturova -ok, vcera sme boli pozriet v Diakovciach. Zostala som v nemom uzase, bola som tam nalosledy pred 11 rokmi, vtedy som sa zaprisahala, ze nikdy viac, po vcerajsku, by som to dala v pohode 🙂, prerobene, ciste

majlo1234
14. júl 2022

Rimavska Sobota-kurinec. Pre decka raj, tobogany, bazeny, jzero, pre dospelych je to tak tak, zalezi, co si vy od dovolenky predstavujete, ma to uz svoje roky, jedlo na hovno, co si pamatam, ale taka klasika slovenska

momoftwo
14. júl 2022

Na Balaton sme chodievali s partiou kazde leto do Siofoku stanovat a windsurfovat sa..potom na festivaly tam a tak..3 hodinky cesty z domu takze pohoda. Ale modra cista az gycovita voda?😂 to mi pripomina ako ten obrazok, ked si objednas saty z Aliexpresu, ocakavanie verzus realita😂 No tak balaton mam prechodeny hore dole ale na modru vodu som tam nenarazila, dno tvori bahno-piesok ale skor bahno…a tie velke kamene ktore su popri pobrezi..tie su domovom uzoviek, podvecer sme im zvykli skrabkat krky. Zeby mi to pripominalo more nemozem povedat skor mociar😁 ale nam tam nic nechybalo, len teda urcite by som hentak balaton neopisala.

momoftwo
14. júl 2022

@natalka1919 a k tvojej otazke skus pozriet Slanicky dvor to je na oravskej priehrade, maju tam aj bazen aj vselico pre deti, alebo potom senecke jazera su super pre deti hotel senec z trinity siete, potom na napada Cierna voda tam bola ta voda pekna…pripadne Sturovo ale tam byva hlava na hlave ale ak vam to nevadi tak tam je dobre🙂

mimi3008
14. júl 2022

@momoftwo no ja mam tiez taky nazor, ze Balaton je hnusna zaburina...bola som tam raz a uz sa tam tak skoro nechystam

sun_shine_2020
15. júl 2022

@natalka1919 pozri penzion Marko v Turanoch, okres Martin. Maju obroooovske vnutorne detske ihrisko, bazeny, sauny, da sa ist na vylet na Sutovsky vodopad, Sutovske jazero (zatopeny lom), Gaderska dolina, Valcianska dolina a tam je Yeti land).

katica06
16. júl 2022

@sona96 už máme rezervované ubyto pri Balatone, deti sa už veľmi tešia.Ideme štvrti krát. Vždy sa nám tam dovolenka vydarila.

natalka1919
autor
16. júl 2022

@momoftwo tam sme už boli, bolo super, ale chceli by sme ísť niekde inde. Nasla som ponuku na rezort X bionic Sphere. Vyzerá to na fotkách pekne. Boli ste tam už niekto?

nixie144
16. júl 2022

@natalka1919 Veľký Meder, Apartmány veverička a termal.kupalisko asi 15 minút pomalou chôdzou a pre deti TOP, krajšie a väčšie ako v DS.

momoftwo
16. júl 2022

@natalka1919 boli sme tam par krat ale este tak dva-tri roky dozadu. Vtedy bolo naozaj super. Teraz som ale pocula ze ludia dost nadavaju na sluzbu, cistotu a jedlo takze neviem poradit🤷🏽‍♀️

sona96
18. júl 2022

@katica06 teraz mi hovorili známi, že tam idú deti do tábora, k Balatonu. Tak mozno to nebude také zlé, ako strašia.

minik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz